My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Projekt MF - Projekt motywu dla MFO

Zeho - 29-03-2008, 09:21

no i to logo bedzie na stronie startowej ??
Sharg - 29-03-2008, 09:45

źle ;) to chyba do motymu jak mnie mam :P tego czarnego :D
Pitazboras - 29-03-2008, 10:18

Mi się to logo nie podoba ;> Zresztą motyw już od dawna nie jest aktualizowany (jak zapewne niektórzy zauważyli).

Tomi napisał/a:
Kod jest praktycznie w całości oddzielony od szablonów, więc byłoby to z grubsza możliwe. Wystarczyłoby dorobić mechanizm podmieniający skórkę podobnie jak w przypadku forum phpbb. Tyle teorii, a teraz życzę wytrwałości w urabianiu admina...

Tomi napisał to pod koniec listopada. Wysłałem do admina wiadomość z prośbą o zainteresowanie się tematem, niestety do dzisiaj nie otrzymałem jakiejkolwiek odpowiedzi. Dlatego póki co (a prawdopodobnie na stałe, bo wątpię, żebym w końcu się doczekał) projekt motywu uznaję za zawieszony. Chyba że ktoś inny chce się nim zajmować, to nie mam nic przeciwko - cały kod macie dostępny do pobrania.

Clokero - 09-04-2008, 17:21

przydał by sie inny wygląd strony my-fantasy.net może zielono-niebieski ?
MikeHunt - 11-06-2008, 19:38
Temat postu: mały problem
nie wiem, czy to tylko u mnie, ale jak na razie podmiana obrazków wogóle nie działa. czy można liczyć na poprawę tego, czy może projekt skina do mfo już kompletnie upadł?
Pitazboras - 11-06-2008, 20:28

Cytat:
Dlatego póki co (a prawdopodobnie na stałe, bo wątpię, żebym w końcu się doczekał) projekt motywu uznaję za zawieszony. Chyba że ktoś inny chce się nim zajmować, to nie mam nic przeciwko - cały kod macie dostępny do pobrania.

Nie widzę, żeby ktoś się podjął, więc stawiam na opcję "kompletnie upadł", z cichą nadzieją, że kiedyś się podniesie...

Dess - 12-06-2008, 20:18

Szkoda, że ten wspaniały projekt upadł.
Zrobiłem wszystko i na niebiesko zrobiła mi się tylko strona główna, a po zalogowaniu jest normalnie.

Pitazboras - 12-06-2008, 20:48

Hm, coś tam pogmerałem, powinno teraz działać, ale w sumie nie sprawdzałem, więc nie daję żadnej gwarancji.
Dess - 13-06-2008, 17:52

Pitazboras napisał/a:
Hm, coś tam pogmerałem, powinno teraz działać, ale w sumie nie sprawdzałem, więc nie daję żadnej gwarancji.

Ja już umiem kolory zmieniać - wystarczy te kody w edycji pozmieniać ;)
A sam to sobie naprawiłem tam w edycji zamiast "s2" wpisałem "w2". Teraz wszystko jest dobrze.

xpr3ss - 25-06-2008, 20:09
Temat postu: Skin przerobiony =)
Witam... temat juz troché stary.... =)
Zmienilem kolorystyke skinu co go zrobil autor pomyslu ;D jak sié komus podoba to proszé macie link:
Link
Strona glowna jest lekko "inna" ale jak sié zalogujecie juz jest normalnie :P

Kactuzz - 28-06-2008, 22:25

Pokaż screena bo nie chce mi się sprawdzać ;)
Lag - 29-06-2008, 00:24

kactuzz napisał/a:
Pokaż screena bo nie chce mi się sprawdzać ;)


Ta skórka zamiast ciemnoniebieskiego jest czarna. Musze przyznać, że bardziej mi się podoba, chociaż nie ma własnego loga, jak w przypadku Pita.

xpr3ss - 01-07-2008, 12:10
Temat postu: Skin edited by xpr3ss go LOW~ :P
Dam screena dokladnie o 16.00. Postanowilem jeszcze co nieco dopracowac skin.
Oczywiście posiada wady - można tu mówic o wersji alfa =)
Np. w zakladce Przyjaciele - Offline i Online podświetla się na ten sam kolor...
Mógłbym to zrobic i edytowac gdybym posiadal dokładny style.css strony my fantasy online...
Do zobaczenia o 16 :D
____________________________
Z powodu awarii strony userstyles.org nie będę nad tym pracował sory ;]

dislike - 10-07-2008, 20:17

xpr3ss napisał/a:
screena dokladnie o 16.00

Jest 10.VII godz. 20.00 a screena brak... tak czy siak, żałuje, że projekt Pita upadł... na fiolecie ledwo wytrzymuje :< .. Był moja nadzieją ;<

BARTOSh - 10-07-2008, 21:43

Nic nie obiecuję, ale postaram się rozejrzeć co i jak. Jeśli robota będzie znośna i ktoś pomoże w doborze kolorów, to może się tym zajmę.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group