My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Medale-nagroda

Crypton - 16-02-2007, 19:51
Temat postu: Medale-nagroda
W ostatnim czasie pojawiła się nowa zakładka...RANKING. W dziale, gdzie można zobaczyć ilość pkt. doświadczenia zdobytych w ciągu 24h przyznawane są medale za 3 pierwsze miejsca. Mozna by było wprowadzić również wynagrodzenie w postaci MFów. za 1sze miejsce 3MFy za 2. 2MFy a za 3. 1MF. Również moim zdaniem przydałaby się pewna zmiana. Zamiast ilosci zdobytego doświadczenia można by było to bardziej uściślić...a mianowicie wprowadzić na ot miejsce ilość doświadczenia na plus w ciągu 24h. Aktualnei gdy ktoś wygra np. 5 walk a przegra 3 to zalicza to 5 wygranych. A lepiej by było gdyby zaliczyło 2 wygrane. Np. zamiast 250k zostanie zapisane na liście 100k u tego gracza(50k za walkę w tym przypadku). Chyba troche się nie jasno wyraziłem ale mam nadzieje że zrozumiecie :lol:
SaPeRe AuDe - 16-02-2007, 19:54

Cryptonek zrozumiałem Ciebie pomysł nawet ciekawy ale niedopracowany...
Wyobrażasz sobie sytuacje gdzie koles z największą ilością niesprawiedliwych ataków dostaje za to nagrode? Uściślij troszkę swoją wypowiedź ;)

Niechciałem nabijać kolejnego postu wiec napisze tutaj:
Cryptonek zwracam honor ;)

Crypton - 16-02-2007, 19:57

Nagroda dotyczy tylko działu "Doświadczenie zdobyte w ciągu 24 godzin" :wink:
Mag demolka - 16-02-2007, 20:06

pomysl dobry
ale ten post o 19:57 to nie potrzebny ;)

Kawu_ - 17-02-2007, 15:42

Tak to calkiem niezly pomysl vo chyba wlasnie Doświadczenie zdobyte w ciągu 24 godzin jest najardziej zmienne wiec kazdy ma szanse ;] jestem ZA
skulio - 17-02-2007, 16:07

mi tez pomysly sie podobaja... tylko ze to moze spowodowac ze znowu bogaci gracze beda sobie kupowac walki zeby zyskac te 3 mf'y wiec watpie zeby weszlo
Kawu_ - 19-02-2007, 03:05

skulio napisał/a:
mi tez pomysly sie podobaja... tylko ze to moze spowodowac ze znowu bogaci gracze beda sobie kupowac walki zeby zyskac te 3 mf'y wiec watpie zeby weszlo



Od pilnowania tego sa GM'owie i jesli beda dobrze wypelniac swoje obowiazki to nei powinno byc takich sytuacji, pzoa tym pozostaja jeszcze gracze ktorzy pilnuja porzadku i patrza na bierzaca w rankingi i wyciagaja na wierzch rozne brudy z nimi zwiazane.

Wojtek49 - 19-02-2007, 08:42

Nie wiem czy to ma sens ale moze znowu wprowadzić pewien podział na grupy:
1-25 1MF
26-50 2MF
51-75 3MF
76-100 4MF
100-... 5MF
Wtedy nawet słabsi bedą mogli cos dodstać

czakos - 23-02-2007, 09:25

no wiec nie wiem czy wiesz ze taki temat juz istnieje i zostal zamkniety
ja glosuje ze nie jest to glupi pomysl ale ludzie dali by wszystko by tylko zdobyc ze punkty przeciez jak jest ranking remosow z graczami to gracze specjalnie by remisowali!!
to chyba troche bez sensu.

ADIHC1 - 23-02-2007, 14:33

czakos napisał/a:
ludzie dali by wszystko by tylko zdobyc ze punkty przeciez jak jest ranking remosow z graczami to gracze specjalnie by remisowali!!


czakos, przetrzyj oczy..

Cryptonek napisał/a:
Nagroda dotyczy tylko działu "Doświadczenie zdobyte w ciągu 24 godzin" :wink:



Co do tematu, to jesli

Cryptonek napisał/a:
Zamiast ilosci zdobytego doświadczenia można by było to bardziej uściślić...a mianowicie wprowadzić na ot miejsce ilość doświadczenia na plus w ciągu 24h. Aktualnei gdy ktoś wygra np. 5 walk a przegra 3 to zalicza to 5 wygranych. A lepiej by było gdyby zaliczyło 2 wygrane. Np. zamiast 250k zostanie zapisane na liście 100k u tego gracza(50k za walkę w tym przypadku).


to czemu nie - nie widze powodu, zeby nie nagrodzic dobrych graczy..
Sa to na tyle male ilosci ptk. MF, ze trzeba by sie starac przez kilka dni,
zeby choc na doladowanie ruchy zarobic.. Czyli chyba na T A K..

Crypton - 26-02-2007, 16:19

Poropozycja może również dotyczyć ilości punktów rankingu zdobytych w ciągu 24 godzin...
Nie koniecznie trzeba się ograniczać do doswiadczenia :wink:

BULWAHR - 26-02-2007, 16:21

pomysł nie jest zły..... ale moim zdaniem jak wejdzie teraz w życie to będzie rzeźnia....... kupowanie walk itd itp.... lepiej chyba unikać takich rzeczy.
Kawu_ - 26-02-2007, 16:23

BULWAHR czy mi sie wydaje czy skads znam Twoj podpis? :D
BULWAHR - 26-02-2007, 16:44

Hehehe no nie czytam Ci jeszcze w myslach, nie wiem czy go znasz czy nie.... ale ja go umieszczalem w kilku grach .... bo go lubię :-)
Sintui - 26-02-2007, 16:47

Ja jestem na nie ... te rankingi to ma być coś tak po prostu dla zabawy, a nie dla korzyści ...
już widzę kupowanie walk i expa za te MFy ... :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group