My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Projekt MF - Teaser I/II - Nowe lokacje i potwory

[Ex-GM] Shell - 19-07-2008, 18:56

Gra będzie jest trwać na pewno minimum 2 lata.

///

Co do tych zapaleńców co chcą przechodzić bossy na jak najniższym lv'u.
Mogę was może trochę rozczarować... ale za nim dojdziecie do co po niektórych bossów... to prędzej na potworach padniecie ; p

Val Gaav - 19-07-2008, 19:03

[Ex-GM] Shell napisał/a:
Gra będzie jest trwać na pewno minimum 2 lata.

///

Co do tych zapaleńców co chcą przechodzić bossy na jak najniższym lv'u.
Mogę was może trochę rozczarować... ale za nim dojdziecie do co po niektórych bossów... to prędzej na potworach padniecie ; p


oraz zostało dodane nowe ograniczenie
można użyć 100 mix każdego rodzaju podczas walki z bossem tak że już nie będzie walk które trwają po 2 h

Sax - 19-07-2008, 19:06

heh spoko !!

co do tych potorów ale lduzie beda kasy tracili jak bedzie tak jak mowisz dobzre ze zrobilem konkretego resa na potworki ;p

a co do zakonczenia gry byc moze jest taka nadzieja ze NAutilus znow zostanie porwany i na nowo sie zacznie ;p mzoe wtedy jakis inny kontynent ;p

ADIHC1 - 19-07-2008, 19:21

Czym wy się martwicie? Do końca fabuły jeszcze co najmniej kilka aktualizacji gry. I kto powiedział, że koniec głównego wątku fabularnego jest równoznaczny z końcem gry? W wieku grach MMO nie ma czegoś takiego, jak główny wątek fabularny, a masa questów czy innych zajmujących graczy aspektów gry i nikt nie narzeka. O los swoich kont też nie musicie się martwić - MFO3 najprawdopodobniej będzie modyfikacją (aktualizacją) MFO2. Ale to odległa przyszłość, nie ma sensu zawracać sobie tym głowy..
fnatic - 19-07-2008, 19:22

Val Gaav napisał/a:
można użyć 100 mix każdego rodzaju podczas walki z bossem tak że już nie będzie walk które trwają po 2 h


totalny bezsens . znów będzie tak że przejdziesz bossa na 140 dostaniesz eq na 130 itd . a po za tym jak chcesz przejść bossa na mniejszy, lvl'u i się męczyć to przechodź . nie rozumiem czemu to uniemożliwią . osoby z niższym lvlem będą się nudzić dalej . stary up dało się na normalnych statach przejść na ~125 lvlu a teraz trza mieć ~170 ? total bezsens .

ADIHC1 - 19-07-2008, 19:25

Problemy z wypadającym z bossów EQ to problem powstały po wzmocnieniu bossów w jedynej z aktualizacji gry. Przy nowych bossach ten problem występować nie będzie.

A ograniczenie długości walk było zapowiadane juz jakiś czas temu..

mnietuniema - 19-07-2008, 19:34

fnatic napisał/a:
Val Gaav napisał/a:
można użyć 100 mix każdego rodzaju podczas walki z bossem tak że już nie będzie walk które trwają po 2 h


totalny bezsens . znów będzie tak że przejdziesz bossa na 140 dostaniesz eq na 130 itd . a po za tym jak chcesz przejść bossa na mniejszy, lvl'u i się męczyć to przechodź . nie rozumiem czemu to uniemożliwią . osoby z niższym lvlem będą się nudzić dalej . stary up dało się na normalnych statach przejść na ~125 lvlu a teraz trza mieć ~170 ? total bezsens .


bezsensowna jest obecna sytuacja - kiedy to pewne zasady tj.: ranking, "negatywne" medale - zniechęcają do podwyższania leveli, a w grze rpg(!) "zmuszanie" do nierozwijania postaci jeśli się chce cokolwiek w grze osiągnąć jest odrobinę kontrowersyjnym rozwiązaniem... dlatego taka zmiana to wręcz plusem upka będzie :mrgreen:

Pause All - 19-07-2008, 19:52

W końcu ten Upek ale ja z niego niestety nie skorzystam narazie :-(
Pitazboras - 19-07-2008, 19:53

fnatic napisał/a:
stary up dało się na normalnych statach przejść na ~125 lvlu a teraz trza mieć ~170 ? total bezsens .

Wychodzi średnio jeden boss na 3 poziomy. To dużo? Nie wydaje mi się, żeby poprzednio w fabule też był zawsze jeden boss co 3 poziomy.

Klaczu - 19-07-2008, 19:56

Według mnie to bardzo dobre jest to ograniczenie mixów w walce z bossami , ponieważ ludzie nie będą narzekać na "krótki" update ... im trudniej tym lepiej .
Lag - 19-07-2008, 19:58

fnatic napisał/a:
Val Gaav napisał/a:
można użyć 100 mix każdego rodzaju podczas walki z bossem tak że już nie będzie walk które trwają po 2 h


totalny bezsens . znów będzie tak że przejdziesz bossa na 140 dostaniesz eq na 130 itd . a po za tym jak chcesz przejść bossa na mniejszy, lvl'u i się męczyć to przechodź . nie rozumiem czemu to uniemożliwią . osoby z niższym lvlem będą się nudzić dalej . stary up dało się na normalnych statach przejść na ~125 lvlu a teraz trza mieć ~170 ? total bezsens .


Zgadzam się w 100%. Teraz zamiast zabić bossa na powiedzmy 130 lv zabijemy go na 150. Super !

ColinMan - 19-07-2008, 19:58

To ja już widzę jak Fanatyko będzie składał protest o te ograniczone miksy...
Nawiązuję do jego postaci z Ś3 ;)

ARMAGEDON_1987 - 19-07-2008, 19:59

Heh nie doczekam upa bo pare dni temu skasowalem konto lvl 160+. Nie ma co żałować ... Moze i up bedzie ładny ale cóz gra jk każda... a up na 2-3 dni :p
AnthraX - 19-07-2008, 20:08

Val Gaav napisał/a:
można użyć 100 mix każdego rodzaju podczas walki z bossem tak że już nie będzie walk które trwają po 2 h


Fajnie, nie będziemy się bawić 2 godz. na zabicie bosa tylko będziemy się bawić 2 tygodnie wbijać lvl żeby zmieścić się w ograniczeniu.Nie wiem czy ktoś w ogóle myślał o bossch typu Duchy Gotar czy Servantes.Dla mnie to jest bezsensu, komu przeszkadza to że ktoś walczył z bossem 2godz?Absurd!

Sorandor - 19-07-2008, 20:20

Val Gaav napisał/a:
można użyć 100 mix każdego rodzaju podczas walki z bossem tak że już nie będzie walk które trwają po 2 h


To rozwiązanie też mi się podoba przynajmniej żeby pokonać bossa będzie trzeba mieć kilka lub kilkanaście lvl'i więcej :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group