My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Poczekalnia - Gdzie znajde tego bosa?!

mejki - 05-09-2010, 09:07
Temat postu: Gdzie znajde tego bosa?!
Witam,gram w My fantasy pierwszy raz i moj problem polega na tym że nie wiem co mam dalej robic...mam znalezc w krzakach bossa Ferdynanda lecz zeby do niego dotrzec musze wejsc do tej dziury ale nie moge bo pisze że potrzebuje cos do opuszczenia gdzie to znajde?...i druga sprawa bosy które dotąd pokonałem to Raps i 2x kamienny golem z tego co wiem to jest krolowa szerszeni ona tez jest potrzebna do kontyuwania fabuły?Jezeli tak to gdzie ja znajde...z góry dziękuje ze trafne odpowiedzi :] :570:
Levusek - 05-09-2010, 10:22

Żeby dostać się do ferdynanda, musisz najpierw pokonać dzikusa w Jaskini w zaroślach. Jaskinia znajduje się najbardziej po prawej stronie mapki Zarośli
Po pokonaniu dzikusa zabierasz liany, które przywiążesz do drzewa.

http://img834.imageshack....189/2ugp3zc.jpg

Królową szerszeni znajdziesz w Jaskini przy słonecznej polanie. Dostaniesz się do niej przez most nad wodospadem obok eternii. najpierw trzeba zebrać 10 żądeł szerszenia, a potem dostać polecenie przyjaciela samanthy, który stoi obok ławki. Resztę wykonania questa pozostawiam tobie ;>


Obydwa bossy nie są potrzebne do kontunuowania fabuły.

polko14 - 05-09-2010, 10:25

Królowa szerszeni nie jest wymagana w fabule a liane znajdziesz w jaskini dizkusa żeby do niej dojść musisz wrócić od tej dziury i jak idziesz pod góre to ttam jest wejście w prawo nadole jest skrzynka a jak pójdziesz do góry tam jest takie czarne wejście wchodzisz tam idziesz po liany rozwalasz dzikusa i znów wchodzisz na te liany wtedy je zdobywasz i idziesz do tej dziury schodzisz na dół gadasz z ferdynandem i możesz z nim walczyć lub on mu grozić i wtedy zdobywasz medalion bez walki ale ja polecam z nim walczyć bo można zdobyć chyba jakiś gem i różdżkę jak nie wyraziłem się jasno sprawdź na portalu
mejki - 05-09-2010, 10:37

Dziękuje serdecznie panowie :)
Szczawik - 30-08-2011, 22:37

mejki napisał/a:
2x kamienny golem


ekhem...

musaraj - 30-08-2011, 22:47

Życzę miłego zakazu pisania.
Pozdrawiam, musaraj


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group