My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - wybór części do komputera

Ziomusiq - 18-07-2010, 00:31

ADIHC1 napisał/a:
ZQ, gdybyś mnie się słuchał, to nie przepłaciłbyś za procesor, którego i tak nie wykorzystujesz ; P


Adi lamo, gdybyś nie miał sklerozy to byś pamiętał, że w zestawie który miałem brać był Phenom II, ale X3 i o niższym taktowaniu, ten 955 BE brałem tylko dlatego, że wytargowałem większe fundusze, ale nie na tyle, żeby cały zestaw podrasować w zauważalnym stopniu. ( brakowało podzespołów z wyróżniającą się jakością względem ceny) ;>

Fret: Jaki konkretnie masz model płyty głównej? ASRocki nie są złe, wystarczy wiedzieć, którego wziąć.

~Fret~ - 18-07-2010, 09:27

Bodajże M2N68-AM SE
Ziomusiq - 18-07-2010, 13:14

Hmm nie wykluczone, że czegoś nie ogarniam, ale google twierdzi, że to model Asusa...
~Fret~ - 18-07-2010, 14:03

Sam to właśnie zauważyłem...
Coś jest nie tak z ta płytą 0_o Pudełko z Asrocka, za to na płycie nic nie pisze jaka to firma.

ADIHC1 - 18-07-2010, 18:37

Ziomusiq napisał/a:
Adi lamo, gdybyś nie miał sklerozy to byś pamiętał, że w zestawie który miałem brać był Phenom II, ale X3

Ja Ci X3 proponowałem? Zupełnie do mnie niepodobne, prędzej X2 modowanego na X4 ; P

Mój ASRock padał parokrotnie, ale co dziwne po czasie przechodziło mu i wracał do życia... no poza zintegrowaną dźwiękówką - ta nie ma 9 żyć jak kot.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group