My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Kliker ;d

EdwinOdesseiron - 24-08-2009, 12:58

MichuL napisał/a:
podstawowe pytanie - robimy klan ekipy z forum ? i oll na botach jak w menelach ? ;P


A da się tak zbocić, żeby nie przeszkadzało w równoległym używaniu komputera?
No i jeszcze jest problem, że na 1 kliknięcie przypada przesłanie 1-2 pakietów, to marnowanie limitu transferu, jak się ma mobilny net z limitem ;/

Night Crawler - 24-08-2009, 13:17

Cytat:
A da się tak zbocić, żeby nie przeszkadzało w równoległym używaniu komputera?

Tak, da sie. Ja tak robie.

EdwinOdesseiron - 24-08-2009, 13:47

A z czego korzystasz?
Ziomusiq - 24-08-2009, 17:59

odpalamy taskera, klikamy kilka razy, puszczamy na as fast as possible, powtórzeń 200 - przez chwile będzie wyklikiwać, potem można normalnie korzystać z komputera.
Endry - 24-08-2009, 19:13

Edwin, zdradź twój sposób na omijanie kodu ;)
EdwinOdesseiron - 24-08-2009, 21:14

Cytat:
odpalamy taskera, klikamy kilka razy, puszczamy na as fast as possible, powtórzeń 200 - przez chwile będzie wyklikiwać, potem można normalnie korzystać z komputera.

E tam, tak to i ja robiłem, myślałem że macie coś cwańszego ;/ Po ok. 1500 jest kod, więc co 10 min się musisz rozpraszać.
Endry napisał/a:
Edwin, zdradź twój sposób na omijanie kodu ;)

Mój sposób zakłada, że zostawiasz peceta np. na noc (nie korzystasz z niego). Wtedy programowałem tasker* w taki sposób, że sam zaznaczał kod myszką (kod jest zawsze w tym samym miejscu), kopiował i sobie wklejał. Oczywiście jak kodu nie było, to się nie psuł (klikał "w próżni"). Potem 1000 kliknięć na "KLIK" i tak w kółko :twisted:

*Aha, ja używam czegoś takiego: Auto Clicker Typer. Jak ktoś znajdzie coś z podobnymi możliwościami dla linucha, to dajcie cynk, nie chce mi się szukać :D

Endry - 24-08-2009, 22:13

EdwinOdesseiron napisał/a:
Mój sposób zakłada, że zostawiasz peceta np. na noc (nie korzystasz z niego). Wtedy programowałem tasker* w taki sposób, że sam zaznaczał kod myszką (kod jest zawsze w tym samym miejscu), kopiował i sobie wklejał. Oczywiście jak kodu nie było, to się nie psuł (klikał "w próżni"). Potem 1000 kliknięć na "KLIK" i tak w kółko :twisted:



Kocham Cię.

Pitazboras - 25-08-2009, 00:20

Autoclickery ssą ;D

EdwinOdesseiron napisał/a:
Mój sposób zakłada, że zostawiasz peceta np. na noc (nie korzystasz z niego). Wtedy programowałem tasker* w taki sposób, że sam zaznaczał kod myszką (kod jest zawsze w tym samym miejscu), kopiował i sobie wklejał. Oczywiście jak kodu nie było, to się nie psuł (klikał "w próżni"). Potem 1000 kliknięć na "KLIK" i tak w kółko :twisted:

Przyznam, że na podobny sposób wpadłem na początku, ale doszedłem do wniosku, że to lekko przekombinowane ;D

CroppTown - 25-08-2009, 07:49

Polecam odpowiednik Tasker'a :

Jitbit Macro Recorder - Również dobry program.
;)

Pitazboras - 26-08-2009, 17:20

ciach ;p
Endry - 29-08-2009, 10:11

Klikerz Hax0rz, zostawiać podania :)
EdwinOdesseiron - 31-08-2009, 00:59

Nowy bot :D Praktycznie nie przeszkadza w równoczesnym używaniu komputera.

Instrukcja:

1. Pobieramy wtyczkę Firebug- https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1843 .
2. Logujemy się na klikera.
3. Klikamy robaka w prawym dolnym rogu, żeby odpalić Firebuga. Wchodzimy w zakładkę HTML i klikamy Edytuj. Wywalamy cały kod, który jest poniżej przycisku i wklejamy zamiast niego to:
Kod:
    <form action="game.php?task=abclick" method="post" target="_blank">
    <input name="abtext" style="background: rgb(0, 68, 0) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous; color: rgb(204, 204, 204);" type="text">
    <input  value="OK" style="background: rgb(0, 51, 0) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous; color: rgb(204, 204, 204);" type="submit">
    </form>

4. Klikamy 2 razy na zakładkę Konsola. Z menu wybieramy "Włączony".
5. Do linii na dole konsoli wklejamy następujący kod:
Kod:
while(true) {
    var req = new XMLHttpRequest();
    req.open('GET', 'klikz.php', false);
    req.send(null);
    s = req.responseText;
    if(s.length == 0) {
        alert("Zostałeś wylogowany!");
        window.location="";
    }
    index = s.indexOf("kod");
    if(index > -1) {
        code = s.substr(index + 5, 4);
    document.forms[0].elements[0].value=code;
        document.forms[0].submit();
    }
}

i zatwierdzamy przyciskiem Uruchom.

----
Uwagi:
- Jeśli wyłączymy FF, to musimy powtórzyć kroki 2,3 i 5.
- Co ok 10 min (jak pojawi się antibot) odpali nam się nowa karta. Można ją spokojnie zamknąć.
Aby to nie przeszkadzało, wystarczy pracować w innym oknie. Jak ktoś potrafi zrobić bez tego problemu, to niech się pochwali.

EDIT: drobna poprawka skryptu, która zatrzyma pętlę w razie jakby nas wywaliło z gry

Endry - 31-08-2009, 01:52

Znowu Cię kocham :) .
smokers - 31-08-2009, 10:14

Endry,
Kogo ?




Temat już do kosza chyba nie? :mrgreen:

MichuL - 31-08-2009, 12:47

Firebug cannot find firebugCommandLineAttached attribute on firebug console element, its too early for command line <div id="_firebugConsole" style="display: none;"> Window game.php?task=klik
to mam po wciśnięciu uruchom

edit: dziwne, zrobiłem teraz drugi raz dokładnie to samo co poprzednio i działa ;P
edit2: w trakcie "klikania" przestało i zaczął pojawiać się ten błąd, zrobiłem od nowa w nowej karcie i poszło (myślałem, że mnie wylogowało, ale nie)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group