My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Archiwum propozycji - Pare modyfikacji walutowych.

Zahir - 22-04-2007, 20:57

mnietuniema napisał/a:
Z tym czekaniem to nie wiem.... później też może być drożej ;)

Mowimy tu o pewnym przypadku - limity. Nie moze byc drozej, bo jest limit - pozniej tez bedzie limit. Nawet, jesli pozniej ten limit bedzie inny (wyzszy), to niekoniecznie oplaca sie kupic teraz cos za duza kase, ktorej ponadlimitowa czesc przepadnie, skoro mozna bedzie pozniej kupic tez za duza kase (ograniczona limitem, ale wiekszym limitem).

Shock - 23-04-2007, 15:24

Ten pomysł jest do bani nie stac mnie na łuski tyranozaura a jak obetną mi 2 zera to już w ogóle
BULWAHR - 23-04-2007, 15:55

Tomi napisał/a:
Kiedyś padł pomysł odnośnie targu, że można by licytować do upadłego a sprzedający dostawał by kasę tylko do pewnego limitu. Część kasy w ten sposób odparowała by z gry....szczególnie z tych najbogatszych, którzy nie patrzą za ile licytują..
Tylko trzeba by to było jakoś mądrze wyważyć....


Jak dla mnie ten sposób też jest dobry. Niezależny, nie ingeruje w caly system gry. Mi sie podoba :-) . Na przykład pojawią sie kolejne "brązowe rękawice" za które cena max będzie 25 mln. Ja wylicytuje 60 mln więc 35 mln wyparuje :D .

JESTEM ZA, choć ta rzecz nie rozwiąże sprawy, za mało kasy by "parowało". Chyba żeby ustawić limit na 70% z każdego sprzedanego sprzętu. Obojętnie jaka licytacja końćzy sie to wylicytowana cena była by w 70% przekazywana dla sprzedawcy i 30% dla "admina - wyparowywała by" :D . Wtedy to może wystarczyć.

~Fret~ - 24-04-2007, 14:43

Zahir napisał/a:
Oj przepraszam. Czuje tu jakis przytyk do mnie, wiec odpowiadam - zawsze patrze za ile kupuje. :D


Tak Zahir zawsze patrzy ile zalisytuje.Sam sie o tym przekonałem :)

A co do tematu.Pomysł dobry ale trzeba było by zrobic tak żeby ta kasa nie została odebrana tez niskim lvlom- a szczegulnie magom chociaz woj też ma ciężko.

ADIHC1 - 07-12-2007, 03:17

Rozwiazaniem problemu okazalo sie
Cytat:
• Limity licytacji - można się licytować do "upadłego", ale sprzedający nie dostanie całej kwoty

i trafilo na liste TODO.

Przenosze do Archiwum propozycj.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group