My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Poczekalnia - Kryształy w Jaskini Płaczących Zjaw

Konradek - 22-01-2012, 17:17
Temat postu: Kryształy w Jaskini Płaczących Zjaw
Nie wiem, który kryształ przeoczyłem:
mam 7, jeden jest w grocie, a jeszcze jeden przy wyjściu z Tunelu Złowrogich Szkieletów(?).
Z solucji wynika, że powinno ich być 10, więc stąd moje pytanie, gdzie jest ten dziesiąty, którego nie zebrałem?


Quba - 22-01-2012, 17:31

łączę się z tobą w pytaniu, bo też nie mam dziesiątego :D
musaraj - 22-01-2012, 17:54

On nie jest czasem w przejściu do Wieży Przeznaczenia?


EDIT: Dobrze spamiętałem ;>
Cytat:
W nowym pomieszczeniu widzimy skrzynkę, lecz gdy robimy kilka kroków atakują nas
2 x PŁACZĄCA ZJAWA (drop: efemeryczny set). Po walce wyciągamy EFEMERYCZNĄ LASKĘ
ze skrzyni oraz zabieramy przedostatni KRYSZTAŁ (9 z 10). Teraz wracamy w prawo, po wielkich schodach, na poprzedni poziom, po drabince na górę, potem w prawo i w
dół do przejścia. Na 1 poziomie idziemy w górę i po niebieskiej drabince wracamy do Tunelu Złowrogich Szkieletów. Tym razem idziemy w prawy górny róg i wychodzimy
do nowej lokacji.

Wchodzimy po schodach na górę i zabieramy ostatni KRYSZTAŁ (10 z 10), po czym wkraczamy przez wyjście na polanę.

Antybristler - 22-01-2012, 20:20

A nie zgniotłeś któregoś głazem? Bo i to może się zdarzyć :P
Quba - 23-01-2012, 20:33

aż takie realistyczne jest to mfo? :O
Antybristler - 23-01-2012, 21:33

Quba napisał/a:
aż takie realistyczne jest to mfo? :O

Niestety, grałem bez solucji i co nieco zgniotłem :(

Lukasz5 - 24-01-2012, 20:20

Ostatni kryształ jest przy wejściu do wieży przeznaczenie jak tą drabinkę spuścisz to tam będzie z boku... :)
pawel_tiger - 14-03-2022, 18:32

Cytat:
A nie zgniotłeś któregoś głazem? Bo i to może się zdarzyć


Wiem że temat stary, ale szukałem dlaczego brakuje mi dziesiątego kryształu i chyba rzeczywiście można zgnieść kryształ głazem. Tak się kończy przechodzenie na pamięć :mrgreen: tak więc przypominam i przestrzegam żeby najpierw zebrać ten opisany w solucji jako "kryształ 4" a dopiero potem bawić się kamieniami. A, w solucji nic na ten temat nie ma.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group