My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Forum - Plebiscyt na Użytkownika Roku 2009 - przegląd kandydatów

ADIHC1 - 25-01-2010, 16:57
Temat postu: Plebiscyt na Użytkownika Roku 2009 - przegląd kandydatów
Chcąc uniknąć dyskusyjnych wyborów z lat poprzednich, do ankiety zostaną dopuszczeni jedynie faworyci (a zostaną oni mam nadzieję wyłonieni w dyskusji, która będzie miała tu miejsce) i to między nimi odbędzie się głosowanie.

Czym, Waszym zdaniem, powinien charakteryzować się i jak zachowywać się Użytkownik Forum Idealny? Kto najbardziej zbliżył się do tej wizji?

Zapraszam do dyskusji i głosowania!

PS Własne kandydatury można zgłaszać dopiero ostatniego dnia trwania tej rundy plebiscytu, tj. w poniedziałek 1 lutego.

Merit - 25-01-2010, 17:13

Cytat:
Czym, Waszym zdaniem, powinien charakteryzować się i jak zachowywać się Użytkownik Forum Idealny?

Powinien być kulturalny, miły , pomocny

Cytat:
Kto najbardziej zbliżył się do tej wizji?

hmm trudno oceniać , forumowiczów jest wiele ;)
Więc głosuję na: ( chwila cichy ) ( uderzenia bębna )
Merit ! bez konkurencyjnie

Dragon1297 - 25-01-2010, 17:51

"15 Sty 2010"
Nawet nie byłeś zarejestrowany w 2009 więc (chwila ciszy)(uderzenia bębna) co masz do gadania?

Phantom - 25-01-2010, 17:59

Powinien być przede wszystkim kulturalny i pomocny a jego posty powinny być treściowe i rzeczowe :wink:
Night Crawler - 25-01-2010, 18:02

Powinien byc taki jak Gosia..
Na dodatkowe wyroznienie zasluguje jeszcze Sosna imo.

3siu - 25-01-2010, 18:29

Phantom napisał/a:
Powinien być przede wszystkim kulturalny i pomocny a jego posty powinny być treściowe i rzeczowe


posty Tomiego są treściwe i rzeczowe ;p liczy się?? ^^

Aquagen - 25-01-2010, 18:32

Lag - genialne odpowiedzi na wszystko, po znajomości ^^
Night Crawler - kulturalny i pomocny grafik/noł lajf :lol:
ADIHC1 - Zawsze odpowiada na pw, nigdy nie jest chamem, pełna kultura... (to że jesteś jr, gm itd. nie znaczy że nie jesteś też userem, no weźmy takiego Batmana, to przecież też człowiek xD )


I chyba tyle osób proponuję od siebie ;)

SaKe - 25-01-2010, 18:33

Powinien to byc uzyszkodnik wesoly i rozgadany.
Anakin S. - 25-01-2010, 18:34

Powinien być dokładnym przeciwieństwem Michula. :lol:
Ja głosuję na Sharka.

ADIHC1 - 25-01-2010, 18:41

Przypominam, że czekam na konkretne kandydatury, w przeciwnym wypadku uznam, że takich nie ma i głosowanie się nie odbędzie ; >

A, i kandydatem może być tylko zwykły użytkownik, nie moderator czy GM...

Aldarion - 25-01-2010, 18:44

Bo szczerze mówiąc nie ma na forum użytkowników na tyle wybitnych, żeby zgarnąć usera roku.
Ze starych nikt praktycznie się nie udziela albo ma jakąś funkcje, a nowi niespecjalnie ogarnięci są :P

Phantom - 25-01-2010, 18:47

Ja bym typował Edwina :wink:
ADIHC1 - 25-01-2010, 18:51

Dobry Edwin nie jest zły. U mnie zapunktował chęcią pomocy (jak i samą pomocą) przy tworzeniu poradnika PvP. Może kiedyś w końcu zostanie opublikowany, hehe..
Areen - 25-01-2010, 19:14

Ja bym wrzucil do ankiety wspomnianego wczesniej Edwina. Adi juz opisal czym sie zasluzyl wiec nie wiem czy jest sens cos innego dopisywac. Co do SB spamerow to dopisalbym jeszcze Night Crawlera oraz Laga. Po za tym mozna byloby dodac Gosie choc jej powinnosci siegaja bardziej portalu niz forum mfo aczkolwiek ma wysoka kulture wypowiedzi i to cos co mogloby ja dorzucic do listy. Wiecej kandydatow nie jestem w stanie wymyslec.
Mixerslayer - 25-01-2010, 19:17

Tokagero - jako jedyny rozumie userów?

Aquagen czy jakoś tak - głosuję, by zajął ostatnie miejsce.
Musi komentować każdy post...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group