My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Propozycje - Propozycja.

Psychodelic - 23-04-2015, 13:25
Temat postu: Propozycja.
Moja propozycja brzmi: jeżeli expiąc nie trafimy na potwora żadnego, to nie tracimy ruchów. Ułatwi to niezmiernie w expieniu.
Czyli mając 100 ruchów pokonamy minimum 100 potworków.

Chaox - 23-04-2015, 14:30

Czemu propozycje zawsze muszą ułatwiać wszystko. Ja tam bym dał 1 ruch na 15minut i zmniejszył exp z potworów o 300% bo jest za łatwo.
Psychodelic - 23-04-2015, 16:13

Propozycje ułatwiają rozgrywkę w celu przyciągnięcia graczy. Dlatego pomagają, a nie szkodzą.
Rencar - 24-04-2015, 14:29

Psychodelic napisał/a:
Propozycje ułatwiają rozgrywkę w celu przyciągnięcia graczy. Dlatego pomagają, a nie szkodzą.

Co? Hahaha ^^ Większej głupoty nigdy nie słyszałem. Od kiedy ułatwienia tworzą grę ciekawszą? Dajmy możliwość wbicia 500lv jednym przyciskiem, to może znowu będzie jak w 06' po 1k online. Może też wprowadzimy nabijanie rankingu za pomocą golda (coś ala atrybuty)? Byłoby dużo łatwiej.

Psychodelic - 24-04-2015, 17:31

Cytat:
Co? Hahaha ^^ Większej głupoty nigdy nie słyszałem. Od kiedy ułatwienia tworzą grę ciekawszą? Dajmy możliwość wbicia 500lv jednym przyciskiem, to może znowu będzie jak w 06' po 1k online. Może też wprowadzimy nabijanie rankingu za pomocą golda (coś ala atrybuty)? Byłoby dużo łatwiej.

Są to proste ułatwienia, nie wywracającej gry o 360 stopni. Twoje propozycje kompletnie nie wnoszą nic do tematu, bo tylko spam i głupie komentarze . Czyste cebulactwo wychodzi.

Chaox - 24-04-2015, 17:34

Ogólnie gdyby było wprowadzone jakieś utrudnienie to mnie by to nie zniechęciło. Przynajmniej cokolwiek by ruszyło bo jak do tej pory jest tyle propozycji a cisza dalej trwa.

Nowości mogą być ale nie jestem pewny czy ułatwienia to dobry pomysł. Gra wcale nie będzie ciekawsza z trochę lepszym expem, dropem golda czy czymkolwiek ułatwiającym. Może ułatwienia tego typu, że skrzynka na golda (z jakimś limitem) czy coś. Chociaż to też nikogo nie zachęci do gry.

Zróbmy event na którym przez 24h są nielimitowane ruchy. A najlepiej codziennie taki.

Psychodelic - 24-04-2015, 18:27

Cytat:
Zróbmy event na którym przez 24h są nielimitowane ruchy. A najlepiej codziennie taki.

Takie eventy możesz sobie robić codziennie - wykupując ruchy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group