My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Najulubieńszy GM w grze

adam1998c - 17-11-2009, 21:16
Temat postu: Najulubieńszy GM w grze
Jaki jest wasz najulubieńszy GM'ek w grze? Swoje wypowiedzi zamieszczajcie tutaj.

Mój najulubieńszy GM to ADIHC1 , bo kiedyś odwołał mnie od bana ;) ogólnie jest bardzo fajny


:569: krzyczę pozdro :569:

Gold Ice - 17-11-2009, 22:07

Ktory to mnie zbanowal...? aa xd Na razie nie glosuje nie ma na kogo.
Pozatym Gm'ek to zle okreslenie.. czastka 'ek możesz swojego kota nazywac a nie GMa! Gm to tez czlowiek (chyba) ;p

Coni - 17-11-2009, 22:09

Prowadzi GM Walkmen :lol:
Levusek - 17-11-2009, 22:11

Nie tyle co najulubieńszy, co najsprawiedliwszy, co więcej można z nim porozmawiać na poziomie, co nie jest spotykane ostatnimi czasy ;]

mój głos na [GM] Walkmen

przychlast - 17-11-2009, 22:26

a muj na mnietuniema on jest spoko a i zgadzam sie z przedmowca
Levusek - 17-11-2009, 23:13

Ilość głosów na danego GM'a jest proporcjonalna do ich aktywności w grze, przynajmniej z tego co widać w ty momencie ;]

Ta ankieta pokaże jak który [GM] jest najbardziej aktywny, a kto się po prostu nie zajmuje kontem [GM] :P

Sax - 18-11-2009, 00:38

a ja jestem za Zahirem nie raz pokazał że nie boi się kar dla graczy z top i słusznie wypełniał obowiązki GM'a też można z nim było porozmawiać.
Jeszcze dobrym był ze starej gwardi Mapy...teraz rządzi mnietuniema ale tylko dlatego tak myślę żę mam z nim jako taki kontakt ale głos poszedł na Zahira

Walkmen - 18-11-2009, 08:02

Levusek napisał/a:
Ta ankieta pokaże jak który [GM] jest najbardziej aktywny, a kto się po prostu nie zajmuje kontem [GM]

Wydaje mi się, że tak nie można interpretować ankiety. Każdy jest tak aktywny na ile mu pozostaje czasu w ciągu doby odliczając wszelkie obowiązki (szkoła/uczelnia, praca itp). Są dni, że nieraz mamy tego czasu na zajęcie się panelem całkiem sporo ale nieraz jest tak, że brakuje nawet czasu dla spraw najbardziej potrzebujących.

Nerus - 18-11-2009, 08:23

Najlepszym Gm'em jest dla mnie Areen zawsze stara się pomóc, wysłucha to co chcemy mu powiedzieć, da się z nim normalnie porozmawiać ogólnie cool.... Głos na Areena
Levusek - 18-11-2009, 08:31

Walkmen napisał/a:
Levusek napisał/a:
Ta ankieta pokaże jak który [GM] jest najbardziej aktywny, a kto się po prostu nie zajmuje kontem [GM]

Wydaje mi się, że tak nie można interpretować ankiety. Każdy jest tak aktywny na ile mu pozostaje czasu w ciągu doby odliczając wszelkie obowiązki (szkoła/uczelnia, praca itp). Są dni, że nieraz mamy tego czasu na zajęcie się panelem całkiem sporo ale nieraz jest tak, że brakuje nawet czasu dla spraw najbardziej potrzebujących.


Źle sprecyzowałem, o co mi chodzi.

Nie ma za co dać plusa [GM]owi, który nieczęsto się udziela na forum/w grze.
Przez to pośrednio można dowiedzieć się, jak dany [GM] jest aktywny.
Oczywiście nie odzwierciedli to faktycznego stanu rzeczy, ale mimo wszystko choć trochę to pokaże.

Shark - 18-11-2009, 08:35

Waham się między Zahirem i Adim, chyba wybiorę Adiego, bo Zahir ostatnio nieaktywny.
PatoloG - 18-11-2009, 14:53

Głosuje na Areena, ogarnia dzieci i da się z nim pogadac :)
Areen - 18-11-2009, 14:57

Walkmen w topie najulubieńszych i najwredniejszych? Zdecydujcie się :|
Sosna - 18-11-2009, 15:26

Ja do czynienia z żadnym Gm'em w grze nie miałem do czynienia, ale jeśli chodzi o postępowanie z oszustami, to najbardziej podoba mi się postawa Walkmena :D
BB CoDe - 18-11-2009, 15:50

Głos na Walkmena ;)
Bo nic do niego nie mam ;) i jako jedyny GM dobrze sprawdza się w tej roli


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group