My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Zakup nowego kompa :)

Sasori - 30-11-2009, 17:01
Temat postu: Zakup nowego kompa :)
Witam

poniewaz przygotowuje sie do zaupu nowego kompa poszukuje strony na której bede mógł dobrac wszystkie parametry i cześci taki jakie chce a następnie poddać srednij wycenie sprzetu który chce kupić :)

Za wszystkie adresy dziękuje :)

Lag - 30-11-2009, 17:05

komputronik.pl i dalej szukasz "konfigurator pc"
Darksteel - 30-11-2009, 17:06

proline.pl ,klik na konfigurator
Sasori - 30-11-2009, 17:15

ok dzieki jak coś jeszcze to pisZcie : 0
SaKe - 30-11-2009, 20:47

Moja rada taka:nie inwestuj zbyt wiele, bo komputery szybko ida do przodu, szybko traca swoja cene...
Sasori - 30-11-2009, 20:51

No masz racje....alec co sugerujesz abym kupił jakiś tani shit ?
ADIHC1 - 30-11-2009, 20:52

Zależy do czego ma być ten "szit" i jakim budżetem dysponujesz ; >
SaKe - 30-11-2009, 20:57

Wlasnie.
Jesli do gier, to mozesz zainwestowac, a pozniej dokupowac RAM i w miare potrzeby wymieniac podzespoly, a nie caly komputer.

Walkmen - 30-11-2009, 21:17

Sasori napisał/a:
jakiś tani shit

1. Jakiś tani "shit" + dobry użytkownik = wypas sprzęt.
2. Demon szybkości + zła konfiguracja+ cieńki użytkownik = sprzęt beznadziejnie pracujący.

Wybieraj sam.
Prywatnie mam dwa razy pierwszą wersję i jestem tak bardzo zadowolony jak nie wiem kto.
W pracy dostaliśmy kompa (4rdzeniowy + inne gadgety) do internetu + 15 użytkowników = sprzęt ledwo hula. Chwilami sam coś robi i do końca nie wiadomo co.

mnietuniema - 30-11-2009, 21:43

SaKe napisał/a:
Wlasnie.
Jesli do gier, to mozesz zainwestowac, a pozniej dokupowac RAM i w miare potrzeby wymieniac podzespoly, a nie caly komputer.

Przed rokiem się zastanawiałem nad modernizacją kompa i mi wyszło, że mogę pozostawić obudowę (ale zasilacz już nie) i stację dyskietek (jeśli ktoś nie pamięta co to jest - to takie małe, kwadratowe coś na czym nic się już nie zmieści...). Kupiłem notebooka i przynajmniej mnie głupie myśli o modernizacji już nie nachodzą ;)
Jeśli komputer kupujesz po to by ci na nim najnowsze gry śmigały - to praktycznie masz pewność że już w momencie zakupu komputera masz sprzęt przestarzały ;) Jeśli masz mniejsze wymagania - poczytaj o sprzęcie, poobserwuj jak są skonfigurowane "markowe" kompy, popytaj sprzedawców, znajomych... - ten ostatni fragment to taka nieco zmieniona recepta "jak rozłożyć dobrze staty" :D

SaKe - 30-11-2009, 21:49

Gdybys chcial wiedziec, to mozesz kupic dobry komputer, a pozniej wlasnie wymieniac czesci... Najczesciej chodzi o karte graficzna lub o ilosc RAM...
MichuL - 30-11-2009, 21:59

jeśli do gier to lepiej kupić konsolę, nie tylko wyjdzie taniej, a dodatkowo nie trzeba modernizować, no i o wiele większy komfort wygodnie siedząc/leżąc niż garbiąc się przed monitorem ; ) wyjątkiem mogą być jakieś exclusivy, które są exclusivami bo twórcy nie umieją zrobić multiplatformy itp. ale nvm ;P
a jeśli ma nie być do gier to nie musi być super wypaśny, może być tańszy

Walkmen - 01-12-2009, 21:56

W mojej okolicy jest sklep komputerów markowych polisingowych Active-IT gdzie można się dobrze zaopatrzyć w rozsądną podstawę do kompa (za niewielkie pieniążki wraz z oryginalną windą) i dołożyć/wymienić to co niezbędne na nowe komponenty.
Kilkakrotnie już z nimi współpracowałem i klienci zawsze byli zadowoleni.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group