My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - [MFO 3] BLOG - NOWOŚCI w MFO3 - http://blog.mfo.iswift.eu

musaraj - 18-11-2010, 20:37

Mred220 napisał/a:
będzie ulepszanie przedmiotów? :-P :razz:
Cytat:
Czas na parę informacji o uzbrojeniu w MFO3.Już na początku zdradzę, że jest go na prawdę wiele i jest możliwość jego indywidualnego ulepszania, co daje nam ogromne możliwości w konstrukcji własnego unikalnego zbioru EQ.


Tu masz odpowiedź

Tomi - 18-11-2010, 22:29

ulepszanie nie będzie od razu dostępne, dopiero w późniejszym etapie gry. Mapy się tu nieco zagalopował.
SaKe - 19-11-2010, 16:13

Tomi, a masz na mysli umiejetnosc czy raczej przykladowo miasto, w ktorym bedzie kowal?
Chaos - 21-11-2010, 22:52

Będzie nowe forum dla MFO3 ?
musaraj - 22-11-2010, 18:42

https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=35012
Areen - 23-11-2010, 22:38

Czy problem z przeglądarką nadal będzie się pojawiał? I na jakiej przeglądarce gra będzie chodziła w miarę płynnie?
Tomi - 23-11-2010, 22:58

Areen napisał/a:
Czy problem z przeglądarką nadal będzie się pojawiał?

Tajemnicze to sformułowanie

Areen napisał/a:
I na jakiej przeglądarce gra będzie chodziła w miarę płynnie?


To też zależy od komputera, ale na średniaku w tej chwili działa płynnie na Chromie i Operze 10.5+, chyba ciut mniej płynnie, ale nadal płynnie na FF 3.5+
Aby grać na IE trzeba mieć mocny sprzęt.

Areen - 23-11-2010, 23:07

Co rozumiesz pod pojęciem średniak? ;p Dla mnie jest to ważne ; D
Tomi - 23-11-2010, 23:19

Areen napisał/a:
Co rozumiesz pod pojęciem średniak? ;p Dla mnie jest to ważne ; D


procek w okolicach 2ghz (jeden rdzeń). Głównie zależy to od procka.
Nie testowano tego jakoś bardzo - być może na niższych konfiguracjach również jest OK.
Myślę że na takim chromie będzie można grac płynnie, nawet na dosyć słabym sprzęcie.
W razie czego dochodzi jeszcze opcja wyłączenia kilku efektów, ograniczenia FPS.

Engine mapy jest na pewno trochę wymagający jeśli chodzi o zasoby - w końcu wielowarstwowa mapa, czy też dynamiczne NPC trochę "kosztują".

Scrapy - 26-11-2010, 19:50

Jak czytam wypowiedzi niektórych to się płakać chcę. Tak wyzywacie na to mfo3 że za przeproszeniem gówno będzie a jak się pojawi to bedziecie w to nawalać całymi dniami. Żałośni jesteście oczywiście nie mówie o wszystkich .
Areen - 26-11-2010, 21:34

Scrapy napisał/a:
Jak czytam wypowiedzi niektórych to się płakać chcę. Tak wyzywacie na to mfo3 że za przeproszeniem gówno będzie a jak się pojawi to bedziecie w to nawalać całymi dniami. Żałośni jesteście oczywiście nie mówie o wszystkich .


Ja też mam wątpliwości, z tego względu, że "gdzieś" już wiele rzeczy widziałem. Ale jak to ładnie wyjaśnił Tomi temat RPG jest już chyba wyczerpany jeśli chodzi o innowacje i trudno coś wymyślić nowego, więc pewnie stąd ta opinia ;p Ja mówiłem o granicy plagiatu, ale teraz po prostu mam do tego większy dystans. Większość postów obrzucających błotem mfo3 pewnie tyczy się grafiki i kilku rozwiązań przypominających tylko te z margonem ;p

Rencar - 26-11-2010, 21:35

Scrapy - z tego co wiem to temat o mfo3, i zdanie sie wypowiada na temat tej wersji gry, a nie ludzi :) po co wprowadzasz offtop?
Coni - 26-11-2010, 21:38

Tetsu napisał/a:
Scrapy - z tego co wiem to temat o mfo3, i zdanie sie wypowiada na temat tej wersji gry, a nie ludzi :) po co wprowadzasz offtop?

A po co Twój?

Mnie się nie podoba najbardziej w MFO3 to, że będzie coś takiego jak "pomoc przez znajomych" i walka rankingowa zamienia się szybko 4v1...
Ciekawe czy też się da, jak ktoś przegrywa, taki "trik" zrobić i uniknąć straty?
Według mnie, przekombinowane.

Anonymous - 26-11-2010, 21:40

Ocenianie MFO3 po wyglądzie (screeny) nie grając w nie jest bardzo nie na miejscu. Zresztą mi to wszystko jedno, mniej noobów - mniejszy burdel.
Areen - 26-11-2010, 22:10

[GM] MapY napisał/a:
Ocenianie MFO3 po wyglądzie (screeny) nie grając w nie jest bardzo nie na miejscu. Zresztą mi to wszystko jedno, mniej noobów - mniejszy burdel.


To po co blog? ;>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group