My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Forum - brak fortalu

minek123 - 26-02-2010, 21:17
Temat postu: brak fortalu
Jak widać po dziale "Rozmowa" w ostatnim czasie nasilają się pytania dotyczące fabuły
prawdopodobnie ze względu na brak fortalu- jak widać ktoś jednak z niego korzystał i została mu udzielana tam pomoc.
ADIHC1 napisał/a:
Jak już pojawi się oficjalne potwierdzenie, że fortal został zamknięty na dobre i nie wróci, to wrócimy do tematu...

No właśnie, to chyba już jasne?

Co do tematów odnośnie fabuły, robiąc porządek przeniosłem je do kosza, (może warto stworzyć miejsce gdzie przenosić względnie interesujące tematy w kwestii bossów i odsyłać tam graczy którzy maja problem z fabułą? ewentualnie zostawiać tematy w rozmowie? co uważam za niezbyt dobry pomysł chyba żeby stworzyć poddział coś w stylu archiwum propozycji? )
uznałem że nie ma sensu ich zostawiać ze wzgledu na to że często są pisane w sposób chaotyczny, często gracze się powtarzają, a pomoc nie zawsze jest rzeczowa.

3siu - 26-02-2010, 21:28

jestem jak najbardziej za ;) najlepiej stworzyć coś w stylu helpcenter z fortalu. tylko w regulaminie dać pkt., który mówi, że najpierw trzeba sprawdzić czy dany quest nie został już opisany, a w przypadku gdy został, a nasz problem nie pokrywa się z tym wyjaśnionym w nim, nie zakładać nowego tylko kontynuować otwarty.
SaKe - 26-02-2010, 21:57

Good idea. W sumie to dosc... Logiczne(?) zeby helpcenter bylo na forum gry...
Mysle, ze odpowiedni dzial stworzyc i dac komus moda, zbyt wiele roboty nie bedzie, gdy odpowiednio sie zmieni regulamin.

MaMuT - 26-02-2010, 21:59

Bardzo dobry pomysł... Na portalu nie ma opisów, a na forum były.
Można by dać kolorek osobie która była modem na fortalu ;)

SaKe - 26-02-2010, 22:00

MaMuT napisał/a:
Można by dać kolorek osobie która była modem na fortalu ;)

Chyba sobie jaja robisz. Wiekszosc osob, ktore dostaly moda, to byly za przeproszeniem dupowlazy spamujace na SB.

MaMuT - 26-02-2010, 22:01

Większość? Nie powiedziałbym.. Gdyby tak było to taki RiK, Twiss itd. mieli by moda..
SaKe - 26-02-2010, 22:05

Juz nie mowmy kto by mial a kto nie, takie mam zdanie. Nie mowie, ze wszyscy, ale wiekszosc.
Mozna jakiemus obecnemu modowi dac wiecej do roboty, niech sie meczy :D :P :twisted: :evil:

ADIHC1 - 27-02-2010, 01:00

minek123 napisał/a:
No właśnie, to chyba już jasne?

Problem w tym, że nic nie jest jasne. W sumie wychodzę z założenia, że jak już mu minie chandra to wszystko wróci do normy...

Proponuje odczekać z dwa tygodnie zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję. Wszystkie trzy solucje (pierwsza później opublikuję) pokrywają większość fabuły - brakuje "tylko" wszystkiego co jest związane z Folhord (parę osób deklarowało pomoc w uzupełnieniu tej części, ale póki co efektów brak). Po tym czasie zdecydujemy czy przywrócić usunięty niegdyś przez Phantoma dział z opisami misji, czy jednak takie rzeczy wydzielić na zewnątrz (portal, ewentualnie wiki).

Endry - 27-02-2010, 01:38

ADIHC1 napisał/a:
Proponuje odczekać z dwa tygodnie


Jasne, jasne. Minek, musisz sobie załatwić L4, bo wujas zwleka.
Fortalu nie ma ostatecznie i definitywnie, a jak Marcinowi się odwidzi, to sorry, too late.

Crypton - 27-02-2010, 16:14

Może w końcu docenicie rolę jaką pełnił fortal w tej grze... tak więc:

SaKe napisał/a:
Wiekszosc osob, ktore dostaly moda, to byly za przeproszeniem dupowlazy spamujace na SB.


WYPRASZAM SOBIE jako administratorowi, nie
toleruję jak osoby z zewnątrz, które nie mają pojęcia o funkcjonowaniu
fortalu wypowiadały się w taki sposób


Cytat:
Jak już pojawi się oficjalne potwierdzenie, że fortal został zamknięty na dobre i nie wróci, to wrócimy do tematu...


Takie potwierdzenie już jest, dlatego trzeba coś zacząć robić

FantasM - 27-02-2010, 18:11

A ja mam pytanie - jeżeli już jest to potwierdzenie, że fortalu nie będzie to wstawicie na forum głównym mapki, bossów itd. - tak jak na fortalu to było, czy będzie po prostu jakiś dział tutaj, w którym będzie się zadawało pytania?
ADIHC1 - 27-02-2010, 18:46

Crypton napisał/a:
Takie potwierdzenie już jest, dlatego trzeba coś zacząć robić

Skoro tak, to tematem nich będzie: dział na forum z opisami misji pisanymi przez graczy (wraz z podwieszonym tematem ze spisem treści) czy wiki (czyli wydzielenie wszystkiego co związane z fabułą na zewnątrz)? Przedyskutujcie to sobie do jutra.

FantasM - 27-02-2010, 19:19

Ja bym był za wiki :) I super by było, gdyby w takiej encyklopedii znajdowały się wszystkie mapki, bossy itd. To by było coś super :P Tylko z tym dużo roboty i nie wiadomo, czy ktoś by się podjął takiego zadania :)
ADIHC1 - 27-02-2010, 19:35

FantasM napisał/a:
Tylko z tym dużo roboty i nie wiadomo, czy ktoś by się podjął takiego zadania :)

Napisałem o wiki głównie dlatego, że wszyscy bez wyjątku mieliby możliwość tworzenia w niej treści, choćby tylko po trochę (poprawianie błędów, uzupełnianie brakujących informacji).

Asher - 27-02-2010, 19:35

Cytat:
Ja bym był za wiki :) I super by było, gdyby w takiej encyklopedii znajdowały się wszystkie mapki, bossy itd. To by było coś super :P Tylko z tym dużo roboty i nie wiadomo, czy ktoś by się podjął takiego zadania :)


Jest o podobnej rzeczy o nazwie portal


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group