My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - [DO ADMINISTRACJI] DALSZY ROZWÓJ MFO2 :)

Lego z lasu - 07-01-2016, 16:11
Temat postu: [DO ADMINISTRACJI] DALSZY ROZWÓJ MFO2 :)
Jestem w zdziwieniu :O
administracja odpuściła sobie wersje v2 a tu nagle Tomi wrócił do nas i zrobił mały update : Miksy hmm ciekawe :)
A takie pytanie. Czy możemy się spodziewać się wkrótce nowych aktualizacji wersji v2? dużo osób zależy na tym aby gra się dalej rozwijała. Kiedyś w jednym z tematów widziałem że jeżeli administracja i założyciele wersji v2 zaangażowali się w dalszy rozwój wersji v2 to może by było więcej osób chociaż by +-100

Valky - 07-01-2016, 16:48

Było już wiele tego typu postów. Administracja czasami dodaje jakieś drobne zmiany ale nic poza tym :/ Można np. popytać znajomych czy by zagrali, udostępnić na fejsie czy innych stronach :> Sam chciałbym, żeby admini ożywili trochę tą grę, bo z miesiąca na miesiąc jest coraz mniej ludzi. Pozostają właściwie tylko starzy wyjadacze, a świezi gracze odpuszczają po niedługim czasie. Trzeba zrobić coś, żeby zatrzymać tych "świeżaków" tylko trzeba wymyślić jak :grin:
Mixerslayer - 08-01-2016, 12:36

Te świeżaki nie mają wielkich szans rozwoju, bo w turniejach przegrywają z kokszonymi przez lata osobami (s3 to już jest parodia, po kilka postaci jednej osoby na turniej...). Nowy gracz ma praktycznie żadne szanse na wysokie miejsce w turnieju (raz zająłem 2 miejsce jakimś cudem i to wszystko - na s1 - brak multi oczywiście...).
Jak ostatnio gość z 59 lvl wykupił z targu miksy lvl 3, do których ma dostęp, to mnie krew chciała zalać od jego głupoty...

aces1998 - 08-01-2016, 20:39

Ludzie grajo do max 100 poniewaz za długo sie lv wbija a na + 200 to juz tragedia 1 lv na tydzien a wyzej 2 tygodnie :)
RaZoR - 09-01-2016, 00:04

A moze jeszcze frytki do tego? Po jakiego wafla spamujecie o tym samym skoro w poprzednich tematach ktore sa juz zamkniete wyraznie bylo mowione ze rozwoj MFO2 zostal zakonczony... To ze wprowadzili mikstury lv7 to nie oznacza ze zrobi sie jakis przelom i zaczna rozwijac umarla gre. Niech wam dotrze do tych pustych mozgownic ze ta wersja gry nie bedzie rozwijana.. Od tego istnieje teraz V3.. I nie wyskakiwac mi z hejtem ze nie lubicie tamtej wersji.. Tez z poczatku nie lubilem, troche pogralem i zaczalem sie bardziej nia interesowac.. Czas na zmiany panie i panowie a nie probowac wykopac umarlego.. Nie bedzie zadnej apokalipsy zombie.
aces1998 - 09-01-2016, 09:43

Skoro gra umarła to czemu tutaj jestes ?
RaZoR - 11-01-2016, 10:15

aces1998 napisał/a:
Skoro gra umarła to czemu tutaj jestes ?

Po latach gry sentyment mnie tutaj trzyma.. Gdybym byl nowy i zobaczyl taka frekwencje to napewno bym w to nie gral.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group