My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Najulubieńszy GM w grze

Misa Misa - 18-11-2009, 16:06

BB CoDe napisał/a:
Głos na Walkmena ;)
Bo nic do niego nie mam ;) i jako jedyny GM dobrze sprawdza się w tej roli


Myślę że nie jako jedyny, bo jest ich na pewno więcej. Sama nie znam wszystkich tak, żeby ich oceniać na 100% ale mój głos zostaje przy.. mam takich trzech... ale.. Areen masz u mnie + za pewne zażalenie ;D.

Jurassa - 18-11-2009, 16:11

Według mnie to miano powinien otrzymać Zahir ;)

Jest uczciwy, sprawiedliwy i co najważniejsze potrafi przyznać się do błędu.

Zresztą Zahir jest GM właściwie od początku gry i zawsze gracze darzyli go szacunkiem (Jak niezapomnianego IGL'a) .

Ci gracze z pewnością należą do elity mf i są wzorcami do naśladowania.

Adik33 - 18-11-2009, 19:41

Uwielbiam MichuL'a :>
TetriZ - 18-11-2009, 19:56

Wg mnie, najbardziej spoko i na poziomie jest [GM] VaanDee. Uważam tak, ponieważ kilkakrotnie miałem przyjemność z nim rozmawiać, prezentuje wysoki poziom inteligencji.

Pomimo tego, że mam kilka kar od niego, głosuję na niego.
Z innymi GM'ami nie miałem do czynienia, z [GM] Walkmen być może dlatego, że mam u niego ignora :mrgreen:

Pozdro.

Reksio i Kretes - 20-11-2009, 18:10

Tak się wachałem kogo wybrać: Areena czy MapY. I jednak wybrałem [GM] MapY, ale konkretnego powodu nie mam xD
SaKe - 20-11-2009, 22:16

Wazelina: z (prawie) kazdym GM'em mialem prawie same mile rozmowy, wiec kazdy jest moim najulubienszym gieemem.
Shark - 20-11-2009, 22:28

Ej, jest sprawa. Tu nie macie wybierać najlepszego czy najbardziej aktywnego GM'a, tylko najsympatyczniejszego ;)
Bronkz - 21-11-2009, 00:35

Ja natomiast nie miałem styczności z Walkmenem, więc mój głos idzie Pana Unstoppable ; > wybór mój padł ze względu na pewną sytuację z s2 kupę lat temu, gdzie jeszcze żarłem się z Susem ;] ocena za całokształt 'znajomości' g;)
Gold Ice - 21-11-2009, 17:21

Dobra, to kja na ADIHC1. Chciało mu się mi pomóc, chociaż nie musiał. ;)
Dawor - 22-11-2009, 16:22

Powiem wam ze mnietuniema jest najlepszy. Miałem z nim kiedys spinke ale teraz widze ze on jako jedyny utrzymuje porzadek
real madryt xD - 27-12-2009, 12:58

Moj glos to Walkmen poniewaz nie dlatego ze cofnol mi bana nie dlatego ze zrobil cos dla mnie bo to nie argument tak jak pisze wiekszosc z was ;)

A dlatego ze mozna z nim porozmawiac na rózne tematy nie dotyczace tylko gry, zawsze odpowie na pytanie ogolem nic dodac nic ujac wiecej takich osob prosze :)

Sasori - 27-12-2009, 13:07

[gm] Mapy .....

bo to on najżetelniej wypełnia swoje obowiązki :P

SaKe - 27-12-2009, 13:12

Sasori napisał/a:
bo to on najżetelniej wypełnia swoje obowiązki

tiaaa....

Lubie wszystkich GM'ow (wazelinka <3)
Wystarczy troche kultury i z wszystkimi da sie normalnie pogadac^^
A pierwszymi najulubienszymi GMami byli IGL, Zahir i azxcpl

Aerotec - 28-12-2009, 20:05

Jak mi Walken po 4 dniach odpisze na oczywiste fakty za zdjęciem bana, to zmienię zdanie,ale jak dla mnie jest .....
Mapy, można z nim pogadać i w ogóle:)

Aquagen - 29-12-2009, 11:45

Zdecydowanie Walkmen :>


Mam od niego sporo banów, ale widać że człowiek na poziomie i ma tzw. "anielską cierpliwość" co jest wręcz niezbędne przy takim zaludnieniu analfabetów i dzieci "Lumgemburga" (czy jakoś tak ;x)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group