My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Projekt MF - Teaser I/II - Nowe lokacje i potwory

SaKe - 19-07-2008, 17:07

AiZ napisał/a:
Skailer napisał/a:

Funreal_Pyre, Balumba, Yoga, Sorandor, Zahir, IGL? Po prostu cały TOP... :roll:

Oj tu palnąłeś :< IGL nie gra ...

Topic: No cóż, to oznacza dla mnie, że jeszcze 3-4 miesiące mam do odrabiania do wyrównania lvl'a z następnym update'em.


akurat wczoraj z nim gadalem,wiec chyba gra...cos mowil ze w olda pogra,nawet z nim tam walczylem...

fajne screnny;p

[Ex-GM] Shell - 19-07-2008, 17:17

AiZ napisał/a:
Oj tu palnąłeś :< IGL nie gra ...


Nie jest powiedziane, że na UPa nie wróci by przejść i chwilkę pograć...

kipcio napisał/a:
W ilu procentach po tym upie będzie ukończona fabuła ?


75-80%

tupac - 19-07-2008, 17:18

Ostatniego upa przeszedłem na 108 levelu. Teraz mam 155 i mam rozumieć, że to za mało by przejść kolejny za jednym zamachem? Może ktoś rozwiać moje wątpliwości?
Sax - 19-07-2008, 17:18

a mam pytanie takie wybiegajace w przyszlosc.Co bedzie jak gra bedzie ukonczona czy bedzie nas czekalo cos takiego jak graczy z OLD MF ze zostaniemy odepchnieci i bedzie NOWE MF ?? Naprawde mnie to zastanawia !!
[Ex-GM] Shell - 19-07-2008, 17:20

tupac napisał/a:
Ostatniego upa przeszedłem na 108 levelu. Teraz mam 155 i mam rozumieć, że to za mało by przejść kolejny za jednym zamachem? Może ktoś rozwiać moje wątpliwości?


Do następnego miasta może i dojdziesz, ale "całego" upa raczej nie.

Dess - 19-07-2008, 17:25

Cytat:
Teraz mam 155 i mam rozumieć, że to za mało by przejść kolejny za jednym zamachem? Może ktoś rozwiać moje wątpliwości?

TheQuestion napisał/a:
Upa teoretycznie da się przejść na ~ 170 lv

Najlepsi pewnie przejdą na ~ 170 lv'elu. To ty na 155 nie przejdziesz raczej :wink:

kacperdragon - 19-07-2008, 17:38

Witam. Że tak powiem obcinacie nadzieje tym na mniejszym lvl w tym także i mi ponieważ mam na razie 137 a jak widać będzie trzeba 170. Waszym zdaniem mam jakieś szanse dojść do next miasta czy raczej czeka mnie dużo expienia ?
tupac - 19-07-2008, 17:39

Kasumi napisał/a:
Cytat:
Teraz mam 155 i mam rozumieć, że to za mało by przejść kolejny za jednym zamachem? Może ktoś rozwiać moje wątpliwości?

TheQuestion napisał/a:
Upa teoretycznie da się przejść na ~ 170 lv

Najlepsi pewnie przejdą na ~ 170 lv'elu. To ty na 155 nie przejdziesz raczej :wink:


Mój cel w tej grze to przechodzenie updatów na jak najmniejszym levelu więc kolego nie mów hop :mrgreen: I jeszcze pomyśl logicznie. Ostatni up przeszedłem w granicy 100-108 level więc teraz miałbym mieć 170 by go przejść? To absurd.

Sax - 19-07-2008, 17:40

ale to juz co innego gdzie bedzie juz cel expienia:
"Expie aby pokonac nowych bossow" a nie "expie bo musze spalac ruchy" i sie przyjemniej gra ;p

Dess - 19-07-2008, 17:43

tupac napisał/a:
Ostatni up przeszedłem w granicy 100-108 level więc teraz miałbym mieć 170 by go przejść? To absurd.

Nie zapominajmy, że ta aktualizacja będzie większa od poprzedniej (wcześniej było chyba nowych 8-9 bossów, a w tym będzie 16) :wink:

mnietuniema - 19-07-2008, 17:48

kacperdragon napisał/a:
Witam. Że tak powiem obcinacie nadzieje tym na mniejszym lvl w tym także i mi ponieważ mam na razie 137 a jak widać będzie trzeba 170. Waszym zdaniem mam jakieś szanse dojść do next miasta czy raczej czeka mnie dużo expienia ?


Witam. Że tak powiem obcinacie nadzieje tym na wyższym lvl w tym także i mi ponieważ mam na razie 194 a jak widać będzie trzeba 170. Waszym zdaniem mam jakieś szanse nie dojść do next miasta czy raczej nie czeka mnie dużo expienia ?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

up dla niskich leveli był w grudniu

Wilu - 19-07-2008, 17:59

Heh , no screeny zajefajne,odrazu wraca chęć do gry ;) Mało coś nowych potwórów wydaje mi się,no ale 16 bosów robi duże wrażenie g:galy . Będziecie wrzucać jeszcze jakieś screeny ? (do testerów)
dislike - 19-07-2008, 18:03

Sorandor napisał/a:
będzie sie starał dojść jak najszybciej

Gdy się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy. Ogółem uważam, że Ci którzy się spieszą najwięcej tracą.

Sorandor - 19-07-2008, 18:38

dislike napisał/a:
Gdy się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy. Ogółem uważam, że Ci którzy się spieszą najwięcej tracą.


A ja myślę,że nie koniecznie najwięcej tracą :-)

===================================================================
Cytat:
a mam pytanie takie wybiegajace w przyszlosc.Co bedzie jak gra bedzie ukonczona czy bedzie nas czekalo cos takiego jak graczy z OLD MF ze zostaniemy odepchnieci i bedzie NOWE MF ?? Naprawde mnie to zastanawia !!


No to już była by klęska tych co maja największe lvl'e bo po co ich trud i stracone pieniądze gdyby tak o sobie jak OLD new MF było by skasowane.. albo stało by się coś podobnego..

Wilu - 19-07-2008, 18:47

Ja mam nadzieję że gdy obecna gra będzie ukończona (ale przecież mamy jeszcze około 2-3 lata ,cieszenia się obecną wersją)to powstanie jakiś nowy wątek.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group