My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Wyeliminowanie anty z turnieju.

Zyga - 06-03-2007, 21:57
Temat postu: Wyeliminowanie anty z turnieju.
Chcialbym przedstawic swoj pomysł dotyczacy wyeliminowania anty z turnieju. :twisted:
Mogło by to byc na zasadzie ,że jeżeli postac ma wiecej niz XXX wita(albo o xxx wita wiecej od inta)
,to walczy w pierwszej walce z magiem-tak samo tylko na odwrot z magami.

Albo mogli by byc gracze komputerowo ustawieni wg. ilisci wita i inta i ten co ma najwiecej inta walczy z pierwszym lepszym knightem,
Ci najgorsi i najbardziej zawzieci anty[prof] prawdopodobnie odpadliby w pierwszej rundzie.

Wiem ,że anty raczej predzej czy pozniej odpadnie z turnieju ale czasami dochodza naprawde wysoko(np.ostatnio Siren),
i wielu graczom utrudniaja gre w turnieju. :evil:


Nawet nie mowcie ze wiąze sie to z obciezeniem serva bo byloby to robione jednorazowo -.-


Pewnie anty beda glosowac na NIE ale Ci normalniejsi gracze z pewnoscia oddadza logiczny glos :)

Oczywiscie pomysł mozna dopracowac ale uwazam ,że jest niezly ;)
Czekam na owocne komentarze =)


edit:bald w nazwie tematu :P

Laucion - 06-03-2007, 22:08

NIE. Każdy ma prawo zrobic postac taką jaką chce (jeśli umie) i jak inni się z tym nie pogodzą to ich sprawa. Robienie anty ma tyle wad co zalet więc nie wiem czemu miałoby ich nie byc. (nie ukrywam , że jestem antywojem)
krystian - 06-03-2007, 22:10

Mi to lotto jam jest hybryda niech komentują anty :razz:
Zyga - 06-03-2007, 22:13

no to tak...prawda :!: kazdy ma prawo robic postac jaka chce ;]
Ale niech ta postac sprobuje sie zmierzyc z innymi graczami ;]
i co? wiadomo ze poleci na hita wiec ja uwazam ze taki pomysl jest wrecz cudowny dla hybryd ;)
bo knight-hybryda nie ma szans z antyknigtem, chyba ze anty jest cianki :P

Komentujcie, komentujcie ;)

dislike - 06-03-2007, 22:15

Siren to anty?
heh
Szalony Ivan, MapY .. tez sa wysoko..
ale i ja^^ malutka hybrydka bo mialam farta trafiajac na przeciwnikow :)
gdy o tym mysle zacyznam kombinowac... = bede liczyc kto sie zapisuje przyczym bede probowac wyliczyc kiedy sie zapisac.. tak aby nie spotkac na drodze do celu anty mej profesji ;)
ale prawda taka .. to ze daleko doszli to tez fart^^
chociaz ym od 80 lvla zwyz jest wiecej magow .. niz wojownikow ;<
o wiele.

Laucion - 06-03-2007, 22:15

Zyga napisał/a:
taki pomysl jest wrecz cudowny dla hybryd ;)

Może najlepiej będą tylko klasy MAG i WOJ i każdy będzie miał te same statystyki. Wynik walki będzie zależał od rzutu monetą i ilości mixturek :mrgreen: I Każdy będzie miał hybrydowe staty!!!

Zyga - 06-03-2007, 22:20

no to przeciez mowie :!:

kazda osoba moze sobie staty rozkladac jak chce, z tym sie zgadzam.
Lecz skoro anty sa tacy madrzy to niech zmierza sie z profesja na ktora nie sa przygotowani ;]
Wtedy robie sie troche gorzej, co nie? :twisted:

A siren to antyknight ale u magow czasami na hita nie leci, ale u nieco mocniejszych to przewaznie tak.
walczyli z nim niejedni i tez uwazaja ze jest anty.

X-F - 06-03-2007, 22:21

Ponieważ walki w turnieju są ustawiane nie przez graczy,
myślę że usunięcie anty z turnieju jest niesprawiedliwe.

PS.
walki w turnieju wyglądają, jakby były ustawiane
wg. jakiegoś schematu. Po co? nie można losowo?

Laucion - 06-03-2007, 22:27

Zyga napisał/a:
niech zmierza sie z profesja na ktora nie sa przygotowani

OK ale nie na starcie i nie z zasady że muszą trafiac na kogoś, kto nas rozmiecie. Teraz jeden anty ma pecha i zginie na starcie bo trafił nie tego przeciwnika, inny dojdzie daleko bo miał fuksa. Według mnie to uczciwe, w przeciwieństwie do eliminacji anty w pierwszej walce.

Pitazboras - 06-03-2007, 22:31

Zyga napisał/a:
kazda osoba moze sobie staty rozkladac jak chce, z tym sie zgadzam.
Lecz skoro anty sa tacy madrzy to niech zmierza sie z profesja na ktora nie sa przygotowani ;]
Wtedy robie sie troche gorzej, co nie? :twisted:

Skoro nie-anty są tacy mądrzy, to niech też zmierzą się z profesją na którą nie są przygotowani. Nie wiem, czemu anty mają być gorzej traktowani niż nie-anty. Jestem na nie, mimo że sam jestem hybrydą.

ADIHC1 - 06-03-2007, 22:35

Nie wiem po co cale te zamieszanie - przeciez zapisujac sie do turnieju, robi sie to po to, zeby wygrac - no i powalczyc, bo z tym roznie bywa na wyzszych poziomach - czasem nie ma z kim walczyc, bo wszyscy sie bawia w 'kotka i myszke'.. A prawda jest taka, ze gracz anty, ma minimalne szanse na podium.. Wiec nie widze sensu, zeby w ten sposob dyskryminowac ich (choc nie przepadam za anty :-P ) Oczywiscie taki anty moze miec farta i tarafiac tylko na ta profesje, na ktora jest nastawiony walczyc, ale badzmy szczerzy - to tylko teoria, ktora nie sprawdza sie w praktyce - tak mi sie wydaje, bo nie pokusilem sie o analizowanie walk turniejowych, wiec moge sie mylic i moze jekis anty znalazl sie w pierwszej trojce ktorejs grupy :cool:
Zyga - 06-03-2007, 22:43

walka finalowa : Arker vs Zahir
Arker to anty i mial 2 miejsce :P

A siren miala 3 :P

A niech wam bedzie ^^ moze i macie racje :cool:

dislike - 06-03-2007, 22:50

Heh ..
zauwaz iz w 7 i 8 grupie jest wiecej magow .. logicznie .. wiecej antymagow.. (ich starcia to sa ciekawe)
a poniewaz system jest dosc latwy do rozgryzienia ..
wystarczy sie przyjzec .. mozna procz 2 i dalszych wyliczyc 1 walke^^"
(choc mi sie ni udalo >< )
ktora jest ukladana wg alfabetu przez ranking (tzn Ci z najmniejszym :))
- przy duzych rozniacach w pktach...
a potem to juz normalnie ;)
zirol wielkiej filozofii ..
niestety trudno jest na antymaga w gronie magow nie trafic,
tak jak w gronie wojow na antywoja.
Obecnie mam zamiar wyliczyc sobie szanse ;) w marcowym.

ADIHC1 - 06-03-2007, 22:59

Wiec czemu pary nie sa losowane, tylko przydzielane wg zasady, ktora przytacza dislike? Wystarczy wprowadzic element losowosci i chyba problem rozwiazany.. Poza tym, ten problem tyczy sie chyba tylko wyzszych poziomow, bo tu jest o wiele mniej graczy niz w nizszych grupach - stad wieksze szanse dla tekiego anty na podium..
Zyga - 07-03-2007, 07:10

ja tam za anty nieprzepadam i moze wymysla na nich sposob.
Tylko nie mowcie ,że chce wyeliminowac calkowicie anty... po prostu musi byc na nich sposob zeby sami przestali.
Popatrzcie...kto zabronil grac noob statom? nikt? no wlasnie :P
Sami przestali grac bo 1 hit zaczol wchodzic i dla nich gra juz sensu niemiala.

Mi sie wydaje ze chyba sporo anty zrobi resa zeby przejsc gre :twisted:
Bo na wyzszym lvlu eq juz tak niewyrownuje statow jak low-lvlach.
Pewnie pojawia sie bossy z dosc duzym atakiem fizycznym i/lub magicznym :cool:

Btw. Mapy to antymag a w tureniju mial 2 miejsce.
Ja narazie do lvl 100-120 zamiaru nie mam isc, wole sie w 85-100 pobic do turnieju kwietniowego (o ile bedzie :P )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group