My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Testy Znajomości MFO: I, II, III, IV, V, VI - III TEST ZNAJOMOŚCI MFO - 01.09.2009 20:00:00

mamutek - 03-09-2009, 19:54

Hmm.. Mam pewien problemik ;) Zliczyłem wszystkie procenty z certyfikatu dokładnie, podzielilem przez liczbe kategorii (6) i wyszlo ze mam 81,5183333...% punktów.. Nie wiem czy dobrze to policzylem, ale sprawdzałem. Mapy sprawdz to :D
Anonymous - 03-09-2009, 19:58

Bo tam są procenty z poszczególnych kategorii, a do ogólnego wyniku liczą się procenty z całego testu.
ambity - 03-09-2009, 20:06

mamutek napisał/a:
Hmm.. Mam pewien problemik ;) Zliczyłem wszystkie procenty z certyfikatu dokładnie, podzielilem przez liczbe kategorii (6) i wyszlo ze mam 81,5183333...% punktów.. Nie wiem czy dobrze to policzylem, ale sprawdzałem. Mapy sprawdz to :D


Dobrze policzyłeś, ale chyba nie to co chciałeś. ;d

Policzyłeś ile średnio procent zdobywałeś we wszystkich kategoriach.

mamutek - 03-09-2009, 20:17

ambity napisał/a:
mamutek napisał/a:
Hmm.. Mam pewien problemik ;) Zliczyłem wszystkie procenty z certyfikatu dokładnie, podzielilem przez liczbe kategorii (6) i wyszlo ze mam 81,5183333...% punktów.. Nie wiem czy dobrze to policzylem, ale sprawdzałem. Mapy sprawdz to :D


Dobrze policzyłeś, ale chyba nie to co chciałeś. ;d

Policzyłeś ile średnio procent zdobywałeś we wszystkich kategoriach.


Mas racje ;) Przed kilkoma minutami sie skapnałem :)

TomiV - 04-09-2009, 15:45

[GM] MapY napisał/a:
A jaki masz nick na teście?


taki sam jak tu (czyli TomiV)

Anonymous - 04-09-2009, 16:25

TomiV napisał/a:
[GM] MapY napisał/a:
A jaki masz nick na teście?


taki sam jak tu (czyli TomiV)

cóż, skoro cię nie ma a masz być to trudno...widocznie coś nie tak zrobiłeś jak trzeba było.
A dostałeś emaila potwierdzającego? Jeśli tak to wyślij mi na PW treść, a jeśli nie tzn. że nie brałeś udziału w teście.

TomiV - 04-09-2009, 17:39

mapy, treści ci nie mogę podać, bo tą wiadomość już skasowałem, ale nie jestem głupi, ja brałem udział
Anonymous - 04-09-2009, 17:41

Skoro wiadomość skasowałeś, to i tak byś nagrody nie otrzymał, bo w niej był specjalny kod :) Chyba że masz ten kod, to podaj na PW :)
Anonymous - 04-09-2009, 20:26

Dodałem pokazywanie poprawnej odpowiedzi wprost na teście, więc teraz można łatwiej sprawdzić, jakie są poprawne odpowiedzi: http://mfo.boo.pl/mfo/testmfo/3/menu.php?p=test
Anonymous - 08-09-2009, 12:39

Wyniki III TZMFO (wydanie II poprawione/uaktualnione): http://www.eupload.pl/pfi...port_Wyniki.pdf
EdwinOdesseiron - 08-09-2009, 15:53

Trochę literówek się wkradło do tego "dokumentu" :)

CZAS: Uzyskany czas rowzwiązywania testu, w sekundach, max. 20 minut (1200 s),
WYNIK: Pozytywny (P) gdy uzyskny wnikik wynosi co najmniej 30%, w przeciwnym wypadku - Negatywny (N)

BarylkaSnK - 08-09-2009, 19:47

fajnie że mi tego nie czyta...
mamutek - 09-09-2009, 16:14

Zapewne otworzyłeś strone.. Bo musisz najechać na link przycisnac prawym przyciskiem myszki i wybrac zapisz element docelowy jako
i sobie zapisujesz ;)

Anonymous - 14-09-2009, 11:19

OK, nasuwa się pytanie: kiedy kolejny test? Kiedy chcecie :P :-D

Już mam kilka przygotowanych pytań, i mogę dodać, iż będzie on łatwiejszy!
I może ktoś wreszcie uzyska maksymalny wynik...

Wiele się nie zmieni forma jego przeprowadzania (jedynie skrypt będzie ulepszony).
Nagrody tym razem będą niespodzianką! Ale nie będą gorsze od dotychczasowych!

Póki co, czekam na propozycje pytań, co do IV TESTU ZNAJOMOŚCI MFO!!!
http://mfo.boo.pl/mfo/pytania/4

Pamiętaj, że zaproponowane pytanie może być użyte w teście, więc jest szansa że będziesz znać na nie odpowiedz!!!

SaKe - 14-09-2009, 14:30

Kilka rzeczy ode mnie. Primo:pytania powinny nie byc tak szczegolowe (podloga w karczmie... Mapy, ogarnij sie!), raczej mechanika i takie ogolne rzeczy, zeby wiekszosc osob, ktore maja male lvle/nie przeszly wiekszosci fabuly mogly na te pytanka odpowiedziec!

Co do czasu... Mysle, ze Swieta Bozego Narodzenia to chyba za pozno...

Z kolei zadna data inna mi jakos szczegolnie nie pasuje... Moze koniec wrzesnia, jako "zakonczenie poczatku" kary zwanej szkola ;d


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group