My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Wiadomosci z targu

piteruss - 05-05-2007, 20:18
Temat postu: Wiadomosci z targu
Myślę że przydało by się zmienić system powiadamiania o aukcjach. Jak każdy wie teraz info że się wygrało aukcję, sprzedało przedmiot itd. przychodzi na skrzynkę odbiorczą jako prywatna wiadomość. Trochę to zaśmieca w.w. skrzynkę wg. mnie. Lepiej by było gdyby stworzyć zakładkę "targ" w wiadomościach(chodzi mi o taką zakładkę jak "ignorowani" "aktualności" czy "raporty".
Anonymous - 05-05-2007, 20:20

bardzo dobry pomysł :wink:
Anonymous - 05-05-2007, 20:23

A wg. mnie to jest nie potrzebne , bo niby po co to , ze musisz wchodzic w zakladke TARG za kazdym razem jak jestes po za miastem i chcesz sprawdzic czy ci ktos wiadomosci nie napisal albo czy ktos cie nie przebil itp.

Jestem na NIE

piteruss - 05-05-2007, 20:25

Chyba źle mnie zrozumiałeś...
Aquazz - 05-05-2007, 20:27

Zgadzam się z mówcą powyższym to nie jest potrzebne....
Chyba to jest dobre,jeśli przychodzi komunikat o tym że wygrałeś ,sprzedałeś coś lub jeśli ktoś cię przelicytuje... Jest kilka rzeczy do zrobienia,ale tą sprawę bym na razie zostawił,czekamy na następne komentarze :-)

Anonymous - 05-05-2007, 20:29

Aquazz napisał/a:
Zgadzam się z mówcą powyższym to nie jest potrzebne....
Chyba to jest dobre,jeśli przychodzi komunikat o tym że wygrałeś ,sprzedałeś coś lub jeśli ktoś cię przelicytuje... Jest kilka rzeczy do zrobienia,ale tą sprawę bym na razie zostawił,czekamy na następne komentarze :-)


Chyba wszystkim ten pomysl jest nie przydatny , ale poczekamy zobaczymy narazie udzielilo glosu malo osob

Wg. mnie temat do zamkniecia

EDIT :

Dlaczego glosy rosna a nie ma uzasadnien

Marvelous - 05-05-2007, 21:39

Ja jestem na NIE
Mówisz, ze ci wiadowosci z targu skrzynke zasmiecaja - nic łatwiejszego jak usunac niepotrzebne wiadomosci
Jak dla mnie nowa zakładka w wiadomasciach wcale nie jest potrzebna

Rycerzyk - 05-05-2007, 22:42

Oczywiście na Nie tak jak pisał Marvelous, jeśli ci przeszkadzają usuń.
Nie ma sensu tworzyc nowej zakładki.

Kawu_ - 06-05-2007, 01:27

A ja mysle ze jest to dobry pomysl do Konta Premium (ktore niewatpliwie zostanie utworozne - oczywiscie po skonczeniu gry.)
Sintui - 06-05-2007, 07:47

Do konta Premium może tak, ale mi nie przeszkadza obecny system przychodzenia wiadomości, bo i tak zaraz wszystkie kasuje :P ...
Osobna zakładka jest raczej niepotrzebna ...

tomekz14 - 07-05-2007, 06:22

Dobry pomysł.

Jestem na TAK.

ADIHC1 - 07-05-2007, 09:28

Mi nie przeszkadza, ze wiadomosci z targu przychodza na taka,
a nie inna zakladke, ale przydalby mi sie przycisk do kasowania
takich wiadomosci ('kasuj wiadomosci z targu'), bo kasowanie ich
jest meczace, a nie chce kasowac pw, wiec nie uzyje 'skasuj
wszystkie' ; P

stasica - 07-05-2007, 10:32

Nie potrzebne na NIE
xlolx64 - 07-05-2007, 20:58

NIE
Są ważniejsze rzeczy, a wy tylko takie popierdułki wymyślacie: Obrazki przedmiotów, cośtam z resetami, zakładka targ.
Najważniejsze jest żeby skończyć fabułę a potem takie kosmetyczne poprawki.

marus_13 - 08-05-2007, 08:33

Marvelous napisał/a:
A ja mysle ze jest to dobry pomysl do Konta Premium (ktore niewatpliwie zostanie utworozne - oczywiscie po skonczeniu gry.)

Ale po skonczeniu gry...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group