My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

¦mietnik - propozycja co do gmów

Lag - 01-03-2007, 14:10
Temat postu: propozycja co do gmów
PROPOZYCJA CO DO GM'ÓW: zauważyłem że gdy GM ,,patroluje" miasto wszyscy s± nagle grzeczni i uprzejmi XD natomiast gdy GM odchodzi wszyscy od nowa zaczynaj± kln±ć i oddawać exp :573: moja propozycja jest taka żeby GMowie nie byli widoczni dla graczy :cool:
cochiloco - 01-03-2007, 14:25

pomysł kiepski

lepiej jak by byli cały czas widoczni i losowo by ich wystawiano na pola przed miastami:]




-------------------
pozdro

Sintui - 01-03-2007, 14:43

To nic nie da ... przecież w profilu GM'a widać czy jest online i na jakim polu stoi ...
Zreszt± jak GM stanie w mie¶cie to też go nie widać :-P

Lag - 01-03-2007, 14:46

Sintui napisał/a:
To nic nie da ... przecież w profilu GM'a widać czy jest online i na jakim polu stoi ...
Zreszt± jak GM stanie w mie¶cie to też go nie widać :-P


komu by sie chciało sprawdzać ?? :shock:

Sintui - 01-03-2007, 14:48

RisingheR napisał/a:

komu by sie chciało sprawdzać ?? :shock:


No tak ... na tych, co stoj± przy eterni i się nie znaj± na grze to by podziałało, ale np
ja zawsze sprawdzam gdzie stoi GM ^^ więc na mnie to już nie działa :mrgreen:

SaPeRe AuDe - 01-03-2007, 16:22

No i przecież o to chodzi w funkcji GM'a (m. in. ) żeby jak on przynajmniej jest online to żeby była kultura. O to chyba chodzi żeby w jakim¶ stopniu próbować szerzyć kulture a tępić chamstwo ;) Niech przynajmniej przez te kilka chwil będzie spokój a jeżeli kto¶ wczesniej narozrabiał to GM tak czy siak sie o tym dowie, bo grono niezadowolnych graczy z powodu chamstwa cały czas się powiększa ;)
Wyznawca Nieba - 01-03-2007, 21:09

SaPeRe AuDe napisał/a:
No i przecież o to chodzi w funkcji GM'a (m. in. ) żeby jak on przynajmniej jest online to żeby była kultura. O to chyba chodzi żeby w jakim¶ stopniu próbować szerzyć kulture a tępić chamstwo ;) Niech przynajmniej przez te kilka chwil będzie spokój a jeżeli kto¶ wczesniej narozrabiał to GM tak czy siak sie o tym dowie, bo grono niezadowolnych graczy z powodu chamstwa cały czas się powiększa ;)


No dokładnie to jest racja ale można by wprowadzić takich paru "szpiegów" :wink:

rycerz malborka - 01-03-2007, 22:31

Pomysł no no dobry.Jestem za.
Maver - 01-03-2007, 22:49

a ja mam lepszy pomysl :) zeby w panelu gm zamontowac taki chat w ktorym jest napisane
np.
Nick,Miasto:oddam expa za kase
i wtedy taki gm juz ma i dowod :) i moze wsadzic xD a nie bawic sie w jakies niewidki itd ;)

Łukasz1980 - 01-03-2007, 23:30

ale przeciez nie chodzi o to aby wsadzac za kratki tylko oto aby byl spokoj i jezeli GM jest widoczny na polu to jest cicho wystarczy ze jest online, mozna by bylo wprowadzic takie cos ze w profilu GMow zawsze jest widoczny napis "online"
Aaniaa - 02-03-2007, 00:12

Podoba mi sie ten pomysl........... gdyz... jesli gracze mieliby swiadomosc, ze w kazdej chwili GM na nich patrzy... to moze beda uwazac na to co robia, na to ci pisza itd....
Jak mnie widza.. gracze sa grzeczni, lecz jak mnie nie widza (bo np schowam sie)... to zaczyna sie swawola..... Niech gracze wiedza, ze: GM PATRZY :D - nawet jesli go nie widac

Anonymous - 02-03-2007, 01:21

Jesli GM ustawi sie w widocznym miejscu to od razu gracze zaczynaja zagadywac, pytac itd.
Do tego ilosc PW wzrasta w diametralnym tempie i to nie z powodu powaznych zgloszen zlamania regulaminu lecz jakies drobnostki kompletnie nie zwiazanych z funkcja GM.
Do tego w pierwszych miastach jak GM ustawi sie gdzie na polu to wiekszosc graczy nic sobie z tego nie robi... wiem bo sprawdzilem.
Chyba ze GM sie odezwie to wtedy ktos zauwazy ale nie wszyscy... wiec to nie jest az tak swietnym pomyslem ... ale ktos tu wspomnial o takim czacie w panelu na ktorym wyswietlaly by sie roznego rodzaju wypowiedzi - to jest nawet dobre.

Kawu_ - 02-03-2007, 17:04

Wyznawca Nieba napisał/a:
SaPeRe AuDe napisał/a:
No i przecież o to chodzi w funkcji GM'a (m. in. ) żeby jak on przynajmniej jest online to żeby była kultura. O to chyba chodzi żeby w jakim¶ stopniu próbować szerzyć kulture a tępić chamstwo ;) Niech przynajmniej przez te kilka chwil będzie spokój a jeżeli kto¶ wczesniej narozrabiał to GM tak czy siak sie o tym dowie, bo grono niezadowolnych graczy z powodu chamstwa cały czas się powiększa ;)


No dokładnie to jest racja ale można by wprowadzić takich paru "szpiegów" :wink:


Szpiegami sa sami gracze - przeciez sa osoby wysylajace screeny z obrazliwymi slowami itp. Mozna ich wiec nazwac szpiegami ;]

Jesli chodzi o pomysl to niezly tylko tak ogolnie to po co to? Jesli GM'om jest niewygodnie dostawac tyle PW to niech staja w miescie - tak tez moga pilnowac porzadku

czakos - 03-03-2007, 17:24

ja bym zrobil tak ze okresleni gmowie mieli by okreslony czas pracy np gm mirqxx czesto go wiedze a innych zadziej a niektorych nawet wcale
Kawu_ - 06-03-2007, 17:56

czakos napisał/a:
ja bym zrobil tak ze okresleni gmowie mieli by okreslony czas pracy np gm mirqxx czesto go wiedze a innych zadziej a niektorych nawet wcale


Z MF nie mozna zrobic pracy poniewaz GMowie nie otrzymuja za to pieniedzy, nie mozesz komus kazac zeby o tej i o tej godzinie byl na MF bo moze ma swoje zycie i prace i nie bedzie mogl wtedy byc. Oczywiscie ktos napisze wiec zaplacmy im za to jednak musly by to byc kwoty porownywalne do placy miesiecznej przecietnego polaka a kazdy z GMow musial by byc pelnoletni... Nie to zly pomysl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group