My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Poczekalnia - Las Cieni (Folhord) - Magiczna bariera?

rotfly - 20-07-2010, 01:43
Temat postu: Las Cieni (Folhord) - Magiczna bariera?
Witam, mam problem... Xd Otóż w lesie cieni w miejscu, gdzie według źródeł wszelakich znajdować się powinien duszek zadający pytanie, ja napotykam coś, co postać opisuje jako "jakaś magiczna bariera". Czy jest to błąd? Nigdzie nie mogę znaleźć zupełnie nic na ten temat, nawet w solucji. Nie trzymałem się jej ściśle, więc może to spowodowało, że po prostu najzwyczajniej w świecie zablokowałem sobie część gry... Cóż, na swojej drodze spotkałem tylko jednego duszka, a w solucji mowa jest o dwóch... Co więcej, w miejscu, do którego jak mniemam dojście prowadzi przez tę barierę, coś błyszczy... Podejrzewam, że jest to kluczyk do otwarcia skrzynki w tajnym tunelu w Folhord, ponieważ nigdzie indziej nie mogę go znaleźć i najzwyczajniej w świecie nie mogę jej otworzyć... Proszę o pomoc, ewentualne sprostowanie jeżeli się mylę. Z góry dziękuję,
rotfly

Kondziuszek - 20-07-2010, 09:23

Powinny być 2 duszki :P odpowiedzi to Człowiek i Ogień xD Lecz dlaczego ci ten Duszek mówi "jakaś magiczna bariera" albo może źle to zrozumialem. Moja pamięć jest nikła xD lecz chyba powinieneś pogadać z kimś w karczmie o Drzewcu i Grizlim.
ambity - 20-07-2010, 09:25

W karczmie Folhord jest Podróżnik, który da Ci Amulet Słońca.
Kondziuszek - 20-07-2010, 09:33

a pogadales z tym co chce kwiat nie zapominajki ? xD nie pamietam tego ale probuje jakos pomóc :)

I co daje ten amulet jaki jest opis xD

rotfly - 20-07-2010, 22:29

Nic o żadnym kwiecie niezapominajki nie wiem. Zadanie u podróżnika z kwiatem paproci już wykonałem, ale nie dał mi żadnego amuletu, chyba, że czegoś nie pamiętam. Ten amulet to był zwykły eqipment czy przedmiot specjalny? Teraz tylko mówi o bogactwie, jakie da mu ten kwiat. Co do duszków, spotkałem tylko jednego, a w miejscu, gdzie ma być drugi nawet go nie ma... Jeszcze jakieś pomysły?

[ Dodano: 24-07-2010, 22:00 ]
Jak na razie wszystko stało się dla mnie jasne. Właśnie doszedłem do Folhord drugą postacią. Amulet trzeba mieć, żeby zamiast magicznej bariery pojawił się duszek. Nie jestem tego pewien, ale straciłem go w momencie gdy oddałem podróżnikowi Kwiat Paproci, więc moja obecna prośba jest następująca. Czy jeśli się nie mylę co do Amuletu, jest możliwość odzyskania go? Bo jeżeli zrobione jest to tak, że się nie da, to coś jest chyba nie tak. Czy naprawdę trzeba się dokładnie trzymać solucji, żeby nie zamknąć sobie drogi do niektórych całkiem ważnych elementów w grze, w które gracz niekiedy inwestuje ciężko zdobyte 10kk? Moim zdaniem tak nie powinno być...

HardcoOor - 02-08-2010, 09:05

Mam ten sam problem :/
I dołączam się do prośby czy można coś z tym zrobić??
Bardzo proszę o odpowiedź

Xevor - 10-04-2011, 11:46

Widzę że nie tylko ja popełniłem ten błąd :sad:
Jeśli można byłoby coś z tym zrobić... to bylibyśmy wdzięczni :)

xert - 10-04-2011, 20:07

Zmartwię was. Nie jesteście pierwsi ( : ( ) i zapewne nie ostatni. Było dużo apelów, wiadomości i prób do Tomi'ego, ale niestety - bez skutków. Takich "pułapek" w grze jest niewiele (przykład fontanna w Folhord czy nie zabranie medalionu w podziemiach w Ballis) na szczęście zazwyczaj oznacza to stratę kilku itemków, w gorszych przypadkach bossa. Niestety ; (

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group