My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Puk Puk? A gdzie sie podziali Ci ludzie?

SaKe - 09-05-2010, 17:24

ADIHC1 napisał/a:
Obecnie przeważają tematy, w których gracze proszą o bezpośrednią pomoc(...)

Co w tym dziwnego, jak wiekszosc ludzi jest leniwych i chce miec gotowca?
Ulozenie samemu statystyk/inteligencji jest przeciez za trudne... I wymaga mozgu, potrafiacego troszke policzyc i pomyslec^^

Kactuzz - 09-05-2010, 20:53

Nie zapominajcie, że dodawanie, odejmowania, mnożenie i dzielenie przewyższa możliwości przeciętnego gracza mf.
Jelsyn - 09-05-2010, 20:58

Do tego dodaj jeszcze poprawną polszczyznę ;D A co do tej matematyki, to funkcje dla nich zapewne to zmora, zresztą jak cała matematyka ! ><
Areen - 09-05-2010, 21:18

Może pomoże coś w stylu cukierkowa wersja? Zamiast tych strasznych liczb O_o będzie ilość cuksów ;o
Gumiok - 11-05-2010, 21:42

hoho, ja niestety wiekszosci z Was nie kojarze :D . jedynie kilku rodzynkow sie znajdzie :P . czuje sie staro kuzwa, choc do najstarszych nie naleze, nie to co 5 lat temu ; d. uzytkownik roku 2k6 mnie najbardziej rozbawil, haha witoj : D
Cedvin - 11-05-2010, 23:54

Najlepsze i tak byly walki jeszcze w starej wersji, przed Folhord (czy jakos tak) swoimi multikontami na 100lvl z Ashariel'em ktory wychodzil swoimi multikontami ;d Albo zabicie krola behemotow z mozliwie jak najnizszym levelem, zlapanie zlotego setu z ostatniego miasta, nabijanie ranku, oddawanie expa i stanie przed oazis ;p


A teraz ide ogarnac ostatnia strone prezentacji na jutro na ustna z polskiego ;p

Jelsyn - 12-05-2010, 00:29

I tak nie zaliczysz ;P Po kliku głębszych jakoś długo to się pisało ! :P JUWENALIA, KTO NIE PIJE TEN KANALIA ! ;D
Zygaa - 13-05-2010, 15:08

Adi, pewnie na 8903945, dawno temu zmieniłem, teraz mam 10080080 jak będzie Cis ie chciało to możesz się odezwać, raczej wieczorami bywam ;P

Endry ty pało! Pisałem do Ciebie ostatnio na steam to się tylko twój brat odzywa :D

a ja przed godzinką odebrałem geforce 9800gt, del roxando<3


SaKe, przeciez samo ułożenie statystyk, dobór eq, gemów itp to nie wszystko. Praktycznie na każdym lv nie da się ułożyć idealnej hybrydy, zawsze będziesz mieć gdzieś braki i dobrze przygotowany na Ciebie 'anty-mag/kina' powinien z Tobą wygrać.
Może zabrzmi to samolubnie, ale lepszej hybrydy niż te które dawały mi rank na Verrine pewnie nie bylo i nigdy nie bedzie^^
Praktycznie w miesiąc, może kapkę dłużej, razem z Shellem (no i coś tam próbował nam pomagać Kac) na 2 postaciach z 20lv i 2 z 7~8 zebraliśmy ponad 200k ranku mimo, że "nie dało się zbijać expa bez utraty ranku" heheh i pewnie "nadal sie nie da". Ale kto to tam pamięta... :p




Ogólnie cały projekt idealnej postaci wyglądał mniej więcej tak. Trzeba było ułożyć tak staty na 21lv zeby móc pokonać duchy w devos. Jest to jak najbardziej realne tylko dość czasochłonne bo zajmuje dobrych pare godzin, ale warto. Chyba jak shell robil swoja postać to mu dałem staty/eq na 20lv i tez dalo rade, ale nie pamiętam dokładnie.
W każdym razie, jak wiecie po devos w jakimś tam mieście jest pierwszy żywioł lodu. Pakujemy 50 pkt w lód, w pierwszych miastach z reguły każdy pakuje w ogień. My nadrabiamy siłę ataku naszym 'lodem' przez co można mieć trochę wiecej punktów w szczęściu, szybkości. Naprawdę rzadko się zdarzało żeby taka postać z dobrze dobranym ekwipunkiem, statami z kimkolwiek przegrała, najgorsze były tylko kiny ktore pakowaly wszystko w szczęście i sile.
Wiadomo że po pokonaniu duchów trzeba zrobić reset statystyk, zanim ja doszedłem do statystyk najbardziej odpowiadającym ów postaci to zrobiłem nieco więcej ;p

(...)

(...)

Ten myk robiliśmy ponad 2 lata temu, jednakże znając postęp aktualizacji mfo myślę że nic się nie zmieniło i można z tego korzystać do woli.

Tu macie jakies pierwotne statystyki, nie pamietam co bylo na co, po co i do czego dokladnie w tej hybrydzie, ale moze sie komus przydac

Kod:

Statystyki bazowe
Żywotność     64     (+4%)
Siła     10     (+0%)
Witalność     48     (+4%)
Magia     10     (+4%)
Inteligencja     46     (+0%)
Szybkość     72     (+0%)
Szczęście     20     (+0%)
[zresetuj statystyki]
   
Statystyki z ekwipunkiem
Atak (efektywność: 100%)     16
Obrona (efektywność: 98%)     215
Celność     54
Uniki     88
Atak magiczny (efektywność: 71%)     171
Obrona magiczna (efektywność: 89%)     254
Celność magii     46
Unikanie magii     72
Szybkość     98
Szczęście     30




Żywotność 62 (+4%)
Siła 10 (+0%)
Witalność 33 (+4%)
Magia 60 (+4%)
Inteligencja 36 (+0%)
Szybkość 45 (+0%)
Szczęście 44 (+0%)
[zresetuj statystyki]




Ciesz ta się :D

ADIHC1 - 13-05-2010, 17:37

Zygaa napisał/a:
Adi, pewnie na 8903945, dawno temu zmieniłem, teraz mam 10080080 jak będzie Cis ie chciało to możesz się odezwać, raczej wieczorami bywam ;P

Ten drugi numer podawałeś mi na PW - pamięć Ci szwankuje, Zyguś, hehe..
Cytat:
Ogólnie cały projekt idealnej postaci wyglądał mniej więcej tak. Trzeba było ułożyć tak staty na 21lv zeby móc pokonać duchy w devos. Jest to jak najbardziej realne tylko dość czasochłonne bo zajmuje dobrych pare godzin, ale warto. Chyba jak shell robil swoja postać to mu dałem staty/eq na 20lv i tez dalo rade, ale nie pamiętam dokładnie.
W każdym razie, jak wiecie po devos w jakimś tam mieście jest pierwszy żywioł lodu. Pakujemy 50 pkt w lód, w pierwszych miastach z reguły każdy pakuje w ogień. My nadrabiamy siłę ataku naszym 'lodem' przez co można mieć trochę wiecej punktów w szczęściu, szybkości. Naprawdę rzadko się zdarzało żeby taka postać z dobrze dobranym ekwipunkiem, statami z kimkolwiek przegrała, najgorsze były tylko kiny ktore pakowaly wszystko w szczęście i sile.

Obecnie sporo osób korzysta z tego patentu, więc siłą rzeczy pojawiły się osoby, które to wykorzystują i wbijają ranking głownie na walce z tymi hybrydami.

A resztę pozwolę sobie ocenzurować - nie przeginaj ; >

Zygaa - 13-05-2010, 21:47

hyh, w sumie trudno żeby przez 2 lata po tym jak na to wpadlem nikt tego nie rozkminił ;d
czekalem ok. tydzień na nowa karte gaficzną, wiec praktycznie mnie na kompie nie było

zbijanie lvla i omijanie multialarmu az takie tajne ? ; >
mysle ze Ci co stosuja ten moj patent to pewno znaja ten sposob. No tak, ale po co ułatwiać pracę debilom którzy by na to nigdy nie wpadli

SaKe - 13-05-2010, 22:30

Zygaa napisał/a:
No tak, ale po co ułatwiać pracę debilom którzy by na to nigdy nie wpadli

Niektorzy po prostu nie siedza na kompie non stop/nie maja takiej potrzeby lub chca miec wszystko od razu i za darmo.

Zygaa napisał/a:
hyh, w sumie trudno żeby przez 2 lata po tym jak na to wpadlem nikt tego nie rozkminił ;d

Wtedy niewielu bylo graczy, ktorzy rozkminiali nad wzorami, statami itd.

ADIHC1 - 14-05-2010, 00:11

Zygaa napisał/a:
hyh, w sumie trudno żeby przez 2 lata po tym jak na to wpadlem nikt tego nie rozkminił ;d

Nie chodzi o to, że nikt o tych rzeczach nie wie, a o to, że wciąż mnóstwo osób o tym nie wie. I tak ma pozostać.
Zygaa napisał/a:
zbijanie lvla i omijanie multialarmu az takie tajne ? ; >

Już zapomniałeś jak sam murzyniłeś? Nie utrudniłbyś sobie wtedy "pracy", nie utrudniaj jej teraz innym.

Zygaa - 14-05-2010, 13:35

ok, sie robi szefie :D
Jelsyn - 14-05-2010, 15:20

Takie grube rozkminy to chyba każdy jednak zna, znaczy każdy ogarnięty gracz ;>
Zygaa - 14-05-2010, 21:58

ehem, nie wiem co rozumiesz przez ogarniety gracz, 3 lata temu to ja pamiętam że w tej grze dominowały dzieciaki 10-13lat a ogarniętych ludzi można by było wymienić może z 20

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group