My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Naruto :D

Endry - 14-02-2009, 15:52

sherin napisał/a:
fox kids coś tam kojarz kiedyś oglądałem ten kanał. Ale dawno...


uhaha, tak tak, odcinki odlotowych agentek pewnie na pamięć znasz, albo bez kitu nie masz kablówki ;D

sherin - 14-02-2009, 15:55

mam cyfre+
Sheep - 14-02-2009, 16:18

Nie lubie tasiemców, jakim jest naruto. Za dużo tam nudnych, pustych monologów.
Kreska też jest taka sobie...widziałam sympatyczniejsze.

Btw, to się już skończyło czy wciąż są robione odcinki?

Night Crawler - 14-02-2009, 16:56

Jelsyn napisał/a:
Night Crawler, wybacz, ale w shippuuden są już dorośli :lol: , więc jak nie wiesz ocb to się udzielaj się ;)


Z tego co mi kiedyś kumpel gadał to Shippuden jest 2 lata później, czyli mają 14 lat (więc nie są dorośli ;) ) Zresztą mówiłęm o zwykłym Naruto, jakbyś uważnie przeczytał mój post to byś zauważył że nie użyłem ani razu nazwy Shippuuden.

dracon13pl - 14-02-2009, 20:06

Sheep napisał/a:
Btw, to się już skończyło czy wciąż są robione odcinki?


ciagle sa robione

1 odcinek na 1 tydzien ( w czwartek )

Endry - 14-02-2009, 20:10

Night Crawler napisał/a:
Z tego co mi kiedyś kumpel gadał to Shippuden jest 2 lata później, czyli mają 14 lat (więc nie są dorośli ;) )


Nie wypowiadaj się, jeśli nie zdajesz sobie sprawy ;> W NC mieli po 14 lat, a w NS mają po 16 lat : )

Sheep napisał/a:
Kreska też jest taka sobie


Kreska w anime ssie, za to w mandze kreska Kishimoto to jedna z najlepszych jakie widziałem ;>

v_PoGrOmCa_v - 14-02-2009, 20:21

Są jeszcze Anime z dobrą kreską, ale obecnie jest tyle tego, że ;X

Oni przecież w Japonii mogą sobie wybrac to jako kierunek g:D

Singami - 15-02-2009, 21:24

A ja się zastanawiam dlaczemu MichuL usuwa takie linki jak
www.naruto.wbijam.pl
Nie mając nawet pojęcia co robi. Te strony wyłącznie LINKUJĄ do innych serwerów na których są pliki (MySpace itd.) więc w świetle prawa są w porządku, dodając do tego to, że w Polsce nikt nie wykupił licencji na Shippuudena.

Tirell - 15-02-2009, 22:19

Naruto jest ciekawa bajka :] (Bo jak dla mnie to,to wszystko to bajki):P Jednak zlapalem na to chwilowa zajawke i podobal mi sie odcinek kiedy to wlasnie Naruto walczyl z gaara;] pozniej nudaa;]
Sheep - 15-02-2009, 22:24

dracon13pl napisał/a:

1 odcinek na 1 tydzien ( w czwartek )


mhm...a nie tak że rano komuś się nudzi rysuje byle co i powstaje z tego kolejny odcinek?

MichuL - 16-02-2009, 18:22

nie ważne czy tylko linkują czy same zawierają, a to, że w Polsce nikt nie wykupił licencji to nie znaczy, że można dowolnie łamać prawa autorskie g;)
Singami - 16-02-2009, 18:58

MichuL napisał/a:
to, że w Polsce nikt nie wykupił licencji to nie znaczy, że można dowolnie łamać prawa autorskie g;)

Jeżeli w Polsce nikt nie wykupił licencji, to znaczy że można z tym robić wszystko oprócz sprzedawania.
MichuL napisał/a:
nie ważne czy tylko linkują czy same zawierają

Ważne, ważne. Bo to zależy czy to zgodne z prawem, czy też nie. Są? To po jaką cholerę kasować?

BARTOSh - 16-02-2009, 20:47

Singami napisał/a:
Jeżeli w Polsce nikt nie wykupił licencji, to znaczy że można z tym robić wszystko oprócz sprzedawania.
nie... to znaczy, że prawdopodobnie nikt nie będzie Cię ścigał za to, że robisz z tym co chcesz... a to różnica.
Singami napisał/a:
Ważne, ważne. Bo to zależy czy to zgodne z prawem, czy też nie. Są? To po jaką cholerę kasować?
patrz wyżej... nie są ;)
Alabaster - 15-03-2009, 16:31

Ja oglądam (czasem) mój ulubiony odcinek kiedy Naruto walczy z Nejim
Paczek - 15-03-2009, 16:54

Dla mnie to bajka ściagnięta troche z DB i osobiscie jej nie cierpie..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group