My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Saga Wiedźminska

cybershot - 06-11-2009, 11:06

Od tego waszego gadania coś mi się pomieszało .. :-P Ostatnie życzenie i Miecz przeznaczenia to zbiór opowiadań .. należy go czytać przed czy po pięcioksiągu ? ;>
Lag - 06-11-2009, 11:09

najlepiej przed, dlatego, że zawarte są tam wątki kontynuowane w dalszych częściach
BarylkaSnK - 06-11-2009, 15:18

każdy czyta na swój sposób, osobiście uważam że też lepiej czytać przed zaczęciam pięcioksięgu, jakoś tak wyszło (brak książek) że przeczytałem po głównej części
cybershot - 06-11-2009, 16:17

Lag napisał/a:
najlepiej przed, dlatego, że zawarte są tam wątki kontynuowane w dalszych częściach


Aha, dzięki .. pytałem bo coś tam gadaliście, że zbiór opowiadań czyta się po pięcioksiągu. Ostatnio (nie dalej niż przedwczoraj) zacząłem sobie to z nudów czytać i bardzo mnie to wciągnęło mimo mojego wrodzonego uprzedzenia do książek ; p Denerwujące dla mnie jest tylko to, że w ostatnim życzeniu (w mieczyku zapewne też tak będzie ..) pomieszane są te opowiadania, tzn. najpierw jest "wiedźmin" potem "głos rozsądku", potem "ziarno prawdy" a potem znowu "głos rozsądku" (kontynuacja), "mniejsze zuo" i znowu głos rozsądku itd. :D

Ku_Zi - 06-11-2009, 16:42

W Mieczu Przeznaczenia opowiadania tworzą już jako-taką całość, nie są tak rozsypane, jak w Ostatnim Życzeniu. Dwa ostatnie można już w sumie potraktować jako część sagi.

Ciekawostka: opowiadanie Wiedźmin było dołączone do gry.

Shark - 14-11-2009, 13:06

Cyber, w "Ostatnim życzeniu" wszystko jest tak poplątane,
bo on te historię wspomina lub komuś je opowiada ;)
"Miecz przeznaczenia" będą tworzyć już tylko i wyłącznie te opowiadania,
chociaż w ostatnim rozdziale będzie troszkę pomieszane ;p


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group