My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Ban

Anonymous - 15-06-2014, 14:14
Temat postu: Ban


GM ma podobno 7 dni na odpisanie zażalenia. Nie jestem pewien, ale tutaj chyba już ten czas minął. Mimo tego, że GM logował się praktycznie codziennie, pełnił swoje funkcje ( odpisywał na zażalenia innych ) to mi nie raczył. Śmieszne jest to, że ma czas 7 dni, a ban był na 7 dni i tak każdy musi przesiedzieć ten czas nawet niewinnie. I twierdzę też tak że to było w moim przypadku. Mianowicie było mnóstwo tego typu skarg i przelewów ( niby przelewów ), że ktoś kupował 3xGemy Szybkości ***** w Eterni i odsprzedawał je np. w Nordii na czym był 3kk+ i tak w kółko. A nawet pamiętam jak Tomi się wypowiadał, że to wszystko jest zgodne z regulaminem i nic nie można z tym zrobić, bo aukcję mieszczą się w limicie i będzie to tolerowane. Z tego co wiem, to nie było żadnej zmiany w regulaminie na ten temat. Jestem po prostu ciekaw za co dostałem bana i dlaczego ( moje aukcje mieściły się w limicie każdego miasta ). Czekam na konkretne wypowiedzi ze strony administracji. Pozdrawiam, Ferum Dram.

dII - 17-06-2014, 12:55

Tu chodzi o to że jest to transakcja między dwoma tymi samymi graczami. Jakby ktoś inny kupował te gemy z zawyżoną ceną to by żadnego przelewu nie było, a tak sytuacja jest jednoznaczna.
Pay2Kill - 17-06-2014, 14:08

dII jednoznaczna czy też nie, ban jest niesłuszny, gdyż nie zostal zlamany regulamin.
dII - 17-06-2014, 15:43

Celowe i/lub wielokrotne przekazywanie złota innemu graczowi poprzez celowe operacje na targu.

Czy nie właśnie z tym mamy do czynienia Pay?

Alanov - 17-06-2014, 15:51

dII napisał/a:
Celowe i/lub wielokrotne przekazywanie złota innemu graczowi poprzez celowe operacje na targu.

Czy nie właśnie z tym mamy do czynienia Pay?

Podobnie jak GM, który nałożył karę, nie znasz regulaminu. Przyjrzyj się dokładniej.

dII - 17-06-2014, 16:19

ymhym czyli w twoim rozumieniu te operacje na targu nie były celowe i wielokrotne?
Alanov - 17-06-2014, 16:28

Oczywiście, że były, ale jakby nie patrzeć, regulamin nie zabrania takich operacji na targu. Wiele osób już na tym korzystało (włączając mnie) i nikt na tym nie ucierpiał aż do teraz (a jeśli ucierpiał to się nie pochwalił na forum).
Pay2Kill - 17-06-2014, 18:04

dII poruszalem przeszlo 2 lata temu ten temat i z tego co pamiętam, slowo wielokrotne nie jest interpretowane. Jedyną opcją skazania za przelew są aukcje powyżej limitu ceny.
Ziomekff - 20-06-2014, 14:49

Tomi kiedyś napisał:

"Przekazywanie złota, jeśli ceny mieszczą się w limicie, nie jest karany"

Anonymous - 21-06-2014, 11:28

A ja wciąż czekam .... I na odpowiedź na zażalenie w grze i na odpowiedź ze strony administracji tutaj na forum.
Muffin - 22-06-2014, 10:12

Cytat:
A ja wciąż czekam .... I na odpowiedź na zażalenie w grze i na odpowiedź ze strony administracji tutaj na forum.

Adi wejdzie i zamknie temat.
Możesz sobie czekać i tak mają **** na to ;d



\\Nadal obowiązuje tu kultura. Bez wulgaryzmów proszę.\BaGGy

Frezus - 22-06-2014, 14:20

Muffin napisał/a:
na to
nie będą mieć
Muffin napisał/a:
wyjebane
hehehe
BaGGy - 22-06-2014, 16:58

Tłumaczyłem kilkukrotnie różnicę między limitem i średnimi cenami. Jeżeli aukcje rzeczywiście mieszczą się w limitach cen danego miasta, to nawet jeśli operacje są między tymi samymi graczami, to jest to zgodne z regulaminem.
Anonymous - 05-07-2014, 14:33

Tomi, wypowiesz się w końcu ? ...
Tomi - 05-07-2014, 15:10

Tego typu wymiany mogą być są karane, gdyż jest to celowe i wielokrotne. Jeśli są to transakcje nie-wymienne, nie-regularne z jednym graczem to nawet podejrzanie wysoka cena w limicie nie może być podstawą do ukarania.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group