My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Forum - [deleted:1] [GM] mnietuniema

TURBODYMOM3N - 05-02-2010, 14:43

Ja rozumię jak by ADI napisał że odchodzi bo go zanudzamy, a ty miałeś frajde bo każdy ci coś pisał na pw ^^
WilQ - 05-02-2010, 16:00

Szczęśliwej drogi już czas...
Trzymaj się i powodzenia w realu.

Walkmen - 05-02-2010, 16:34

Ot ci zagwozdka.
Z kim teraz będę wymieniał zgłoszenia i namiary pomiędzy światami pierwszym i drugim?
Powodzenia.

Edzio - 05-02-2010, 17:56

Narka i powodzenia dobrze, że opuszczasz tą tonąca łajbę o nazwie mfo ja też w to nie grałem 6 miechów wróciłem, żeby zobaczyć jak się pogarsza grę mfo i chyba długo tu nie posiedzę...
cybershot - 06-02-2010, 09:15

Teraz cały świat 1 się rozbestwi ... :mrgreen: Bywaj dobry giemie ;>
minek123 - 06-02-2010, 10:47

To co dobre jak zwykle trwa za krótko...
Powodzenia.

mnietuniema - 06-02-2010, 13:00

ADIHC1 napisał/a:
Jakbyś kiedyś zmienił zdanie, to wiesz... ; >

Trzymaj się i powodzenia ; )

Wiesz. postaram się nie przegapić startu MFO3 :mrgreen:

Aldarion napisał/a:
Skasował, kretyn -.-'

Tej poetyki nigdy nie zapomnę :cool:
Po poprzednim upku, po tym jak Tomi pozmieniał grupy turniejowe jakoś dałem ci się namówić na kilka miesięcy klikania w prawo i w lewo, teraz już nie mam sił na nabijanie gemów 8... Co prawda zasiałeś ziarno niepewności, ale sprawdzanie poprawności moich e-maili skończyło się założeniem tego tematu...

WilQ napisał/a:
Szczęśliwej drogi już czas...
Trzymaj się i powodzenia w realu.

Takie zbiorcze dla wszystkich - wy też :)

Walkmen napisał/a:
Ot ci zagwozdka.
Z kim teraz będę wymieniał zgłoszenia i namiary pomiędzy światami pierwszym i drugim?
Powodzenia.

Nie dawaj nikomu fałszywej nadziei ;) Może Admin zrobi panel multiświatowy? Coś wymyślicie... :twisted:

Edzio napisał/a:
Narka i powodzenia dobrze, że opuszczasz tą tonąca łajbę o nazwie mfo ja też w to nie grałem 6 miechów wróciłem, żeby zobaczyć jak się pogarsza grę mfo i chyba długo tu nie posiedzę...

Nic z tych rzeczy, ja się bardziej obawiałem tego, że po skończeniu fabuły teraz będą szlifowane te elementy, które były odkładane na potem, może coś już robione pod 3... Skasowałem konto póki byłem w stanie to zrobić, zanim zacząłem kombinować nad nowymi pomysłami i strategiami gry ;)

Crypton - 06-02-2010, 14:49

mnietuniema napisał/a:
Tej poetyki nigdy nie zapomnę
Po poprzednim upku, po tym jak Tomi pozmieniał grupy turniejowe jakoś dałem ci się namówić na kilka miesięcy klikania w prawo i w lewo, teraz już nie mam sił na nabijanie gemów 8... Co prawda zasiałeś ziarno niepewności, ale sprawdzanie poprawności moich e-maili skończyło się założeniem tego tematu...


Teraz mówisz? Mogłem Ci sprzedać.. :twisted:

SaKe - 07-02-2010, 13:57

Szkoda, oj szkoda.
Zdrowia.!

lewan93 - 07-02-2010, 14:02

No Będzie Ciebie nam Brakowac ;/ Przemyśl to ;) może wrócisz?
Nocny Łowca - 07-02-2010, 14:05

Cytat:
No Będzie Ciebie nam Brakowac ;/ Przemyśl to ;) może wrócisz?

Jako gracz już nie wróci (usuną konto)
Teraz jedynie jako GM

lewan93 - 07-02-2010, 15:09

no Ale nawet jako Gm niech wróci ;)
Aerotec - 07-02-2010, 16:39

[GM] był dobry, gracz też.
No jakieś przekręciki na s1 zacząć czas ,mapy może ty też skasujesz konto, wtedy to by było róbta co chceta :twisted:

Kamaize - 07-02-2010, 21:25

A mogłeś nie pisać że kasujesz. By się dzieciaki pod Eternią i Lange dalej bały że bana za kase im dasz :> Pozdro.
Aquagen - 20-02-2010, 18:29

I już ciebietuniema :> Wpadaj tu czasem :>

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group