My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Mniej 1 leveli...

pawiik - 03-05-2007, 21:21

albo szukasz kolesia o nicku rycerz i ci wyskakuje cała tabelka a w tym rycerz,rycerzyk itp
i się okazuje ze rycerz to nie pełny nick bo kolega powiedział ze to nic rycerz i troche ciszej 2 a ty nie usłyyszałes i tera szukaj ...

Toshiba - 03-05-2007, 22:21

1 :arrow: Propozycja bardzo fajna oczywiście na TAK, rzeczywiście jest dużo dzieci takich co mają 47 chromosomów i tak właśnie zaśmiecają serwer
2 :arrow: Co do drugiej nie za bardzo czaję o co kaman i się nie wypowiem

marus_13 - 04-05-2007, 11:44

Pitazboras napisał/a:
marus_13 napisał/a:
im mniej kont nieuzywanych tym mniej lagow

Konta nieużywane, jeśli w ogóle wpływają na lagi, to w minimalnym stopniu.

marus_13 napisał/a:
a bym jeszcze zaproponowal kasowanie kont ktore sa nieuzywane zalozmy 2 miechy

O ile wiem takie coś jest, a czas, po jakim jest usuwane konto jest zależny od poziomu postaci.


Dzieki za sprostowanie :P

ale w koncu podam taki przyklad
Moj kolega zakladal sobie postac w MF chcial dac se nick Wiesio ale taki gracz juz byl wiec dal se nick Rafal13 dobil ta postacia 77 lvl i bierze szukaj i nick Wiesio a tam ziomek ma nick Wiesio i ma 3 lvl :/ Bez sens :/ ziomek zalozyl se postac gra mu sie niespodobala i olal ta postac zamiast ja skasowac :/

Rycerzyk - 04-05-2007, 12:14

Popieram wszystkie propozycje, z tego co wiem kod literowy jest już wprowadzony. A co do wysyłania linków aktywacyjnych do maili to na przykładzie poczty o2 ma się 3 adresy: ...@o2.pl ; ...@go2pl ; ...@tlen.pl. Więc z jednego meila można zrobić 3 konta.
Więc jeśli ktos chce zrobić 2. konto na tym samym mailu (z inna końcówką) ukazywałby sie komuniakt 'Na ten mail wysłano już link aktywacyjny' itp.

Simon08 - 04-05-2007, 12:29

ja bym proponowal ze jezeli gracz nie nabije 2 lvl w godzine to kasuje sie mu konto
w godzine mozna nabic 4 poziomy wiec luzik ;)

Rycerzyk - 04-05-2007, 12:42

Nie bądź taki brutalny. Powiedziałbym nie o godzinie a 12 godzinach lub dniu. Bo jesli ktoś stworzy konto i od razu musi gdzies pojechać? Wiem, że założenie konta trwa chwilę ale i tak uważam, że godzina to za krótko.
Pitazboras - 04-05-2007, 23:04

Rycerzyk napisał/a:
Więc jeśli ktos chce zrobić 2. konto na tym samym mailu (z inna końcówką) ukazywałby sie komuniakt 'Na ten mail wysłano już link aktywacyjny' itp.

A co jeśli dajmy na to konta marek @ op.pl i marek @ o2.pl należą do innych osób? Poza tym jak ktoś bardzo będzie chciał zrobić multi, to zawsze może założyć kolejne konto z innym nickiem.

Simon08 napisał/a:
ja bym proponowal ze jezeli gracz nie nabije 2 lvl w godzine to kasuje sie mu konto

Godzina to zdecydowanie za krótko.

marus_13 - 04-05-2007, 23:22

Rycerzyk napisał/a:
ja bym proponowal ze jezeli gracz nie nabije 2 lvl w godzine to kasuje sie mu konto
w godzine mozna nabic 4 poziomy wiec luzik


To co on powiedzial to bez sens :/ zupelny !!!!! przeciez jak w jedna godzine wykorzystam ruchy (a gracze na 100 lvl + to w cale ruchy nie wbija lvl a co dopiero w godzine) to do drugiej godziny mi sie ruchy nie zaladuja i nie wbija 2 lvl Ty rycerzyk masz 23 lvl zobaczymy jak "podrosniesz" to pogadamy z reszta nie bede sie budzil o 3 w nocy zeby zagrac w MF :/ i tak co godzine

Pitazboras - 04-05-2007, 23:27

1. To nie Rycerzyk napisał.
2. Chodziło o wbicie drugiego poziomu w godzinę od rozpoczęcia grania, a nie dwóch poziomów co godzinę.

Sax - 05-05-2007, 00:35

niby to jest obre ropzwianie ale jesli mialoby sie czkeac na maila od gry kilka dni to odpada.Ale moznaby bbylo sprobowac
misiu mw - 06-05-2007, 12:55

1na tak
2na tak

[Ex-GM] Shell - 06-05-2007, 14:09

Co do botów to rozmawiałem na te temat z Jackiem i włączył zabezpieczenia przeciw botom.
M.I kod kreskowy

DanMan - 06-05-2007, 14:39

Ano Drain postarałeś się, nie przypuszczałem....

Co do tej aktywacji przez maila, to przypadkiem teraz tak nie jest?

Nie wierze, żeby można było się zarejestrować z jakiegokolwiek maila...

No ale jeśli tak jest to raczej trzeba sposób rejestracji zmienić. :)

Co do tego z botami to zapora jest...

Shell :o Liczna mnoga od rzeczownika w celowniku... (-om)

*Jak fajnie wrócić do MF


poprawiłem ;]
(shl)

Ashariel - 06-05-2007, 14:44

Pitazboras napisał/a:
Rycerzyk napisał/a:
Więc jeśli ktos chce zrobić 2. konto na tym samym mailu (z inna końcówką) ukazywałby sie komuniakt 'Na ten mail wysłano już link aktywacyjny' itp.

A co jeśli dajmy na to konta marek @ op.pl i marek @ o2.pl należą do innych osób? Poza tym jak ktoś bardzo będzie chciał zrobić multi, to zawsze może założyć kolejne konto z innym nickiem.

Simon08 napisał/a:
ja bym proponowal ze jezeli gracz nie nabije 2 lvl w godzine to kasuje sie mu konto

Godzina to zdecydowanie za krótko.


Wszystkie koncówki maili jakie wymienil Rycerzyk to 3 rozne adresy jednego konta na tlenie. Tzn. ze na jaki bys nie napisał to i tak wszystkie maile trafiaja do jednego usera - czytaj uwaznie :P Pozatym pomysly powinny byc wprowadzone w zycie ;]

Sintui - 06-05-2007, 14:54

Już dawno rejestracja powinna się zmienić ...
Teraz wpisujesz byle jaki e mail i jedziesz, a potem jest płacz "Ukradli mi konto a miałem fałszywego maila" ...
Druga propozycja też na tak :)


pozdro h4ki3r


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group