My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Propozycje - Kilika idei

ElfenLied - 13-03-2015, 20:46

Tyle ludzie na te unikaty wydają bo mało kto fabułe przechodzi i jest to obecnie najlepszym uzbrojeniem, a jeśli zostanie dodany nowy set dla 230+(nie musi byc 230, może być wyższy) to cena spadnie minimalnie bo gracze którzy tego levelu nie przekroczą nie będą mieli dostępu do nowego setu i uzbrojenie z końcowych bossów tak czy siak będą potrzebowali na dalsze wbijanie lvli i dojście do miejsca w którym owe uzbrojenie będzie sprzedawane.

Nawet jeśli cena spadnie drastycznie, a nie powinna, bo ilość tych unikatów będzie dokładnie taka sama, tylko w plecaku złych graczy. Nie będzie miało to znaczenia dla tych którzy lvl dalej wbijają, osoby robiące hałas to te które unikatowe uzbrojenie zbieraly wciaz nie majac full setu (czyt. ty). A to że akurat ty sobie unikatowe uzbrojenie zbierasz bez celu to już twoja sprawa, bo masz 300lvl + a eq masz z 220 lvl'u :lol: , tylko ty na tym będziesz stratny( o ile w ogóle jakieś straty byś miał po odsprzedaniu tego uzbrojenia innym graczom), bo tyle czasu spędziłeś nad zbieraniem go, inni natomiast zadowoleni z mozliwości zakupu lepszych uzbrojen w sklepie :)

Dla mnie nie ma sensu wprowadzania unikatowych itemów do sklepu(przestanie być unikatem) czy jakiegoś NPC kiedy jest możliwość dodania nowego, lepszego uzbrojenia dla 230+ lvli. Widzę też że to tego tematu podchodzisz bardzo emocjonalnie bo przechodziłeś fabułe kilkakrotnie w nadzieji na dobry drop, także nie mam zamiaru tracić czasu na dalszą dyskusje bo wszystko zostało już powiedziane na temat nowego ekwipunku, a reszta zależy od chęci Tomi'ego. (PS. Takiego NPC masz co roku w Grudniu w Langeburgu :-D )

Aukcji Mistrza Gry komentował nawet nie będe bo według mnie to jakaś totalna pomyłka jest, żadnych użytecznych uzbrojeń tam jeszcze nie spotkałem ;)

PS2. Temat proponuje zamknąć bo widać pomysły już wszyscy wyczerpali ^^

Chaox - 13-03-2015, 22:25

W ogóle nic nie zrozumiałeś, rzeczywiście nie warto z tobą dyskutować...
DaniO 10 - 13-03-2015, 22:26

Chaox-to nie ma sensu.... odpuść
ManiakMFo - 14-03-2015, 09:10

A świstak siedzi i zawija was w te sreberka ( ignoruj temat )
Gi_MeN - 14-03-2015, 15:00

Nic nie zostanie zrealizowane?
Nawet to : ,,4. Dodać możliwość ustawiania skryptu inteligencji w walkach PvP vs woj vs mag tak jak jest to zrobione z ekwipunkiem. ,,?

DaniO 10 - 14-03-2015, 15:25

Temat do zamknięcia.
dII - 22-03-2015, 11:59

A ja mam taką propozycję aby wprowadzić usługę na 2xdrop za np 35mf ważną na np 24h. Myślę że taka usługa znalazła by chętnych :)
ElfenLied - 22-03-2015, 12:00

35MF na drop2x to troszke przesada, osobiscie mi by sie przydala ale nie marnowalbym tylu MF :D
dII - 22-03-2015, 12:04

to powiedźmy, że 20mf za taką usługę i już by moneta brzdękła, a gracz byłby zadowolony :)
wiem jak to leci bo sam na ostatnim dropie naklepałem mf już o expieniu innych nie wspomnę :)

Chaox - 22-03-2015, 16:38

dII napisał/a:
A ja mam taką propozycję aby wprowadzić usługę na 2xdrop za np 35mf ważną na np 24h. Myślę że taka usługa znalazła by chętnych


dII napisał/a:
to powiedźmy, że 20mf za taką usługę i już by moneta brzdękła, a gracz byłby zadowolony


Ja w takim razie proponuje Legendarny/Elitarny set za 200 MF, 5k pkt rankingowych 100MF i 1k pkt PVP 100MF. Tak jak mówisz tu też by moneta brzdękła i gracz byłby zadowolony.

DaniO 10 - 22-03-2015, 21:05

a Ja poproszę 1lvl za 10 mf oczywiście funkcja była by od +260 ;) .

[ Dodano: 22-03-2015, 21:06 ]
Całkiem was poniosła fantazja .... ;)

dII - 23-03-2015, 01:28

to jest luźna propozycja
idź zjedź danio zamiast snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć

fantazja to poniosła was w tym momencie bo kupienie usługi to jedno, a wyjebanie kolejnych mf na ruchy to drugie

co chcecie zmienić w grze skoro każda opcja ma przed sobą loże szyderców pod przywództwem Chaoxa?

DaniO 10 - 23-03-2015, 11:53

już proponował bym np każdego 10-ego miesiąca exp 2x,przez 24h.Albo co 3 -4 miesiące taki exp..Może by wtedy się ruszyło ludzie nie stali by na lvl tylko wbijali przez co przechodzili grę i pojawiały by się nowe itemy w obiegu ;-) i nie trzeba było by skupywać za jakieś mf i wprowadzać większych zmian.
dII - 23-03-2015, 12:29

no i teraz mówisz moim językiem a nie szydzisz zamiast jakoś doszlifować pomysł :) mnie się podoba :)
cortex - 23-03-2015, 13:44

DaniO 10 napisał/a:
już proponował bym np każdego 10-ego miesiąca exp 2x,przez 24h.Albo co 3 -4 miesiące taki exp..Może by wtedy się ruszyło ludzie nie stali by na lvl tylko wbijali przez co przechodzili grę i pojawiały by się nowe itemy w obiegu ;-) i nie trzeba było by skupywać za jakieś mf i wprowadzać większych zmian.


Proponowałem już coś takiego ale niestety nie otrzymałem odpowiedzi od admina, a GM skierował mój post na drugi dzień do kosza.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group