My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Forum - Plebiscyt na Game Mastera Roku 2009

azkero - 05-02-2010, 16:22

moim zdaniem nikt nie zasluguje na GM roku po za Adhic :) nie zdziwie sie jesli wygra Mapy, bo najdluzej jest chyba GM i najbardziej szanowanym :D ale jako, ze wiekszosc tutaj to dzieci ktorzy nie rozumia pytania ankiety to pewnie wygra Walkman :P pomimo ze dobrze banuje, to robi to za czesto i za kazda duperele ;P
krzysiekk8 - 05-02-2010, 19:41

Ja zagłosowałem na Mapy , ponieważ zanim coś zrobi to to przemyśli i zawsze odpowie na zażalenie :mrgreen:

EDIT:
zapomniałem dodać że jest strasznie aktywny i w grze i na forum

jedrekosa - 05-02-2010, 21:32

A ja głosuję tak jak mam w podpisie :-P

Mapy jest zawsze sprawiedliwy. a do wszystkich GM: Zamieszczajcie, proszę teksty (załączniki) wykroczeń bo człowiek czasami chce sobie popatrzeć gdy nie ma pkt. ruchu :mrgreen:

DeL_Piero - 06-02-2010, 17:12

azkero napisał/a:
moim zdaniem nikt nie zasluguje na GM roku po za Adhic :) nie zdziwie sie jesli wygra Mapy, bo najdluzej jest chyba GM i najbardziej szanowanym :D ale jako, ze wiekszosc tutaj to dzieci ktorzy nie rozumia pytania ankiety to pewnie wygra Walkman :P pomimo ze dobrze banuje, to robi to za czesto i za kazda duperele ;P


Lol człowieku GM Walkmen dobrze właśnie, że banuje za każdą "duperele" bo jak by każdy robił takie duperelki to MFO by zeszło na psy :mrgreen:
A tak to przynajmniej on pilnuje porządku i jest aktywny w przeciwieństwie do innych GM :smile:

Night Crawler - 06-02-2010, 17:31

DeL_Piero napisał/a:
Lol człowieku GM Walkmen dobrze właśnie, że banuje za każdą "duperele" bo jak by każdy robił takie duperelki to MFO by zeszło na psy
A tak to przynajmniej on pilnuje porządku i jest aktywny w przeciwieństwie do innych GM

odszczekasz to gdy dostaniesz właśnie za taką 'duperele' bana.

MichuL - 06-02-2010, 18:24

za duperele nie ma bana, więc nie dostanie ;>
numerpk - 07-02-2010, 11:19

Mapy najlpszy :569: :561: :564: ???
maciekZklanu - 08-02-2010, 11:00

Walkmen :roll:
nalepszy GeM w Mfo
Walkmen jest the best
100 lat Walkmen
powinien zostać majstem i zarządzać wszytskimi Geemami
a potem wlascicielem te gry
a na koniec skasowac wszystko...
pozdro

Reksio i Kretes - 08-02-2010, 16:54

Walkman na 100% :) Jest super
Sasori - 08-02-2010, 16:54

koniec za 3 min a ja swój głos oddaje na ......

Rykusa !!!

[ Dodano: 08-02-2010, 17:05 ]
wygrana walkmena ...raczej zasłużona chodziaż kazdy moze mieć wonty :)

Levusek - 08-02-2010, 17:19

Gratulacje Walkmen, zasłużyłeś sobie "murzynieniem" na s2 ;> Zresztą, miałeś głos ode mnie ;p
3siu - 08-02-2010, 19:14

na Walkmena głosował pewnie każdy z s2 ;) dziwi mnie tylko tak mała liczba głosów na mnietuniema... on na s1 jest dokładnie tym kim Walkmen na s2 :)
Walkmen - 08-02-2010, 20:44

Jak już wcześniej napisałem w innym wątku to te wybory kojarzą mi się troszkę z wyborami miss próżności, upss chciałem napisać z wyborami miss piękności. Po co te tytuły i wypowiedzi uczestniczek pod publikę typu:
„kocham wszystkie zwierzęta świata i mam zamiar zbierać butelki w lasach by je ochronić przed pożarami”.
Czytając wątek „Plebiscyt na Użytkownika Roku 2009 - przegląd kandydatów” podobne odnoszę wrażenie:
Merit napisał/a:
hmm trudno oceniać , forumowiczów jest wiele Więc głosuję na: ( chwila cichy ) ( uderzenia bębna ) Merit ! bez konkurencyjnie

Edzio napisał/a:
A co sądzicie o mnie Ja nawet na PW co na mnie klną odpisuje


Oczywiście czytając Wasze wypowiedzi sporo się ubawiłem:
Ziomusiq napisał/a:
na s2 obecnie się nawet nie opłaca myśleć o przelewach - człowiek-rentgen wybija nupstwo z prędkością wujka google... nicku chyba nie muszę podawać?


Większość wypowiedzi odebrałem podobnie jak:
[Ex-GM] Shell napisał/a:
Wazelina się przetacza. Nie ma co trzeba też dołączyć

I wcale się nie dziwię. Ten konkurs jest troszeczkę "nietypowy" i dało się odczuć lekką wazelinę. Oczywiście to może tylko moje takie odczucie gdyż nie lubię być wychwalany za coś co robię tak jak powinienem. Uważam, że kobiety powinno cały czas obsypywać się komplementami ale facetowi? Jakoś nie bardzo mi to pasuje. Może jestem już taki „stereotypowy”?
Niektóre uzasadnienia były bardzo dobrze umotywowane ale uważam, że ten tytuł to nie jest tylko moja zasługa ale wszystkich GM’ów i całej Administracji.
CroppTown napisał/a:
Walkmen ----> Dlaczego? Przemyśli 10 razy za nim coś zrobi...

Wielokrotnie z nimi konsultowałem „ciężkie przypadki” jak również podejmowałem się rozpatrzenia tych „najtrudniejszych”. Mam cierpliwość do co niektórych narzekających graczy a to jest chyba najważniejsze.
ADIHC1 napisał/a:
Dlatego dobrze jest, jeśli każdy ze światów ma "swojego GM", który skupia się tylko na nim.

Dokładnie tak jest. Kiedyś mi zaproponowali bym włączył w swoją aktywność inne światy ale odmówiłem. Uważam, że aby wykonywać swoje obowiązki dobrze trzeba znać swoje możliwości i nie warto ich przeceniać. Gdybym miał pod kontrolą inne światy moja efektywność bardzo by zmalała. W tym miejscu bardzo chciałbym podziękować Temucogotuniema za współpracę i cenne uwagi. Szkoda ... nie ważne co chciałbym napisać.
Mieczikwiat napisał/a:
Walkman za bardzo żyje tą pracą. Tu a nie w zyciu czuje się najlepiej. To są oczywiście moje odczucie.

Takasu napisał/a:
A tak naprawdę to dlatego, że mu się chcę wyłapywać te wszystkie przekręty, przeważnie ludzie nie lubią takich gmów gdyż są zbyt aktywni

Ciekawe spostrzeżenie. Wychodzę z założenia „albo robię coś bardzo dobrze albo się tego nie podejmuję”. Takie jest moje motto życiowe. Wy znacie mnie tylko z gry i dla Was wydaje się to anormalne by „ktoś tam” tak „przejął się swoją rolą”. Gra dla mnie to nie ten pierwszy świat ale dopiero drugi. Pierwszym światem dla mnie jest rodzina, znajomi, praca … Nieważne.
W mojej pracy zawodowej (a nawet dwóch) nieprzeciętnie dokładnie przykładam się do swoich obowiązków ale nie z tego powodu by może komuś się podlizać czy wazelinę strzelać ale moje motto życiowe mówi za siebie. Ze względu, że mam umysł analityczny i potrafię umiejętnie wykorzystywać narzędzia teleinformatyczne wykrywanie Waszych przewinień wcale nie jest takie trudne. Ponadto w tym miejscu chciałbym bardzo podziękować wszystkim „cichym współpracownikom” bo bez nich również tego tytułu bym nie otrzymał. Dziennie jestem zasypywany dziesiątkami zgłoszeń i nie musicie się martwić, że ja ich nie rozpatrzę. One po prostu czekają na swój czas rozpatrzenia. Zakończenie niektórych zgłoszeń trwa z jakąś minutę ale na niektóre trzeba poświęcić nawet kilka godzin (analiza dowodów, ukaranie, konsultacje, zażalenia w grze, zażalenia na pw, zażalenia na forum, zażalenia na pw na forum a nawet zażalenia na konta moje konto gracza).
Czy nadal uważacie, że bezpodstawnie nie dopisuje na wasze pw typu „jak dojść gdzieś tam”? Nie mam po prostu czasu na dyrdymały.

Ale się rozpisałem :roll: A . Na sam koniec jeszcze raz thanks i to dla Was:


[Ex-GM] Shell - 09-02-2010, 15:48

Cytat:
[GM] ADIHC1
10%
10% [ 35 ]



Wiecie co to oznacza? :D

ADIHC1 - 09-02-2010, 17:38

To znaczy, że jest to krzywdzące dla mnietuniema, który dostał praktycznie tyle samo głosów co ja, a w zeszłym roku jako GM na pewno był ode mnie aktywniejszy ; >

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group