My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Przydatna zmiana

Dario - 01-04-2007, 16:23
Temat postu: Przydatna zmiana
Przed chwilą przegrałem z Liczem i małym ognistym żywiołakiem (gram od nowa) Ale zauważyłem że przegrałem ponieważ za 2 razem zaatakowałem żywiołaka a nie licza którego mogłem już dobić. Przydałoby się zrobić cuś takiego aby gdy potwór jest już osłabiony i wiadomo że odejmie mu jakieś 200 życia a ma np. 180 to można by było zrobić coś takiego choćby w inteligencji. Wyglądało by to tak:

Przeciwnik-> ilość życia lub procent życia -> <= 200
To
Atak-> Przeciwnika sąsiadującego lub przeciwnika osłabionego.

Oczywiście mogłoby to wyglądać inaczej ciekawy jestem jak inni by sobie to wyobrażali no bo u mnie nie wygląda to dobrze ;]
Pozdro dario3d

Anonymous - 01-04-2007, 16:48

no ja kiedys myslalem o takim czyms ze np. ilosc hp przeciwnika mniejsza iles tam polecenie: atak
mag tak moze bo ustawi sobie ilosc hp przeciwnika mniejsz iles tam i polecenie: np. lód 3
a wojowie nie moga tak a przydaloby sie na n00bów niektorych.

Drain - 01-04-2007, 16:53
Temat postu: Re: Przydatna zmiana
dario3d napisał/a:
Przed chwilą przegrałem z Liczem i małym ognistym żywiołakiem (gram od nowa) Ale zauważyłem że przegrałem ponieważ za 2 razem zaatakowałem żywiołaka a nie licza którego mogłem już dobić. Przydałoby się zrobić cuś takiego aby gdy potwór jest już osłabiony i wiadomo że odejmie mu jakieś 200 życia a ma np. 180 to można by było zrobić coś takiego choćby w inteligencji. Wyglądało by to tak:

Przeciwnik-> ilość życia lub procent życia -> <= 200
To
Atak-> Przeciwnika sąsiadującego lub przeciwnika osłabionego.

Oczywiście mogłoby to wyglądać inaczej ciekawy jestem jak inni by sobie to wyobrażali no bo u mnie nie wygląda to dobrze ;]
Pozdro dario3d



Szkoda ze takie cos jest :D

X-F - 01-04-2007, 16:54

Nie spodziewaj się możliwości wyboru celu ataku.
Anonymous - 01-04-2007, 18:39

niby dlaczego ?
mag może to i woj powinien !

Kawu_ - 01-04-2007, 18:57

Eee tam to bez sensu... U magow sie ta taktyka srednio sprawdza i jest rzadko uzywana z uwagi na miksy itp.
breiniack - 01-04-2007, 19:38

Jestem na nie. Zresztą jak mi się wydaje to było to już proponowane parę razy.
Zyga - 01-04-2007, 20:11

hahhaha.... :D nikt z was nie wie oczywistej rzeczy (obadałem ją na włąsnych doświadczeniach i z pomocą Arcy Mistrza [ziomka :) ] )

Od poczatku gry grałem szczęściarzem ( NIE nOObststem ) - czyli baardzo duzo łądowałem do szczescia :) (krytyki i uniki to rzecz normalna ;) )

Kiedy mialem okres walk druzynowych. To własnie ja i arcy dobijalismy tych co mieli mało punktów zycia...
I jest to zdecydowana prawda ,że Ci co maja duzo szczescia atakuja tych z mała ilościa HP.

Nie wierzycie? :-) Sprawdzcie... i sie przekonajcie ;)

Nie wiem jak to działa na potworki... ale wg. mnie tak samo jak na graczy.

Moja rada: Walnij dużo w siłke/magie zeby brac potwory na hita :)


Sintui: Z góry mówie ,że mam :) Ale sprawdzic mozesz...
Tylko idz na potworki które nie bedziesz brał na hita i takie co nie maja za duzo szczescia :P (bo niektore to sa lekko przesadzone ^^)

Sintui - 01-04-2007, 20:18

Uuu Zyga ja teraz jako woj też mam dużo luck'a i to wyprobuję :P jak pójdę expić na stworkach to będę sprawdzał raporty ... zobaczymy czy masz rację ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group