My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Kto skarży nie błądzi - świat 1+2+4

HyyB - 12-08-2014, 20:20

Quavosh napisał/a:
Prosiłbym o sprawdzenie logów gracza AlveA, jak mi wiadomo jakiś czas temu kupił on konto od poprzedniego właściciela "Sammar", z tego co mi świta chyba ban grozi za kupno konta :mrgreen:




Jasne że to prawda. Powinien być ban bez dyskusji. Tylko że:
a) Typ ma zbyt dużo znajomych którzy są blisko administracji
b) kupił już dawno - czyli wszystko się zatarło

Quavosh - 12-08-2014, 21:43

Czyli powtarza nam sie sytuacja ktora miala miejsce z annihilationem na ktorego kontach gra teraz kulfon ature, a na koncie asdatora mfowiec
Blinx - 13-08-2014, 00:30

Quavosh napisał/a:
Prosiłbym o sprawdzenie logów gracza AlveA, jak mi wiadomo jakiś czas temu kupił on konto od poprzedniego właściciela "Sammar", z tego co mi świta chyba ban grozi za kupno konta :mrgreen:


Skąd takie informacje niby posiadasz? Prosiłbym o jakieś rzeczowe dowody, bo słowami każdy wojowac potrafi ale jak przyjdzie co do czego to juz cisza...

kiwipogromca napisał/a:
Quavosh, złe info.


dzieki kiwi ;* ale nie pozwole tak dawac po sobie jeździc. ;)


HyyB napisał/a:
Quavosh napisał/a:
Prosiłbym o sprawdzenie logów gracza AlveA, jak mi wiadomo jakiś czas temu kupił on konto od poprzedniego właściciela "Sammar", z tego co mi świta chyba ban grozi za kupno konta :mrgreen:




Jasne że to prawda. Powinien być ban bez dyskusji. Tylko że:
a) Typ ma zbyt dużo znajomych którzy są blisko administracji
b) kupił już dawno - czyli wszystko się zatarło



a) skąd wiesz kogo znam a kogo nie? ;)
b) skąd ta pewnośc że kupiłem...
c) Jeżeli sie juz odzywasz to wnieś coś do dyskusji i daj jakieś dowody na to że Ja to nie "ja" ;)


Tylko prosze konkretne odpowiedzi i DOWODY na to co tutaj w tym momencie napisaliście ;)

Spicer - 13-08-2014, 10:39

Quavo konfident, nic nowego xd
Quavosh - 17-08-2014, 19:14

Alvea szkoda że kupowałeś konto z niepewnego źródła, bo osoba, która Ci sprzedała konto czyli sammar ma nadbujną wyobraźnie i jak Ci zapewnił że z gm uzgodnił o sprzedazy konta to jesteś bardzo doinformowany, a tak na boku to spicer sam wyzywasz też alvee od konfidentów, pzdr :D
Blinx - 19-08-2014, 14:30




Pierścień Witalności 975k ...

Quavosh - 20-08-2014, 23:45

Pisałem już o tym [GM] Bickowi, to nie moja wina, że takie debile (za przeproszeniem) mi za tyle licytują.
Pay2Kill - 21-08-2014, 13:31

Hahaha :)
BaGGy - 17-11-2014, 12:48

INFORMACJA

Przestrzegam Was przed przelewaniem ranku. W tego typu przypadkach jak ten będę stosował zaostrzone kary. To, że gra mniej osób nie oznacza, że świat 1+2+4 stał się niemoderowany.

http://w1.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=189249424
http://w1.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=189202843
http://w1.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=189248770
http://w1.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=189247724

Blinx - 17-11-2014, 15:09

Bany jak najbardziej słuszne. Teraz już wiem jak to MFo działa. Dzięki BaGGy.

Ktoś mi wspominał że bez znajomości nic nie zrobię. I miał rację. Podobne sytuacje miała jeszcze jedna osoba. Ale z nią akurat się znasz i wiesz o kogo mi chodzi, lecz jemu bana nie wlepisz.

ZNAJOMOŚCI

Dark s2 - 17-11-2014, 15:22



Uprzedzając mądrali:
tak wiem, screen to nie dowód, ale zawsze GM może przystawić oko na przyszłość ;)

BaGGy - 17-11-2014, 15:24

Poproszę na pw nick osoby, ewentualnie link do walk. Jeśli jest to przelew, to z pewnością wlepię bana i nie będę patrzył na "znajomości".

I nie insynuuj taki rzeczy, gdyż po raz kolejny powtórzę, że stronniczości sobie nie zarzucę.

Dark, ta sprawa już jest prześwietlana, ale dzięki.

Blinx - 17-11-2014, 15:29

BaGGy napisał/a:
Poproszę na pw nick osoby, ewentualnie link do walk. Jeśli jest to przelew, to z pewnością wlepię bana i nie będę patrzył na "znajomości".

I nie insynuuj taki rzeczy, gdyż po raz kolejny powtórzę, że stronniczości sobie nie zarzucę.

Dark, ta sprawa już jest prześwietlana, ale dzięki.




Gdybyś sam nie zauważył komu ostatnio rank jakoś wskoczył. Tak za przeproszeniem "z dupy".
Nie sypie, pomyśl sam a Cię może olśni.

KisS - 17-11-2014, 18:05

Te kidi cudi czy jak ci tam . tak wszedłem na to forum i widze, ze sie strasznie tu udzielasz. tylko rzadko ukazujesz, dowody na potwierdzenie tego iż masz racje, więc jak mamy ci wierzyć jeżeli kilka postów wyzej to ty płakałeś, żeby dali ci dowody , a sam ich nie pokazujesz?
Blinx - 17-11-2014, 18:36

Bo oskarżenia były nie słuszne na moją osobę. A co do rozmowy nieco wyżej (czytaj. z dziś) To pisałem z [GM] BaGGy na PW.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group