My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

OLD MFO - Dlaczego nikt nie gra

Daniero - 30-10-2008, 17:00
Temat postu: Dlaczego nikt nie gra
Zapraszam wszystkich do grania w OLD MFO ,bo dla graczy zostało ono przywrócone ,a wy nie gracie.

pomyslalem ,ze mozecie nie wiedzec ,ze old mfo dalej jest ,wiec wam przypomnialem.
nic sie prawie nie dzieje ,bo jest online max 12 graczy ,a nie to co kiedys.

mam nadzieje ,ze wiecej osob bedize grac.

NeVeR EnD - 30-10-2008, 17:01

No taki post raczej nie pomoże, bo nowe mfo jest po prostu ciekawsze, bo bardziej rozwinięte...
Shark - 30-10-2008, 17:37

Hmmm, może dlatego kiedyś grało więcej osób w stare MFO bo nie było nowego, hę ?
Nic na to nie poradzisz i nie zmusisz ludzi do gry ;)

Gajos - 30-10-2008, 17:39

No wiesz może dla tego nikt nie gra, bo niedawno wszedł nowy UP'ek i każdy jest raczej zajęty pokonywaniem nowych bosów, a nie chodzeniem po mapie gdzie nikogo nie ma...
Daniero - 30-10-2008, 17:49

dla mnie old w tym momencie nie roznie sie niczym od new mfo ,bo w new juz pokonalem wszytkie boss i czekam na upka k,a w oldzie musze jeszcze tylko dojsc do ostatniego miasta i to sie chyba wydaje ciekawsze ,bo chociarz cos odkrywam
Shark - 30-10-2008, 18:13

Daniero napisał/a:
dla mnie old w tym momencie nie roznie sie niczym od new mfo ,bo w new juz pokonalem wszytkie boss i czekam na upka k,a w oldzie musze jeszcze tylko dojsc do ostatniego miasta i to sie chyba wydaje ciekawsze ,bo chociarz cos odkrywam


Wow, ale dużo do odkrywania, nabijasz 50 lvl i już jesteś w ostatnim mieście .
Porównaj sobie old do new, jaka tam jest mapa, a co jest tutaj,
ile tam jest questów, a ile questów jest w new . No właśnie .
New jest znacznie ciekawszy, a większość już zagrała sobie w olda,
bo wiesz, old jest już od lipca, a za 2 dni mam listopad ;)

Sax - 30-10-2008, 19:11

Niestety prawda jest taka że NEW MF jest lepszy i nic na to nie poradzisz że nikt (Albo nieliczni ) grają w OLD'a.Tam aby być dobrym albo trzeba mieć kumpla i lecieć do ostatniego miasta i kupić eq albo robić multi i nabijać sobie lv/rank...Jedna wielka LIPA
harry123 - 04-11-2008, 09:33

heh daniero ja napewno będe grał dalej ;p
Yoh_Master - 07-11-2008, 11:09

Daniero ja też ;) jestem w oasis i gram uczciwie :) ale najlepiej było jak dopiero wprowadzili new mf :) wtedy nie było upów i zajeb***** było xD my chcemy wersje bez upów, my chcemy...!
Mansonfan - 20-11-2008, 02:33

Shark napisał/a:
Daniero napisał/a:
dla mnie old w tym momencie nie roznie sie niczym od new mfo ,bo w new juz pokonalem wszytkie boss i czekam na upka k,a w oldzie musze jeszcze tylko dojsc do ostatniego miasta i to sie chyba wydaje ciekawsze ,bo chociarz cos odkrywam


Wow, ale dużo do odkrywania, nabijasz 50 lvl i już jesteś w ostatnim mieście .
Porównaj sobie old do new, jaka tam jest mapa, a co jest tutaj,
ile tam jest questów, a ile questów jest w new . No właśnie .
New jest znacznie ciekawszy, a większość już zagrała sobie w olda,
bo wiesz, old jest już od lipca, a za 2 dni mam listopad ;)


Przeciez to bzdura ja nadal z lvlem 67 nie moge dojsc do ostatniego miasta, dlaczego? Prosta odpowiedz:
Kod:
Mansonfan zadał cios i Gryf stracił 1693 HP.
Mansonfan otrzymał 10298 obrażeń od czaru Silny pocisk magiczny rzuconego przez Gryf.
Mansonfan nie jest już zdolny do walki.
, Gryf zwyciężyli.

I tyle z drogi do miasta

Daniero - 20-11-2008, 07:32

ja na 50lv krola behemota pokonalem ,a na 57 bylem w folhord. potem jak wbijasz level jest tylko coraz latwiej ,ale i tak fajnie sie gra ;]
Areen - 20-11-2008, 09:28

Ja przestałem grać. Przeszedłem fabułę dwoma postaciami (68 i 67 lv) I wbijanie expa mi się znudziło. Nie ma żadnych nowych aktualizacji a latanie w kółko mnie znudziło. Może jeszcze kiedys zagram g:P
Tanix - 28-11-2008, 18:44

Old jest już zbyt stare i nie ciekawe :) New mf jest ciekawe i dużo osób gra więc jest ciekawie.

I raczej nie liczni powrócą do olda :]

Dragon1297 - 28-11-2008, 18:47

Tanix napisał/a:
Old jest już zbyt stare i nie ciekawe :) New mf jest ciekawe i dużo osób gra więc jest ciekawie.

Ogólnie MF sux

Kaszka - 03-12-2008, 18:06

Cytat:

Ogólnie MF sux


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group