My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Przelewy walk

HeienekeN - 08-04-2016, 12:22
Temat postu: Przelewy walk
Wyjaśni mi ktoś, czemu kiedyś za przelewy ranqu na s1 były bany, teraz nie ma nic.

Przykład pierwszy z brzegu z topki ;)


Gi_Men=39k ranqa
Owen=14k ranqa

Nagle jest w prezce Gimena sell a ranq zamienil sie nickiem po prostu, w 3-4 dni z tego co pamietam. Jest ktos Z ADMINISTRACJI/GM w stanie mi wyjasnic, czy gramy na s3 czy s1?

Awkward - 08-04-2016, 12:52

Przelewy są dozwolone.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nervous - 08-04-2016, 13:32

nie dosc ze konfidenci to jeszcze zezowaci. gimen z owenem walczyli uczciwie, kazdy pod kazdego zrobil chyba lacznie z 10 resów, wiec co to za przelewy? uczciwe walki i tyle
4Shi - 08-04-2016, 14:14
Temat postu: Re: Przelewy walk
HeienekeN napisał/a:
Wyjaśni mi ktoś, czemu kiedyś za przelewy ranqu na s1 były bany, teraz nie ma nic.

Przykład pierwszy z brzegu z topki ;)


Gi_Men=39k ranqa
Owen=14k ranqa

Nagle jest w prezce Gimena sell a ranq zamienil sie nickiem po prostu, w 3-4 dni z tego co pamietam. Jest ktos Z ADMINISTRACJI/GM w stanie mi wyjasnic, czy gramy na s3 czy s1?



Ponieważ MFO2 to gra stara jak świat i "administracja" ma wylane na takie rzeczy i woli banować graczy "całkowite bany" niż dawać bana za przelew ranku na 14 dni.

BaGGy - 09-04-2016, 13:09

W walkach nie ma nic podejrzanego, jeśli by było, to już dawno ban zostałby nałożony. Macie dowody na podstawianie się w walkach? Przedstawcie je, a nie snujcie domysły, które nie mają potwierdzenia.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group