My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Problemy 5 świata.

Wanryk - 23-02-2016, 02:09

Witam. Gracz DawideQ zlewal rank od gracza Sr_PVP w 63 rundzie.
Awkward - 23-02-2016, 11:50

KiRaKu, sam przecież siedzisz w więzieniu więc pouczanie kogoś z twojej strony to żart.
KiRaKu - 23-02-2016, 14:54

To dokladnie pokazuje jak ten swiat dziala.Baggy oczywiscie mial czas,aby wejsc i mi kliknac banika za czat,ale graczom,ktorzy maja multi badz przelewaja rankingu juz czasu nie starczylo.
A ty awkward nie pisz postow do mnie bo jestes szkodnikiem wczesniej wspominanego swiata.Jestes zwyczajnym trollem albo dzieckiem,ktory jeszcze siedzi w gimnazjum i jedynym obowiazkiem,ktory ma to nauczenie sie na kartkowke z matematyki.

Edit:
Okey pojawilo sie dwoch nowych gmow na tym swiecie,temat uwazam,ze mozna zamknac bo w zamiarze pisania tego tematu chodzilo mi wlasnie o to.

Awkward - 23-02-2016, 16:15

Kiraku jak ja się edukowałem, to nie było żadnych gimbaz tylko 8 klas.
Strzelasz z dupy innych, chociaż za uszami sporo masz.
Nie pozdrawiam.

Wanryk - 12-03-2016, 16:31

Witam.

Za co dostałem dzisiaj bana i dlaczego? Nie użyłem tutaj wulgarnych słów. A jeśli tak, to dlaczego gracz Puszek Piesek go nie otrzymał? Proszę o skrócenie kary.

http://i65.tinypic.com/6t3bic.jpg

Sativaa - 12-03-2016, 17:35

Nie gram na s5 :) ale czytając posty to maskra :)
PS: ja mam duzo czasu na mfo :) 2-3h dziennie

Pan i wladca - 12-03-2016, 22:53

Ogólnie to nie powinno być perma na czat? Pamiętam jaki był spokój na s5 gdy provo dał mu rocznego bana ;D
MiT - 13-03-2016, 00:38

Wanryk napisał/a:
Witam.

Za co dostałem dzisiaj bana i dlaczego? Nie użyłem tutaj wulgarnych słów. A jeśli tak, to dlaczego gracz Puszek Piesek go nie otrzymał? Proszę o skrócenie kary.

http://i65.tinypic.com/6t3bic.jpg



Zatem wyjaśniam - używasz archaizmów i metafor, które w dzisiejszych czasach są jednoznaczne. Wątpię abyś chciał by do Ciebie tak się zwracano - pamiętajmy żeby dbać o miłą atmosferę w grze ;)

KiRaKu - 13-03-2016, 10:13

MiT,
Dlaczego masta ace nie dostal perma na czat?Z tego co widze to jego juz czwarta kara na czat.Szczegolnie,ze mial juz perma,ale najlepszy GM jaki jest w tej grze zlitowal sie nad nim i skrocil kare z perma na trzy miesiace w ramach tego ,ze liczyl na poprawe jego zachowania.Z tego co widac zachowanie nie uleglo zbytnio poprawy,Mit jesli dbasz o poprawe atmosfery na s5 to pierwszym zadaniem,ktore powinieneś zrobic to dac calkowite zablokowanie czatu temu "graczowi".Jest on typem gracza,ktory prowokuje wszystkich i wprowadza negatywna atmosfere poprzez pisanie takich bzdur,ze nie ukrywam nawet ja dawalem mu sie prowokowac i wdawac w bezsensowna dyskusje z nim.Sumujac moim zdaniem troche zle robisz dajac mu taryfe ulgowa.

Wanryk - 13-03-2016, 11:04

Ty się w ogóle nie odzywaj.
MiT - 07-04-2016, 11:56

Świat 5 opanowany więc do zamknięcia.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group