My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Poczekalnia - Bagienny Potwor

Heroes18 - 08-08-2010, 02:53
Temat postu: Bagienny Potwor
Witam z Dżungli na wyspie kierowałem się tym opisem.

25/26. Pterodaktyl (Magiczny - Wiatr 3 *) i Bagienny Potwór (Magiczny - Ziemia 3 *) - Po pokonaniu behemotha mamy 1 darmowy lot balonem, a więc udajemy się na molo przy wschodnim wybrzeżu [4:21]. Na wyspie zbieramy roślinki zaznaczone na mapce. Po zebraniu 3 z nich idziemy przez bagno po jajo Pterodaktyla. Po zdobyciu jaja obok wodospadu atakuje nas Pterodaktyl. Po pokonaniu Pterodaktyla zbieramy resztę roślinek i idziemy po muchomory. Po zabraniu muchomorów w drodze powrotnej atakuje nas Bagienny Potwór.

Zrobiłem wszystko tak jak jest opisane po kolei. I jest tylko jeden problem nie zaatakował mnie Bagienny Potwór ;/ Proszę o pomoc.

Czy mam zebrać wszystkie Łuski Tyranozaura czy powinien odrazu mnie zaatakować ?
Proszę o szybką pomoc.

Areen - 08-08-2010, 04:14

Na moście Cię zaatakuje gdy będziesz miał muchomory.
ambity - 08-08-2010, 09:12

Konkretnie na tym moście (dość duży jest), który jest w Dżungli na wyspie. Gdy zebrałeś muchomory, to kieruj się w stronę Pterodaktyla.

10 łusek będzie Ci potrzebne tylko i wyłącznie dla Zakapturzonego Maga w Kurthus - nie ma to związku z Bagiennym Potworem.

Heroes18 - 08-08-2010, 12:09

Aha wiec musze isc tam w góre okey dzieki za pomoc ;)
EclipS - 14-05-2011, 14:49

Witam.

Miałem darmowy lot i 1 płatny ale zostałą mi 1 roslinka która jest mi potrzebna do OASIS ..

Co mam zrobić .?

musaraj - 14-05-2011, 17:45

Poleć

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group