My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Poczekalnia - Ophar

Mexavonius - 17-08-2012, 07:58
Temat postu: Ophar
mam problem z odnalezieniem Orphan .. oddałem wszystko magowi ,, rozmawialem z kazdym z Rollandem z Czarownica , Leeana .. i dalej nic jade koleja do tego miasta gdzie powinien sie znajdowac Orphan i nie ma go nigdzie w karczmie .. pomocy !! Nie wiem to jest jakis blad w grze czy cos zle zrobilem ?? oddalem wszystkie rzeczy magowi .. tylko posiadam jeszcze w plecaku w rzeczach specjalnych .. rosline o rozlozystych lisciach i niewiem co mam z tym zrobic czy mialem takie dwie rosliny czy cos zle zrobilem .. bo teraz ogolnie posiadam 10 lusek 56 pazorow behemota oraz ta rozlinke .. a Mag mi mowi Podróże są takie męczące... Leeana mowi Ciekawe gdzie udał się Orphan? Do którego z południowych miast.... natomiast Rolland wspomina o My ludzie z Kurthus jesteśmy bardzo nieufni wobec obcych. ...... Prosze o szybka pomoc nie wiem co mam robic .. ;/ :571:
Sun Stone - 17-08-2012, 09:41

Langeburg Karczma.
Mexavonius - 17-08-2012, 11:34

Byłem tam w tej karczmie i go nie ma tam .. w prawym rogu kolo babci reginy powinien byc .. nawet na starej stacji sprawdzalem i pusto ; / a tak apropo to pierw musze pokonac krola kaktosow zeby do niego dotrzec czy moge pierw isc do orphana ??
:-(

Antybristler - 17-08-2012, 12:49

No to rób to co kazali w poprzednim temacie:
1. Dajesz rzeczy magowi
2. Gadasz z Rollandem
3. Rozmawiasz z tą facetką, która mówi "ciekawe dokąd udał się Orphan"
4. Idziesz do karczmy w lange i rozmawiasz z nim.

Mexavonius - 17-08-2012, 12:55

ehh to nie wiem czy czegos nie spierdzielilem .. rzeczy oodalem magowi jakies pol orku temu jak gralem .. tylko ze jak teraz patrzalem to w plecaku w przedmiotach specjalnych mam rosline o rozlarzystych lisciach poszedlem uzbierac 10 lusek i nie moge oddac to maga mam juz zrobionego .. rolland mowi o zaufaniu .. a jak ide do Leeana to mowi ze ophar wyruszyl do ktorego z poludniowych miast cisne karawanem do lange i go nie ma .. a jak czytalem w innych tematach to powinien byc obok babci reginy .. Zrobiłem cos nie tak ..? :roll:
Antybristler - 17-08-2012, 13:04

Mexavonius napisał/a:
ehh to nie wiem czy czegos nie spierdzielilem .. rzeczy oodalem magowi jakies pol orku temu jak gralem .. tylko ze jak teraz patrzalem to w plecaku w przedmiotach specjalnych mam rosline o rozlarzystych lisciach poszedlem uzbierac 10 lusek i nie moge oddac to maga mam juz zrobionego .. rolland mowi o zaufaniu .. a jak ide do Leeana to mowi ze ophar wyruszyl do ktorego z poludniowych miast cisne karawanem do lange i go nie ma .. a jak czytalem w innych tematach to powinien byc obok babci reginy .. Zrobiłem cos nie tak ..? :roll:

A nie masz już czasem dostępu do Oasis, lub Orphan nie siedzi na stacji kolejowej? ;>

Mexavonius - 17-08-2012, 13:08

Własnie nie ma go tam .. on powinien byc na poczatku z prawej strony jak na mapke sie patrzy .. widziałem jakis post i pisało ze jak sie idzie od skrzynki na stacji w prawo to powinno go sie spotkac a go nie ma .. to nie mam pojecia czy musze pierw pokonac raps#3 albo jakies inne bossy przed tym jak tam dotre
Antybristler - 17-08-2012, 13:30

Nie wiem czy zauważyłeś, ale jesteś już w Oasis :D
Sun Stone - 19-08-2012, 19:34

Rób co możesz, a dotrzesz do celu. Nie wiem jak ci doradzić ale spróbuj. Jeśli ci sie nie powiedzie to pokonuj inne bossy.
Antybristler - 19-08-2012, 19:57

Ale ten koleś już od dawna jest w oasis...
Mexavonius - 19-08-2012, 21:07

ehh 30/40 stopni i zimna wodka robi swoje .. masakra .. sorcia .. hahaha

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group