My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Testy Znajomości MFO: I, II, III, IV, V, VI - WIELKI NARODOWY TEST ZNAJOMOŚCI MFO!!!

Skailer - 18-08-2008, 20:17

SuFFy napisał/a:
czemu tak myślisz?

Bo nie działa :>
Cytat:
Test może będzie, ale nie wiem jeszcze kiedy, aktualnie brak czasu na jego ukończenie...

SuFFy napisał/a:

btw. i może trochę kultury co?

Zgadzam się g;)

PS. Suffy zajrzyj na arene w walki z graczami ;)

SuFFy - 19-08-2008, 10:46

u mnie test działa ^^ to ten link z pierwszej strony? tego spamu ze środka nie chce mi się czytać :P

koniec walk :zonk:

Dess - 19-08-2008, 10:53

Skailer napisał/a:
Bo nie działa :>

Dlaczego wam nie działa mi wszystko chodzi jak należy g:>
Sprawdźcie jeszcze raz.

Kactuzz - 19-08-2008, 12:24

Bo mapy wrzucił :P
Mieliśmy się za to wziąśc poważnie ale jakos to stanęło...

Rej - 05-09-2008, 22:55

Tak po za tym zawsze jak mam 7 pytanie odpowiem i naciskam następne wyskakuje mi Brak pytań i oszustwo a następnie 8 pytanie z tym dzieciakiem od urkaden i jak wpisze tam coś niema nic żeby zakończyć test czy coś takie, to tak ma być ^^?
Skailer - 06-09-2008, 09:59

Rej, poczytaj temat :roll: test nie został ukończony, a twórcą nie chce się go kontynuować...
kactuzz napisał/a:
Mieliśmy się za to wziąśc poważnie ale jakos to stanęło...

adam1998c - 22-02-2009, 18:09

u mnie nic nie działa zrąbane to jest :evil:
Anonymous - 22-02-2009, 19:17

Już niedługo (pojęcie względne!!!) reaktywacja TESTU w nowej zmienionej formie. Będzie się odbywała na zasadzie TESTU na forum. Odbywał się on będzie np. 1 raz w miesiącu i być może będą nagrody ("porozmawiam" z Jackiem na ten temat...). Test przyykładowo będzie zawierał 100 pytań (80 zamkniętych, 20 otwartych) i na każde pytanie zamknięte będzie 10 sekund a na otwarte 15 (czyli razem ~19 minut) + dodatkowy czas do całości - 6 minut = 25 minut. Przykładowo test zostanie udstępniony o 20.00 i wiadomości PW z odpowiedziami będą przyjmowane do 20:25:00. PW otrzymane już od 20:25:01 będą automatycznie zdyskwalifikowane. PW z odpowiedziami musi mieć następujący szablon:
Kod:
TEMAT: [TEST ZNAJOMOŚCI MFO] NICK / ŚWIAT
TREŚĆ:
(przykład odpowiedzi zamkniętych):
1. C
2. D
3. A
4. D
5. E
(przykład odpowiedzi otwartych):
6. Eternia
7. Raps
8. Przeprawa przez rzekę
9. Solidus
10. Mikstura życia

UWAGA!
Wszelkie literówki/błędy ortograficzne nie bądą zaliczne np. w pytaniu o miksturę która leczy x XP podamy odpowiedź "Mikstóra Rzycia Lv1" zamiast "Mikstura Życia Lv1" mimo jeśli logicznie będzie się zgadzać nie zostanie zaliczona! Test jest dla inteligentnych ludzi, no chyba że ktoś ma papierek z poradni to może podesłąć, wtedy prawdopodobnie nie będziemy zwracać na to uwagi.

W teście należy zawsze podać nr zadania do którego jest odpowiedź i muszą one być w kolejności rosnącej lub malejącej (nie mogą być wymieszane!). Jeżeli nie znamy odpowiedzi lub nie chcemy odpowiadać na wybrane pytania w "arkuszu odpowiedzi" należy także wpisać nr zadania i w odpowedzi nic nie wpisywać lub wstawić znak "-". Do zadań zamkniętych mimo wszystko można "strzelać". Jednak gdy nie odpowiadamy wcale przykładowo powinno to wyglądać tak:
Kod:
1. D
2.B
3.
4.A
5.B


Kilka dni wcześniej będzi także udstępniony program do pobrania, który będzie wspomagał cały ten proces. Oczywiście można będzie samodzielnie pisać w forumalrzu w poście, ale wtedy większe prawdopodobieństwo, iż podaczas wpisywania tekstu/odpowiedzi w stresie możemy nacisnać ENTER/Wyślij i odpowiedzi są wysyłane, a od każdego użytkownika liczy się tylko i wyłącznie pierwsza wiadomość PW, każde kolejne związane z testem nawet nie będą sprawdzane/czytane. Jest jeszcze dużo rzeczy jakich można pisać o tym teście, ale to w przyszłości. Przypomnę jeszcze jedno - TEST BĘDZIE DLA OSÓB INTELIGENTNYCH PRZYNAJMNIEJ W PEWNYM STOPNIU. Wszelkie propozycje odnośnie proponowanych pytań do testu można zamieszczać w tym temacie.

Shark - 22-02-2009, 20:08

No i fajnie :)
Wreszcie jakiś fajny konkurs z wiedzy o MFo ;p
Już nie mogę się doczekać ^^

Tylko co się stanie, jeśli 30 graczy zajmie ex equo (czy jakoś tak) pierwsze miejsce ?

Anonymous - 22-02-2009, 23:10

Nic się nie dzieje, wyższe miejsce zajmnie ta osoba, która wcześniej przysłała PW z odpowiedziami :)

Ok, to jak ustalać ilość zadań otwartych/zamkniętych?
Moja propozycja jest taka:
40 zadań zamkniętych (A, B, C, D, E) 1 pkt
20 zadań otwartych (trzeba coś samemu wpisać) 2 pkt.
Dodatkowo za każde 10 sekund wysłanie odpowiedzi przed zakończeniem czasu testu otrzymuje się dodatkowo 1 pkt. ALE maksymalna ilość pkt. jaką można uzyskać za "szybkość" to 10. Jak widać nie liczy się tylko poprawność odpowiedzi, ale i także szybkość na ich odpowiadanie. Przykładowo ukończysz test 1 minutę przed końcem to otrzymasz 1pkt/10sek dodatkowo czyli 60s = 6 pkt. Pkt te są doliczane do ogólnego wyniku testu.

Czyli podsumowując:
1. Część pierwsza - zadania zamknięte - 40 zadań 1pkt/za zadanie = 40 pkt.
2. Część druga - zadania otwarte - 20 zadań 2pkt/za zadanie = 2*20 = 40 pkt.
3. Szybkość odpowiedzi (bonus) - max. 10 pkt. (aby je uzyskać trzeba wysłać odpowiedzi 100s (1m40s) przed końcem

RAZEM: 40 + 40 +10 = 90 pkt.

Za wykrycie błędu/niejasności w pytaniu gracz uzyskuje dodatkowe pkt. wg ważności znalezionego błędu (0-10pkt.).

Myślę, że nie powinno być dalszych zmian, ale propozycje są mile widziane :)

Shark - 23-02-2009, 17:01

Jak najbardziej jak najmniej :)
Mi się podoba, może zajmie miejsce chociaż w pierwszej dwudziestce :)

MarCin_tcz - 23-02-2009, 19:55

heh mi się podoba coś czuję że będę w czołówce :D
MarCin_tcz - 23-02-2009, 21:40

Vejiita napisał/a:
Ja tam mało wiem o MFO ;)



Skoro mało wiesz o MFO to po co się udzielasz mógłbyś chociaż wnieść coś do tematu :)

@ Czekam z niecierpliwością na teścik :x


@@ Może by tak podkleić temacik żeby nie trzeba było szukać czasami xD

Anonymous - 24-02-2009, 23:40

TEST nie będzie łatwy!

Rozjaśniło się pare kolejnych spraw:

1. Będą na 100% nagrydy w postaci pkt MF !!!

2. Test się zaczyna o 20:00:00 w niedzielę (1.03.2009) i potrwa dokładnie 20 minut (PW otrzymane od 20:20:01 nie będą wcale sprawdzane!)

3. Odpowiedzi będzie trzeba mi przysłać na PW na forum pod nick [GM] MapY

4. Będzie specjalna stronka na której będzie umieszczony test i będzie zegar dliczający czas aby można było zdążyć odpowiedzieć na wszystkie pytania.

5. Jutro będzie założony specjalny temat dotyczące tego konkursu/testu wraz z wszystkimi potrzebnymi informacjami.

Shark - 25-02-2009, 14:09

Czyli że jak ?
Rozwiązujemy ten test w notatniku, kopiujemy odpowiedzi i przysyłamy Ci na PW ?
Czy robimy ten test na stronce i wysyłamy Ci odnośnik na PW ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group