My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Konkursy - Propozycje konkursów organizowanych dla graczy MFO

XVII07 - 21-02-2010, 10:10

ADIHC1 napisał/a:
Wywalić - nie, zastąpić - tak ; D



A co zamiast tego dasz na stronke;>

ADIHC1 - 21-02-2010, 17:05

Przecież pisałem, że zastąpiłbym filmik galerią screenów z gry.
Areen - 21-02-2010, 17:12

ADIHC1 napisał/a:
Przecież pisałem, że zastąpiłbym filmik galerią screenów z gry.


Hmmm, można by było pokusić się o jakąś ciekawą galerię we flashu, myślę, że to nie problem a stronka i tak by nie straciła na szybkości ładowania, choć z drugiej strony nie wiem cyz by pasowało coś takiego przy spartańskim layoucie ;d

SHADOW-XIII - 22-02-2010, 12:06

po co na sile wrzucac flash, zwykle obrazki zmieniające sie na przemian (moze z jakims efektem) z uzyciem javascript i tyle
ADIHC1 - 22-02-2010, 18:38

"Jak zabezpieczyć konto w grze przed włamaniem i kradzieżą?" - takie konkursiwo proponuję ; >
Phantom - 22-02-2010, 18:45

ADIHC1 napisał/a:
"Jak zabezpieczyć konto w grze przed włamaniem i kradzieżą?" - takie konkursiwo proponuję ; >

Zakładam, że większość prac byłaby żywcem skopiowana z "poradników" umieszczonych na innych stronach internetowych. Sam nie mam pomysłu na następny konkurs, ale na pewno coś się wymyśli... a Wy dalej składajcie swoje propozycje ;)

ADIHC1 - 22-02-2010, 19:15

Typowy plagiat można z łatwością wykryć.

Tak na dobrą sprawę w sieci nie ma kompleksowego poradnika na ten temat, więc pisząc go trzeba by bazować na kilku różnych, uzupełniających się nawzajem, a już samo takie połączenie da pozytywne efekty - zebranie wszystkiego w jednym miejscu. Można też podnieść poprzeczkę wyżej i wymagać podania źródeł, na których praca się opiera i oceniać "łatwość przekazu".

Kreate - 24-02-2010, 16:23

A może konkurs typu : "Najlepsze nowe Logo My-fantasy." i naprzykład nowe logo widniało by na mfo3 8) .

Można również by było zrobić konkurs na "najlepszy wierszyk o my-fantasy". Widniałby na stronie głównej :)

Pozdrawiam.

ADIHC1 - 24-02-2010, 17:07

Konkursy graficzne już były, nie sądzę, żeby miały pojawić się kolejne.
Kreate - 24-02-2010, 17:10

Ale np.Wiersz o my-fantasy ?. Sądze ,że byłoby dużo propozycij. I same uznanie nickiem pod wierszem na głównej by wystarczyło :)
ambity - 24-02-2010, 17:13

Jurassa napisał/a:
Ps. Ewentualnie konkurs na ułożenie wiersza o mf :-D

Areen napisał/a:
Co do konkursu na wierszyk, był już konkurs pisemny.

Kreate - 24-02-2010, 17:16

Aaaaa sorka nie przeczytałem całego tematu g:> . Hmmm to moge zaproponować wymyślenie jak najlepszego stworka do gry opisanie go jak najlepiej i przedstawienie jego wyglądau i tak dalej 8) .
ADIHC1 - 24-02-2010, 17:17

A po co wiersz na głównej? Chyba, że wiersz, który zastąpiłby opis gry, ale musiałby zawierać konkretne informacje...

Moim zdaniem nie ma sensu robić konkursu tylko po to, żeby go robić - prace konkursowe muszą być do czegoś przydatne, a nie tylko "być".

minek123 - 24-02-2010, 17:26

Proponowałbym wykonanie WŁASNORĘCZNIE zestawu avatarów bossów,
szkic ołówkiem, akwarele, grafika komputerowa itp. ważne aby posiadać prawa autorskie.
Avatary powinny być podobne do istniejących, wzorować się można ale nie kopiować.

ADIHC1 - 24-02-2010, 18:31

To dość hardkorowe zadanie, hehe..

Awatarów jest mnóstwo... Nie sądzę, żeby ktokolwiek o zdrowych zmysłach, kto ma odpowiednie zdolności, podjął się realizacji tego zadania w zamian za punkty MF.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group