My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - karawana

piteruss - 30-04-2007, 21:17
Temat postu: karawana
Nie wiem czy ten pomysł już był przedstawiamy na forum, jak tak to sorki :)

No więc chodzi mi o ulepszenie karawany. Niektórzy gracze nie pamiętają nazw miast, i muszą czasem sprawdzać na mapie jak dane miasto się nazywa przed skorzystaniem z karawany. Proponuje więc aby zakładka "karawana" miała formę takiej mapy świata - po najechaniu kursorem na dane miasto wyświetlała by się jego nazwa, lokalizacja, i ilość pktów ruchu potrzebnych do podróży do niego. Po kliknięciu na miasto wyświetlał by się komunikat "czy na pewno chcesz się udać do tego miasta? Podróż zużyje x punktów ruchu. [ok] [Anuluj]". Co o tym sądzicie?

Hellraiser - 30-04-2007, 21:19

Eeem, a cóż trudnego w zapamiętaniu nazw paru miast? No wybacz, ale chyba nie jest trudem rozpoznać Langenburg od Eliar załóżmy... Po co wymyślać na siłę ulepszenia, które zdają się nie mieć sensu? :)
pawiik - 30-04-2007, 21:27

na moje kiepski pomysł ja znam to nawet w kolejności na pamięć :P
Sax - 30-04-2007, 22:05

nawet cieway pomysł ale nie wiadomo czy to by obciazyło serv jesli nie to czemu nie,moze byc
Ashiro - 30-04-2007, 22:11

Bardzo fajny pomysł ;)
Ja tam znam wszystkie miasta na pamięć, ale to by fajnie wyglądało ;)
Wątpię czy to by obciążyło serwer w końcu to tylko jpg i parę odnośników do niego ;)

marus_13 - 30-04-2007, 22:39

Hmmm... moze jak komus bedzie chcialo sie to robic to to wejdzie w zycie ale raczej malo przydatne...
ziomekwoj - 30-04-2007, 22:42

zgadzam się
Zahir - 01-05-2007, 07:26

Moim zdaniem bez sensu.
Jak pograsz dluzej niz miesiac (moze grasz, a moze nie :P ), to bedziesz dokladnie znal polozenie wszystkich miast. A jak pograsz dluzej niz rok (moze grasz, a moze nie :P ), to bedziesz prawie na pamiec znal odleglosci (ilosc ruchow potrzebnych na dotarcie) pomiedzy poszczegolnymi miastami.
Zastanow sie jak to wyglada w rilu: Idziesz na pks lub pkp i mowisz ja chce dojechac tu (i wskazujesz palcem na mapie?), po czym interfejs zabiera Ci kase i nagle zostajesz przeteleportowany tam gdzie chciales. :-P

Monet - 01-05-2007, 08:53

Ja proponuje zrobic w karawanie tkie coś
devos:(i tutaj obrazek tego miasta)
niewiem co o tym myslicie ale by bylo latwiej znaleść miasto.

pawiik - 01-05-2007, 12:36

hmm to byl by dobry pomysl jestem za
tomekz14 - 01-05-2007, 20:52

pawiik napisał/a:
na moje kiepski pomysł ja znam to nawet w kolejności na pamięć :P


może ty znasz ale może inni nie znają


PS: ja znam :D

Songokan120 - 01-05-2007, 21:57

Monet napisał/a:
Ja proponuje zrobic w karawanie tkie coś
devos:(i tutaj obrazek tego miasta)
niewiem co o tym myslicie ale by bylo latwiej znaleść miasto.



ja jestem za tym nawet fajne by było

Anonymous - 01-05-2007, 22:23

bezsens kto by niepamietal nazw miast jedynie by to fanjnie wygladalo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group