My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Możliwość wycofania aukcji

Crypton - 09-04-2007, 16:35
Temat postu: Możliwość wycofania aukcji
Wielu graczom zdarza się wystawić przedmiot w nie tym mieście co trzeba, po zawyżonej cenie (np. o jedno "0") itp. Możnaby wprowadzić, aby w ciągu 5 minut po wystawieniu przedmiotu można było anulować aukcję. Tak wiem... zaraz zaczniecie zasypywać tutaj postami że trzeba uważać,Twój problem, "Life is brutal" i tak dalej, ale ja to piszę w trosce o innych graczy. Ja na szczęście tego nie doświadczyłem, ale sporo osób tu obecnych tak.
suprem - 09-04-2007, 17:00

To napewno niezostanie wprowadzone kiedys ten temat już chyba był i niewyszło.
Tak jak napisałes ze wielu graczy zaraz bedzie pisało ,że trzeba uważacz,bo trzeba:).
A pozatym to wszystko zalezy od Administratorów gry.:)

Zyga - 09-04-2007, 17:05

Tak jak poweidziałęś "Life is brutal" Wg. mnie jak CI zalezy na jakieś aucji to wystawisz ja dobrze ^^
Ale faktycznie...powpieram ,że może być to troche irytujące.

Cos mnie kiedyś scieło, przez przypadek wystawilem jedna sztuke mixa zycia vll4 za 100,000 (mialo byc 150 sztuk)
I jeszcze ktos mi to przebił, zreszta sam kiedys w urkaden cos takiego przebilem przez gapiostwo :P

SaPeRe AuDe - 09-04-2007, 17:28

No ten temat już był wałkowany tysiące razy...
Można by było wprowadzić taką możliwość wycofania swojej oferty lub swojej aukcji do paru minut po zlicytowaniu...
Mi też się nie raz zdarzyło że pomyliłem przedmioty i przez nieuwagę wystawiłem na targ nie to co trzeba.
Wiadomo life is brutal ale taka usługa przydałaby się ;)

Kactuzz - 09-04-2007, 19:17

Oka może być wycofywanie aukcji ale za punkty MF xD
kaliber94 - 09-04-2007, 21:08

lipa... na NIE
Diablica - 09-04-2007, 21:41

Raczej na nie
Anonymous - 09-04-2007, 22:02

W ostateczności mogłoby być, ale:
- na daną aukcję jeszcze nikt nie zalicytował
- można to zrobić maksymalnie tylko godzinę po wystawieniu
- zwracane jest 50% wpłaconej opłaty (czyli 2,5% od sumy startowej przy wystawianiu)

Fallven, - 10-04-2007, 00:13

własnie kupiłem gem wytrzymki na maxa za 10m....jestem wqur***w*i*o*ny...
*za*

skulio - 10-04-2007, 08:12

to fajnie ze jestes wzburzony... ale sie nie wyrazaj, to nie chlew. A co do pomyslu to moge przystac na niego ale tylko z warunkami mapy'ego.
fnatic - 10-04-2007, 08:15

Na TAK ale tylko tak jak MapY napisal :P
Zahir - 21-04-2007, 15:11

[GM] MapY napisał/a:
W ostateczności mogłoby być, ale:
- na daną aukcję jeszcze nikt nie zalicytował
- można to zrobić maksymalnie tylko godzinę po wystawieniu
- zwracane jest 50% wpłaconej opłaty (czyli 2,5% od sumy startowej przy wystawianiu)

Ja mysle, ze jesli w ogole, to w przypadku wycofania przedmiotu kwota zwracana przy wystawieniu bylaby tracona. Pozostale punkty MapY-ego sa OK.
Jestem na tak ze wzgledu na ... lepiej podam przyklad: umawiam sie na kupno 30 sztuk jakiejs mikstury. Wystawiajacy wystawia, podaje slowo kluczowe, cene, okresla dzien i wysyla na targ. Ja przegladam i widze, ze super wystawil za cene, na ktora sie umawialismy, ale zapomnial zmnienic ilosc sztuk i dal tylko 1.
EFEKT: Wystawiajacy moze mi wystawic juz tylko 29 sztuk (bo nie ma wiecej). Ma zablokowane miejsce na jedna aukcje, a ja nie moge kupic tej ilosci, na ktorej mi zalezalo.
Dlatego mozliwosc wycofania bylaby sznasa na unikniecie takich pomylek.
Ale z drugiej strony, to sie nie upieram. Mysle, ze sa wazniejsze rzeczy do zrobienia :P

Gold Player - 21-04-2007, 15:30

Popieram to co Mapy napisał. Również proponuję, że jak dam żeby wystawiało to żeby jeszcze sie wyświetlał komunikat " Czy na pewmo chcesz sprzedać to i to sztuk tyle i tyle za cenę taką i taką ?" I jak coś jest źle to dajemy NIE a jak dobrze to TAK.
tomekz14 - 21-04-2007, 19:19

Taaaa, bardzo by się każdemu przydało.
pawiik - 21-04-2007, 19:20

no ja raz kupilem niechcąco 2 kosy zamiast 1 bo mi sie net zawiesil i duzo kaski stracilem :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group