My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Propozycje - Kilika idei

Nami - 23-03-2015, 23:56

A ja osobiście chciałbym zobaczyć ranking medalowy z turniejów kto ile razy wygrał je etc itp, tak jak mamy to na św5, nie gram tam, ale podoba mi się ten ranking medalowy. Ten ranking dałby troszkę jakości do gry, mała zmiana ale niektóre osoby by ta zmiana ucieszyła.

Można by dodać też dodatkowe medale za wygranie turnieju i takowa osoba by oczywiście utrzymywała medal aż do zakończenia kolejnego turnieju.

Również przyjemnie by było gdyby można było w turniejach zdobywać punkty PvP za trzy pierwsze miejsca gdyż bardzo ciężko się go zdobywa na mniejszych czy też większych levelach.

Kosmetyczne zmiany ale bardzo możliwe, że urozmaiciły by grę dla osób które walczą w turniejach...

HeienekeN - 25-03-2015, 16:03

Nami napisał/a:
A ja osobiście chciałbym zobaczyć ranking medalowy z turniejów kto ile razy wygrał je etc itp, tak jak mamy to na św5, nie gram tam, ale podoba mi się ten ranking medalowy. Ten ranking dałby troszkę jakości do gry, mała zmiana ale niektóre osoby by ta zmiana ucieszyła.

Można by dodać też dodatkowe medale za wygranie turnieju i takowa osoba by oczywiście utrzymywała medal aż do zakończenia kolejnego turnieju.

Również przyjemnie by było gdyby można było w turniejach zdobywać punkty PvP za trzy pierwsze miejsca gdyż bardzo ciężko się go zdobywa na mniejszych czy też większych levelach.

Kosmetyczne zmiany ale bardzo możliwe, że urozmaiciły by grę dla osób które walczą w turniejach...



Pomysł fajny, do momentu rankingu medalowego wygranych w turniejach, jednak zważywszy na to, że Turnieje istnieją od X czasu, nie jest to realne... Tak na logikę grup w turnieju jest jakoś 11, i od turnieju do turnieju biegałoby 11 osób z takim złotym medalem za wygranie turnieju, ok fajna opcja, ale nie na ten świat... nic to nie wniesie a wizualnie raczej nie bedzieto wygladalo. Wygranie Turnieju to żadne osiągnięcie, szczególnie w jednej grupie lvlowej ciągle. Przykładów multum w tym momencie, pomysł z expem x2 raz na kwartał, bądź też raz na miesiąc jest dobry :d

Marcin - 27-03-2015, 19:56

Nami dobrze mówi.
Pay2Kill - 28-05-2015, 09:30

Tyle wypocin, tyle pisania, a większy pożytek jest z oddychania.
Psychodelic - 28-05-2015, 10:13

Cytat:
Tyle wypocin, tyle pisania, a większy pożytek jest z oddychania.

Pożytek z oddychania? To ci dobre...

Pay2Kill - 28-05-2015, 13:48

dzięki oddychaniu żyjesz - a jakie to Twoje życie to nie wiem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group