My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Testy Znajomości MFO: I, II, III, IV, V, VI - Czy chcecie V test mfo?

mamutek - 23-01-2010, 13:58

Zbyt łatwo zdobywa się MF-y? No kto nie chce zdobyć MF-ów? Za często? Jak dla mnie takie "sprawdziany" mogłyby być codziennie :P
Anonymous - 24-01-2010, 10:24

Cóż, zainteresowanie kolejnym testem jest minimalne. Muszę wymyślić coś nowego, oryginalnego i niepowtarzalnego. Coś czego jeszcze nie było. Mam nawet kilka propozycji:
- MFOlierzy
- Gra w ciemno in MFO
- Gdzie jest Kłamczuch in MFO
- Najsłabsze ogniwo in MFO
- Idź na MFO

PoneXis - 24-01-2010, 10:41

Powinieneś wymyśleć wspomniany prze ze mnie server. Server ów byłby moderowany i liczba rankingu i lv kasowałby się co miesiąc. Przyciągneło by to wielu graczy. Nagrody za zdobycie miejsc w rankinugu i doświadczenia 1-3 byłby by nagradzane w ten sposób: 1 miejsce 120 MF 2 miejsce 80-100 MF 3 miejsce 60-80 MF ;) Moglibyście otworzyc takie sever na próbe. Jestem pewnien, że wypali. Mam cały system działania takiego servera wystarczy do mnie napisać. ;P
Lord Grindewald - 28-01-2010, 16:53

[GM] MapY napisał/a:
- MFOlierzy
- Gra w ciemno in MFO
- Gdzie jest Kłamczuch in MFO
- Najsłabsze ogniwo in MFO
- Idź na MFO


Ee tam, dobrze jest jak jest. Nikt nic nie pisze, ponieważ update był i gracze mają inne zajęcia.

Nerus - 31-01-2010, 16:46

[GM] MapY napisał/a:
Mam nawet kilka propozycji:
- MFOlierzy
- Gra w ciemno in MFO
- Gdzie jest Kłamczuch in MFO
- Najsłabsze ogniwo in MFO
- Idź na MFO


Ciekawe, mogłoby wypalić , ale chyba lepszy test kiedy go planujesz zrobić :)

Anonymous - 31-01-2010, 17:32

Wtedy jak będę miał wszystko przygotowane :) Jeżeli w ogóle się odbędzie to na pewno nie w lutym.
Anonymous - 12-03-2010, 16:54

A więc po ponad miesięcznej przerwie, "zawarłem" z Adminem kontrakt na kolejne 4 testy mfo.
A więc kolejny V Test MFO odbędzie się...możliwe terminy:
31 marca
1,2,3,4,7 kwietnia
lub później...
Decyzja jeszcze nie zapadła, ale zapadnie nie później niż tydzień przed testem i zostaniecie o tym oficjalnie poinformowani w odpowiednim temacie.

Ponieważ mamy kryzys, nagrody będą wyglądać tak jak wyglądają:
1. 100 MF
2. 65 MF
3. 35 MF

Dodatkowo, osoby, które uzyskają minimum 75%* pkt. otrzymają 10 MF.
Nagrody nie będą się raczej kumulować, więc jak ktoś zajmie miejsce nagradzane nie otrzyma dod. pkt. MF, jest to szansa dla osób, które uzyskają np. identyczny wynik punktowy, ale w gorszym czasie.
Oczywiście w tej innych kwestiach może się jeszcze troszkę pozmieniać. Np. mogą być, ale nie muszą nagrody na 4 i 5 miejsce oraz Nagroda Niespodzianka dla pierwszego miejsca.

* - Liczba to może zostać zastąpiona na inną, np. 80,85,90% w przypadku gdy będzie duża ilość takich osób.


Krótki opis testu:

1. Forma niemal identyczna jak testy II,III i IV

2. 50 pytań jednokrotnego wyboru z sześcioma odpowiedziami ABCDEF

3. Czas max. na rozwiązanie: 20 minut, na jedno pytanie przypada średnio 24 sek., w tym czasie należy także uzupełnić swoje dane identyfikacyjne (patrz pkt. 4)

4. Aby Twoje odpowiedzi zostały sprawdzone należy podać dokładne, prawidłowe dane:
a) Nick postaci (z dokładną wielkością liter jak zarejestrowany)
b) Świat (1, 2 lub 3) na którym jest zarejestrowana postać z pkt. a)
c) Adres e-mail na który jest zarejestrowana postać z pkt. a)
Dane z pkt. c) nigdy nie będą publicznie dostępne

To są podstawowe informacje, kolejne niebawem.

I jeżeli macie jakieś pytania, pytajcie wcześniej a nie minutę przed testem, lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć...

MaMuT - 13-03-2010, 15:57

Czyli tak jak zawsze... Ale co do daty to chyba lepiej troszkę później, bo Wielkanoc wtedy będzie. Może w drugą niedziele kwietnia - 11

Nagroda "niespodzianka" będzie taka sama jak w poprzednim konkursie czy coś innego? Jak coś innego to trzeba wygrać :P

Anonymous - 16-03-2010, 07:43

[GM] MapY napisał/a:
Nagroda "niespodzianka" będzie taka sama jak w poprzednim konkursie czy coś innego? Jak coś innego to trzeba wygrać

Oczywiście, że inna.

grzegorz1 - 16-03-2010, 15:03

bedą nowi bosowie?
Bicek - 16-03-2010, 17:28

Dobrze by było jak byś zrobił test mfo 1 kwietnia .

Pytania masz nowe , bo nowy upek jest więc z nimi nie będzie problemów .

Pytania bym zrobił tylko i wyłącznie z nowego upka ........ będzie ciężko , zależy jakie pytania Mapy wymyśli .

Aquagen - 18-03-2010, 16:21

bicek widze że myslisz o całej społeczności mfo. Dlaczego chcesz żeby gracze z low lv nie mięli szans w tym? Chcesz żeby na teście było 10 osób które upa skończyło? Proponuje test robić do solucji upa 2010. Dlaczego? Powód wyżej. Mało graczy ukończyło fabułę ;) A sądząc po poprzednich testach, pewnie walnie tak szczegółowe pytania że solucja wysiada :P
SaKe - 18-03-2010, 16:33

Malo osob? Lacznie kolo 70.
Niektorzy dwa, trzy razy. Przypominam o solucji. Przypominam o graczach, ktorzy moga, ale nie chca ukonczyc gry.
I glownie z tej grupy, beda startowac ludzie, tak bylo i jest. To ich przewaga i tyle.

XVII07 - 18-03-2010, 16:45

Aquagen napisał/a:
Dlaczego? Powód wyżej. Mało graczy ukończyło fabułę ;) A sądząc po poprzednich testach,
ukonczyło dość sporo osób fabułe :) a napewo jest wiele graczy co są przy końcu a co do że gracze z hl mają sie lepiej no cóż trza na takie konto zapracować więc nie rozumiem twojego postu że faforyzacja :P
Legolass - 01-04-2010, 09:40

Co z tym testem ? Już 1 kwiecień a nie ma jeszcze konkretnej daty.. Będzie czy nie będzie ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group