My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Historia Gracza - Historia Olekx'a

Olekx - 07-06-2008, 19:43
Temat postu: Historia Olekx'a
Witam, nazywam sie Olekx i jestem wojownikiem i atakuje kazdego bez zastanowienia by odnalesc brata.

2 miesiące wcześniej... :

Pewnego dnia wstalem by pojsc z mama i Natiusem na grób ojca by zapalic znicz. Niestety zamiast nagrobku znalezlismy wykopana dziure, jak by ktos chcial ukrasc trumne. Wrocilismy do domu zdenerwowani i niestety zawiedzieni, ze moj tara lezy od kilku lat w trumnie, ktora zostala skradziona... Mojej matce konczyly sie srodki do zycia, gdyz oszczednosci po ojcu sie konczyly to postanowilem obslugiwac kase w karczmie w Eternii i poznalem tam wielu ciekawych ludzi, az nagle zobaczyłem sens swojego zycia czyli piekna dziewczyne o blond wlosach, zgrabnym ciele i ubrana w czerwono - zolta sukienke i pomyslalem, ze ona moze byc moja zona. Po chwili podszedlem do niej i zagadalem az nagle zostalismy przyjaciolmi. Dzien pozniej poszlismy razem do motelu, gdyz w moim domu jest wiecznie matka i mala maruda, czyli natius. Poszedlem z Lidia do motelu i nagle bylo wydarzenie na wielka skale czyli pierwszy goracy pocalunek a potem stosunek. Rano jak sie obudzilem to w telewizji mowili o zlodziejach cmentarnych co ogradali groby z zawartosci i zniczow i nagrobkow i sprzedawali je czeczeniastym. Po kilku dniach wrocilem do wioski Dilli wraz z moja dziewcyzna Lidia i przedstawilem ja mamie i Natiusowi , lecz mama nie akceptowala naszego zwiazku , lecz zawsze bede kochac Lidie. W nocy mi sie snilo, ze moj tata zyje i powiedzial mi , ze bede silnym wojownikiem i dam sobie rade w zyciu. Wczesnym rankiem powiedzialem mamie o moim snie i mama odpowiedziala, ze powinienem chodzic na praktyke do Solidiusa, czyli do przestarzalego dziada, ktory wydawal sie sympatyczny a tak wogole byl starym i skapym burakiem.


PS. Dokoncze jak wroce.

BARTOSh - 08-06-2008, 10:29

Cytat:
Faza 1:

1. Przedstawienie historii gracza (bohatera), przed fabułą gry. Czyli jeśli grę zaczynamy w momencie porwania brata, to opisujemy wszystko, co się wydarzyło przed tym faktem, aż do momentu porwania. Oczywiście wszystko będzie musiało zostać wymyślone przez autora. Przeszłość gracza powinna także w pewien sposób wiązać się z fabułą gry - liczę na waszą wyobraźnie.

2. Faza pierwsza, jako że jest wymysłem gracza, powinna być oryginalna - znaczy się mało podobna do historii innych graczy.

3. Opowiadanie fazy pierwszej powinno mieć minimum jedną kartę A4 pisaną czcionką 12,
„Times New Roman”.

popraw.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group