My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

¦mietnik - Nielegalnie nabijany rank

DisIsOut - 21-04-2007, 21:42
Temat postu: Nielegalnie nabijany rank
Uwazam ze ci którzy w jakikolwiek sposób nielegalnie wbijaj± rank i to wyjdzie na jaw powinni go tracic(cały).Uwazam ze w tym przypadku kara więzienia jest niepotrzebna!
Dlaczego ? Dlatego że jak delikwent wyjdzie z więzienia będzie albo i nie robil tak dalej a w kazdym razie bedzie mial swój przekręcony ranking a wlasnie tak kaz± tych ktorzy tak robi±.
Ankiety nie zrobie bo to bez sensu ale chcę zeby na ten temat wypowiedzial się jakis gm albo admin.

koshiba - 21-04-2007, 21:45

Więzienie też powinno być dla takich delikwentów. Może niektórzy w tym więzieniu uspokoj± się z tym rankiem.
dislike - 21-04-2007, 22:16
Temat postu: Re: Nielegalnie nabijany rank
DisIsOut napisał/a:
Uwazam ze w tym przypadku kara więzienia jest niepotrzebna!Dlaczego ? Dlatego że jak delikwent wyjdzie z więzienia będzie albo i nie robil tak dalej a w kazdym razie bedzie mial swój przekręcony ranking a wlasnie tak kaz± tych ktorzy tak robi±.
.

Im bardziej zycie go doswiadczy = wieksza kara ..
tym wieksze prawdopodobienstwo iz sie nauczy! ...
i nie bedzie juz "przestępca" ...

A o ile sie orientuje .. wlasnie oni traca caly ranking .. ^^" (np. Szalony Ivan)
a wiec na NIE.

Kawu_ - 23-04-2007, 20:14

Oczywiscie ze traca ranking (a przynajmniej w wiekszosci).
Np ¦P Sheezy (:P) -50% ranku.
Ale ciagle mnie boli ta sytuacja z Shiatsu - jemu dalej nikt nie ukrocil pktow ;)

DisIsOut - 23-04-2007, 20:18

A skazanynamf(teraz joz niewiem jak(zmienil nick)) ??
W kazdym razie dalej ma swoj ranking...
Wiem bo dzisiaj go widzialem ale ma tak dziwny nick ze zapomnialem...
Ale antynooby tez mial swoj rank po więzieniu ale przyrobil bana na 360d więc samo mu się skasowalo...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group