My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Poczekalnia - Molo przy zachodnim wybrzeżu.

Addict - 28-06-2010, 11:31
Temat postu: Molo przy zachodnim wybrzeżu.
Mam małe pytanko :

Czemu nie mogę pierwsze podnieść "ROZŁOŻYSTEJ ROŚLINY" z lokacji Molo przy zachodnim wybrzeżu.

Dodam że jeszcze nie byłem na wyspie ,ale rozmawiałem z magiem w Kurthus.

Aquagen - 28-06-2010, 11:50

Czytaj solucje, nikt ci streszczenia nie będzie pisał.
Alurab - 28-06-2010, 12:59

Gdybyś grał sam bez czytania solucji i podpowiedzi to byś nie wiedział, że roślinka będzie potrzebna. Tak samo "myśli" twoja postać.
minek123 - 28-06-2010, 15:59

Roślinę możesz podnieść dopiero po pobycie na wyspie.
Addict - 28-06-2010, 19:14

minek123 napisał/a:
Roślinę możesz podnieść dopiero po pobycie na wyspie.


A będę mógł ją podnieś jeśli odwiedze wyspe nie podniose tam żadnego kwiatu ani nie pokonam bossów ?

Tivens - 28-06-2010, 20:06

słuchaj nie możesz, bo później Ci będzie potrzebna, jakbyś ją jakimś cudem wziął teraz to byś miał później problemy (nie wiem nawet , czy do rozwiązania...)...
Addict - 28-06-2010, 20:15

Tivens napisał/a:
słuchaj nie możesz, bo później Ci będzie potrzebna, jakbyś ją jakimś cudem wziął teraz to byś miał później problemy (nie wiem nawet , czy do rozwiązania...)...


Problemy ?

Po pierwsze i tak chce ja zaniesc magowi w kurthus ;)

Po drugie jak wezme najpierw ta a potem z wyspy to ich ubedzie ?
zastanow sie zanim cos napiszesz ;)

Tivens - 28-06-2010, 20:32

słuchaj nie pamiętam jak to było, ale na pewno ona Ci będzie potrzebna. A Ty od razu drwisz. Nie wiesz, że to jest gra i nie zawsze rozgrywa się wg. praw realnych? Zresztą chyba już pamiętam. Ta roślinka będzie potrzebna do przejścia w to miejsce, gdzie się znajdują wszystkie 4. Dalej uważasz, że to takie nic?

Skoro chcesz ją zanieść magowi, on potrzebuje tylko jednej i nie musisz płacić za nią miliona.. to takie cudowne by było, bo część zadania wykonana. Myślisz, że administrator dla zabawy uniemożliwił wzięcie jej jako pierwszej? ...

Addict - 28-06-2010, 21:10

Tivens napisał/a:
Skoro chcesz ją zanieść magowi, on potrzebuje tylko jednej i nie musisz płacić za nią miliona.


Pierwszy lot jest za darmo po za tym mam kase ;)

Tivens napisał/a:
Ta roślinka będzie potrzebna do przejścia w to miejsce, gdzie się znajdują wszystkie 4.


Nie wydaje mi się zeby ta roślinka była potrzebna do zdobycia jakiej kolwiek innej

4 rosliny wystarcza do pterodaktyla
1 roslina do muchomorów



Wiec czekam na inne odpowiedzi . PZDRo

Maris06ŁKS - 23-02-2011, 18:15

Witam mam problem. Porozkładałem już wszystkie 6 roślin w tym jedną wziąłem z molo ale nie mogę wziąść tej co jest w lewym dolnym rogu lokacji.. Dlaczego? Proszę o pilną odpowiedź.

Pozdrawiam.

costamto - 23-02-2011, 18:24

A nie wziąłeś już?
Maris06ŁKS - 23-02-2011, 19:18

właśnie się zastanawiam. ale nie została mi żadna w plecaku.
costamto - 23-02-2011, 19:40

W takim razie policz na obrazku.Jest 5 (wszystkich).Do tego jedna na molo czyli 5+1=6
Wziąłeś ją już.

ambity - 23-02-2011, 20:19

Oprócz 5 roślinek z obrazka i jednej z molo istnieją jeszcze dwie inne - pierwsza jest również w Dżungli na wyspie (zaraz koło schodów, na których walczy się z Pterodaktylem), a ostatnia jest w Oazie Leviathana (w zasadzie do niczego nie potrzebna).

Tak więc w sumie mamy w grze 8 roślinek, z których używamy siedmiu.

Maris06ŁKS - 24-02-2011, 07:28

Ale ja rozłożyłem 6 roślin nie pozostała mi żadna w plecaku. Obleciałem wszystkie miejsca na wyspie i nie ma już żadnej a na molo gdzie ona jest?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group