My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Śmiech na sali

Anonymous - 06-10-2014, 23:23
Temat postu: Śmiech na sali

Limity wszędzie takie same, wciąż bany.

BaGGy - 06-10-2014, 23:26

https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?p=465881#465881
Anonymous - 07-10-2014, 11:58

Zawsze będę uważał, że to jest śmieszne. Przynajmniej dla mnie. Dopiero od jakiegoś czasu zaczęto to karać. Wiele razy jakiś czas temu były przelewy za 5kk za jeden gem speeda i nic. Nawet było to zgłaszane. A teraz nawet aukcje za Mp Plus jest banowane po wprowadzeniu tych samych limitów. Lepiej jakby sprzedał to innemu graczowi niż temu od którego kupił, to wtedy na pewno by było wszystko w porządku ...
Chaox - 07-10-2014, 12:26

No jest to bardzo śmieszne, GM'owie powinni wspomagać rozwój gry a nie banować z błahych powodów. Polecam zablokować targ wtedy nie będziecie musieli niczego szukać i nie będzie banów. Patrząc na waszą logikę jest to chyba idealne rozwiązanie.
Alanov - 07-10-2014, 13:35

Nie GM'owie nie są od 'wspomagania rozwoju gry'. Swoją drogą, jakiego rozwoju?
BaGGy - 07-10-2014, 14:46

A ja proponuję uwolnić targ. Tak czy inaczej przelewy są na porządku dziennym. Piszcie do Tomiego, a może zrobi ankietę w grze i po problemie.
Chaox - 07-10-2014, 15:03

Alanov napisał/a:
Nie GM'owie nie są od 'wspomagania rozwoju gry'. Swoją drogą, jakiego rozwoju?


Chyba nie ma bardziej irytującego gracza w tej grze. Jeśli nie do końca masz o czymś pojęcie to w ogóle się najlepiej nie wypowiadaj i wyjdź z domu. W innych grach MMORPG jak byłem GM'em to akurat miałem obowiązek (a przynajmniej wypadało) przyczynić się do rozwoju gry. Nie wiem może w tej grze są wymyślone własne zasady ale tak powinno być. Więc nie ma co się dziwić, że update wychodzi po takim czasie.

MiT - 07-10-2014, 16:16

Kiwi trzeba wiedzieć z kim się robi interesy :)
Ziomekff - 08-10-2014, 08:31

BaGGy napisał/a:
A ja proponuję uwolnić targ. Tak czy inaczej przelewy są na porządku dziennym. Piszcie do Tomiego, a może zrobi ankietę w grze i po problemie.


Popieram ! Powiem szczerze że w tej chwili nie gram. Ale gdyby tak uwolnić targ, to przeleję swojego golda i ruszę z fabułą z kopyta :)

Anonymous - 08-10-2014, 10:07

MiT napisał/a:
Kiwi trzeba wiedzieć z kim się robi interesy :)

To znaczy ?
BaGGy napisał/a:
A ja proponuję uwolnić targ. Tak czy inaczej przelewy są na porządku dziennym. Piszcie do Tomiego, a może zrobi ankietę w grze i po problemie.

Bardzo genialny pomysł = zero nowych graczy.
Ziomekff napisał/a:
Popieram ! Powiem szczerze że w tej chwili nie gram. Ale gdyby tak uwolnić targ, to przeleję swojego golda i ruszę z fabułą z kopyta :)

Przecież już to dawno zrobiłeś, za co powinieneś dostać bana.

ADIHC1 - 09-10-2014, 00:36

W MFO3 targ od początku nie jest moderowany i nie zauważyłem, by ktokolwiek narzekał.
Chaox - 09-10-2014, 00:54

No to gdyby się wprowadziło wolny targ i możliwość drugiej postaci w ramach tego, że inni mają 3 z innych światów przed połączeniem to byłoby całkiem fajnie.
Ziomekff - 09-10-2014, 08:31

Kiwi
MiT napisał/a:
trzeba wiedzieć z kim się robi interesy

Anonymous - 10-10-2014, 16:18

Ziomekff napisał/a:
Kiwi
MiT napisał/a:
trzeba wiedzieć z kim się robi interesy

Chyba jestem upośledzony, bo nie wiem cały czas o co chodzi -.-

Anonymous - 10-10-2014, 17:01

ADIHC1 napisał/a:
W MFO3 targ od początku nie jest moderowany i nie zauważyłem, by ktokolwiek narzekał.

W mfo3 targ sam się "wyregulowuje" i nie ma większych narzekań. W mfo2 będzie bardziej to problemem mentalnościowym niż czysto technicznym, bo od początku, wiele lat jest moderowany i wydaje się nie będzie to takie łatwe, chodź sam jest zwolennikiem liberalizacji tego, byleby w przemyślany sposób. Być może z cenami maksymalnymi, za przedmioty, kto osiągnie cenę maksymalną, wygrywa jako kup teraz lub nadwyżka ponad cenę maksymalną jest odbierana jako podatek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group