My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Nowa usługa - zerowanie stoczonych walk z graczami

Anonymous - 14-12-2013, 15:21
Temat postu: Nowa usługa - zerowanie stoczonych walk z graczami
Wpadłem na taki pomysł, nie wadzi on z pewnością nikomu, by wprowadzić nową usługę za np. 10MF, polegającą na wyzerowaniu wszystkich dotychczasowych walk z graczami, mnie akurat raczej by się to nie przydało, aczkolwiek jak widzę niektórych zdesperowanych graczy rozpaczających nad ich stanem walk z innymi graczami, to byłaby to usługa przynosząca jakieś dodatkowe zyski, patrząc z drugiej strony, ktoś przez kilkadziesiąt/kilkaset lv gra na przysłowiowe bosy, jest tam łapany jak każdy grający na fabułę, i chciałby od tej chwili zacząć grać pvp, a co za tym idzie wyzerować swoje statystyki i zacząć "od zera". Chodzi tylko i wyłącznie o walki z graczami, nie pojedynki ani nie o potwory, pozdrawiam ;)
Edzio_4k - 14-12-2013, 15:34

Pojedynki też trza kasować [cenzura] i liczbę tur zmniejszyć do 40!!!!!!!!!!!
Anonymous - 14-12-2013, 21:40

Edzio_4k napisał/a:
Pojedynki też trza kasować [cenzura] i liczbę tur zmniejszyć do 40!!!!!!!!!!!


Pojedynki są zazwyczaj nie wymuszone i każdy kto go akceptuje powinien być gotowy do walki, odwrotnie jest w przypadku walk z graczami (tzn. na polu). Ta usługa to dodatkowe zyski do opłacenia serwera itd. :wink:

Amochina - 15-12-2013, 18:46

Moim zdanie słaby pomysł. To moja subiektywna ocena.
Jak ktoś chce przerzucić się z bossowego konta pvp to po prostu robi reset.
A jak komuś przeszkadza to że ma jakieś przegrane czy wygrane z graczami to robi sobie nowe konto i tyle.
Jak ktoś się dał złapać na polu to ma problem ( sam bossową postać).
Jestem na nie.

Anonymous - 15-12-2013, 21:51

Amochina napisał/a:

A jak komuś przeszkadza to że ma jakieś przegrane czy wygrane z graczami to robi sobie nowe konto i tyle.


Tak, tak, już widzę jak ktoś usuwa sobie postać i zakłada nową mając obojętnie jaki lv ze względu na statystki walk z graczami, tak jakby Tobie teraz zachciało sie usuwać postać ze względu na te kilka cyferek, usuwanie postaci czy zakładanie nowej, nie jest warte 10-35MF, tyle co może kosztować ta usługa, ogólnie rzecz biorąc, nie wiem na ile to jest możliwe, ale można byłoby pomyśleć nad nowymi usługami do wykupienia za punkty MF.

Alanov - 16-12-2013, 07:27

Na co to komu? Jeśli komuś tak przeszkadzają statystyki to po prostu robi konto od nowa, jego problem.
3 razy NIE.

Anonymous - 16-12-2013, 08:31

Alanov napisał/a:
Na co to komu? Jeśli komuś tak przeszkadzają statystyki to po prostu robi konto od nowa, jego problem.
3 razy NIE.


Ale po co sobie nabijasz posty, gdybyś potrafił przeczytać dwa zdania to byś nie pisał takich idiotycznych postów. :-(

Anonymous - 16-12-2013, 10:54

Jak wprowadzą taką usługę, to tylko będzie Tomi na tym zarabiać, więc raczej będzie takie coś wchodziło ;)
Anonymous - 16-12-2013, 11:28

kiwipogromca napisał/a:
Jak wprowadzą taką usługę, to tylko będzie Tomi na tym zarabiać, więc raczej będzie takie coś wchodziło ;)


Ja,Ty im za złe tego nie mamy, chyba o to chodzi każdemu w jego biznesie żeby zarabiać, uważam że ta usługa może mieć szanse powodzenia, a że Tomi nie zamknął projektu v2, to czemu takie coś miałoby nie zostać wprowadzone. :???:


Każdy kto choć trochę rozumie co się dzieje to wie, że mfo2 upada, istnieje kilkanaście stałych graczy którym można 'pójść na rękę' zrobić kilka udogodnień, coś ułatwić, pomóc, a przy tym zarobić, jeszcze te kilka osób chce grać i warto w to zainwestować. Można dorobić kilka usług ułatwiających grę, pobawić się mnożnikiem exp/ap/gold zwiększyć liczbę ruchów o np. 50%. Wiadomo łatwo gadać, a ktoś to musi wykonać, aczkolwiek są to zmiany kosmetyczne i przy odrobiny chęci można na nich jeszcze coś zyskać.

Antybristler - 16-12-2013, 11:53

Statystyki są po to, żeby coś odzwierciedlać.

Zamiast oszukańczej usługi lepiej by było zrobić tak, aby statystyki dotyczyły np danych z ostatnich 30 dni.

A poza tym dajcie Tomiemu Devos zrobić.

Anonymous - 16-12-2013, 12:13

Antybristler napisał/a:
Statystyki są po to, żeby coś odzwierciedlać.
Statystyki są dla szpanu 100/0 200/0, a nie żeby komuś pokazać jaki jestem dobry:)


Antybristler napisał/a:

Zamiast oszukańczej usługi lepiej by było zrobić tak, aby statystyki dotyczyły np danych z ostatnich 30 dni.
To zupełnie odpada, ktoś kto sobie wypracował fajne statystyki latami i jest na co patrzeć teraz co 30 dni będzie miał 0/0/0, bezsens, usługa jest dobrowolna i każdy kto ma taką potrzebę, używa jej, nic innego.


Antybristler napisał/a:
A poza tym dajcie Tomiemu Devos zrobić.
Nie mam odpowiedzi. :571:
Alanov - 16-12-2013, 17:00

PN00b napisał/a:
Ale po co sobie nabijasz posty, gdybyś potrafił przeczytać dwa zdania to byś nie pisał takich idiotycznych postów. :-(

Idiotyczny to jest twój argument w pierwszym poście: "wprowadźcie zerowanie statystyk, bo jak ktoś kogoś złapie..." to ma problem i tyle.

Jak powiedział Antybristler:
Antybristler napisał/a:
Statystyki są po to, żeby coś odzwierciedlać.


PN00b napisał/a:
Statystyki są dla szpanu 100/0 200/0, a nie żeby komuś pokazać jaki jestem dobry:)

W dupie byłeś, gówno widziałeś. Statystyki właśnie pokazują kto jest dobry, a kto nie. Gdyby weszła ta idiotyczna usługa, to te "fajne statystyki wypracowane przez lata" straciłyby sens.

Podsumowując ten pomysł jest do bani i modlę się, żeby nie ujrzeć go w grze.
Według mnie wszystko co widnieje w zakładce PROFIL jest nie do ruszenia.

Anonymous - 16-12-2013, 17:25

Alanov napisał/a:
PN00b napisał/a:
Ale po co sobie nabijasz posty, gdybyś potrafił przeczytać dwa zdania to byś nie pisał takich idiotycznych postów. :-(

Idiotyczny to jest twój argument w pierwszym poście: "wprowadźcie zerowanie statystyk, bo jak ktoś kogoś złapie..." to ma problem i tyle.

Jak powiedział Antybristler:
Antybristler napisał/a:
Statystyki są po to, żeby coś odzwierciedlać.


PN00b napisał/a:
Statystyki są dla szpanu 100/0 200/0, a nie żeby komuś pokazać jaki jestem dobry:)

W dupie byłeś, gówno widziałeś. Statystyki właśnie pokazują kto jest dobry, a kto nie. Gdyby weszła ta idiotyczna usługa, to te "fajne statystyki wypracowane przez lata" straciłyby sens.

Podsumowując ten pomysł jest do bani i modlę się, żeby nie ujrzeć go w grze.
Według mnie wszystko co widnieje w zakładce PROFIL jest nie do ruszenia.


Pomijając to wszystko, w czym ci przeszkadza ta usługa, dlaczego ma nie zostać wprowadzona, bo co, jesteś internetowym trollem i jak tobie się coś nie podoba/nie przyda to już nikt nie może skorzystać? :twisted: GTFO

Alanov - 16-12-2013, 18:02

To tylko moja opinia, nie każę nikomu się z nią zgadzać, więc co Ci do tego? Zdaje mi się, że to ty jesteś tym "zdesperowanym graczem rozpaczającym nad stanem walk z innymi graczami".

PN00b napisał/a:
Pomijając to wszystko, w czym ci przeszkadza ta usługa, dlaczego ma nie zostać wprowadzona

Twój pomysł, twój temat i to ty powinieneś porządnie uzasadnić, dlaczego ta zmiana miałaby zostać wprowadzona. Ja na przykład nie widzę takiego sensu, więc może byś mnie przekonał?

PN00b napisał/a:
internetowym trollem
PN00b napisał/a:
GTFO

n/c

Anonymous - 16-12-2013, 18:15

Zaczyna się robić niepotrzebny spam, także kończe z tobą dyskusje w tym momencie, ja swoje stanowisko 'porządnie' uzasadniam od pierwszego postu. Nie widzisz w tym sensu? Jak sobie uważasz, tylko takie wnioski zachowaj dla siebie bo dla ogółu one nic nie wnoszą, no chyba że tylko spam. Pozdrawiam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group