My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Najbardziej odpowiedzialny GM w grze

Elwing - 13-07-2010, 01:19
Temat postu: Najbardziej odpowiedzialny GM w grze
Jaki jest najbardziej odpowiedzialny GM w MFO i dlaczego??
Frezus - 13-07-2010, 08:34

Zahir. ;] Najlepszy gm; rozsądny i sprawiedliwy, można także z nim porozmawiać.
Alask - 13-07-2010, 08:54

Pan wróżka ;] Fajny kolega, wiadomo o kogo chodzi.
Anakin S. - 13-07-2010, 09:17

Areen, ale nie wiem czemu, po prostu tak mi sie wydaje
raszkad - 13-07-2010, 17:51

[GM] ADIHC1 [GM] ADIHC1 [GM] ADIHC1 [GM] ADIHC1 [GM] ADIHC1



Jest spoxix :-P :razz: :oops: :cry: :evil: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :mad: :roll: :wink: ;) :neutral: :-| :arrow: :idea: :?: :!: :sad: :-( :smile: :-) :grin: :-D :o

Sosna - 26-07-2010, 21:04

Kolejna ankieta w stylu: "Chciałbym się podlizać Panu GM'owi" ?

Jest już podobna na najfajnieszego, a przecież to to samo, bo fajny gm to taki, który odpowiedzialnie wypełnia swoje obowiązki.

Ja nie będę w tym czymś głosował, choćby dlatego, że nigdy przez ostatnie 3 lata nie miałem okazji żadnego poznać (poczuć na własnej skórze).

Divinity - 27-07-2010, 20:28

Sosna napisał/a:
Kolejna ankieta w stylu: "Chciałbym się podlizać Panu GM'owi" ?


hm, mam calkiem inny nick w grze wiec moge sobie pisac :)

Dla mnie najbardziej odpowiedzialnym jest: [GM] ADIHC1 zawsze mi odpisywał gdy miałem jakieś pytanie, zgłaszałem nadwyżkę itp

BANKIER007 - 27-07-2010, 22:37

Cytat:
Dla mnie najbardziej odpowiedzialnym jest: [GM] ADIHC1 zawsze mi odpisywał gdy miałem jakieś pytanie, zgłaszałem nadwyżkę itp


To że inny GM na Twoje każde nie koniecznie mądre pytanie nie odpisuje to nie znaczy że jest nie odpowiedzialny.

Dla mnie Vaan jest najlepszym GM chodź już z 3 bany dostałem od niego ale nie narzekam, natomiast zupełna porażką to GM Walkmen - Uważa się chyba za Twórce tej gry bo uważa że jego punkt widzenia jest najlepszy....

Bicek - 28-07-2010, 02:48

Popieram wypowiedz Bankiera walkman przyszedł i zrujnował grę banował od 1 poziomu do ostatniego . Najlepszym GM który nie zatruwa życia w mfo to VannDee oraz Rykus ogarnięci oraz da się z nimi pogadać .
SeBulba - 28-07-2010, 03:27

Miałem dość spory okres przerwy, ale odkąd pamiętam [GM] VaanDee, był postrzegany za wzorzec GM'a, dlatego też to na niego oddaję swój głos. Oby trzymał tak dalej ;)
AnniHilaTioN - 28-07-2010, 10:39

VaanDee oczywiście :D
Divinity - 29-07-2010, 16:28

Cytat:
To że inny GM na Twoje każde nie koniecznie mądre pytanie nie odpisuje to nie znaczy że jest nie odpowiedzialny.


Mam nadzieje ze nie jesteś taki zarozumiały w rzeczywistości, bo nie dobrze by z tobą było, kolego.
Druga sprawa: Czy ja powiedziałem ze reszta [GM] jest nie odpowiedzialna? Bo nie widziałem żebym tak napisał.

BANKIER007 - 04-08-2010, 23:22

Divinity napisał/a:
Mam nadzieje ze nie jesteś taki zarozumiały w rzeczywistości, bo nie dobrze by z tobą było, kolego.
1 sprawa: A czy ma to znaczenie jaki ja jestem ?? Akurat w tym temacie mamy się WYPOWIADAC NA TEMAT GM'ÓW. Także ocenę moją mogłeś łaskawie pozostawić dla siebie ;)

2
Divinity napisał/a:
Czy ja powiedziałem ze reszta [GM] jest nie odpowiedzialna? Bo nie widziałem żebym tak napisał.
2 sprawa : Z wcześniejszej wypowiedzi wynikało dokładnie tak jakbyś oceniał GM na podstawie własnych kontaktów z nim.

Kolejny post z odpisywaniem odpuść bo chodź nie korzystam wiele z tego forum to wiem ze na takie rozmowy w tym dziale nie ma miejsca ;p :wink:

Shark - 05-08-2010, 11:55

Zahir, od zawsze.
STALKER - 05-08-2010, 12:22

Moim ulubionym gm jest GM mihul bo mnie nigdy nie zbanował

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group