My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Update Plany

Daraz96 - 15-04-2016, 11:45

Jason Statham, Grobowiec Kaktusowego Króla
MiT - 17-04-2016, 12:19

Porwanie matki bohatera i Natiusa trochę nie trzyma się sensu - Thanarg mógł ją porwać razem z Natiusem.

Coś od siebie :

1) Poszerzyć wątek Lothara (dodatkowa mini lokacja w jaskini króla liczów)
2) Blisko Oasis jest palma otoczona górami (Pole 13:22) - tutaj głównie dla wyższych lvli (zdolność przeprawy przez góry) mam koncepcję nt. bossa "Illujanka" jest to wąż z mitologi hetyckiej. Mógłby mieć tam swoje legowisko. Jak go wgryźć w fabułę - do dogadania szczegóły.

Bicek - 17-04-2016, 17:04

A co Myślicie o Depozycie drużynowym ?
Będzie można za MF powiększać Sloty.

wisla12h - 17-04-2016, 18:31

Pomysł ciekawy...tylko na jakich zasadach miałby on działać, aby uniknąć przelewów? :roll:
Daraz96 - 17-04-2016, 23:39

MiT napisał/a:
1) Poszerzyć wątek Lothara (dodatkowa mini lokacja w jaskini króla liczów)


Po ubiciu Lech Kinga znika gdzies.. wiec dobra propozycja

MiT napisał/a:
2) Rozwinąć wątek Ferdynanda - pojawia się i znika jak pan wyżej. Skoro przeszukuje tunele urkaden to czemu nie mógłby się pojawić w devos/oasis z kolejnymi skradzionymi itemkami.


Ferdynad umiera w podziemiach Urkaden, w miejscu gdzie znajdujemy klucz do skrzynki

MiT napisał/a:
3) Blisko Oasis jest palma otoczona górami (Pole 13:22) - tutaj głównie dla wyższych lvli (zdolność przeprawy przez góry) mam koncepcję nt. bossa "Illujanka" jest to wąż z mitologi hetyckiej. Mógłby mieć tam swoje legowisko. Jak go wgryźć w fabułę - do dogadania szczegóły.


Niesty ale to jest Oaza Leviathana

MiT - 18-04-2016, 11:02

Daraz96 napisał/a:
MiT napisał/a:
1) Poszerzyć wątek Lothara (dodatkowa mini lokacja w jaskini króla liczów)


Po ubiciu Lech Kinga znika gdzies.. wiec dobra propozycja

MiT napisał/a:
2) Rozwinąć wątek Ferdynanda - pojawia się i znika jak pan wyżej. Skoro przeszukuje tunele urkaden to czemu nie mógłby się pojawić w devos/oasis z kolejnymi skradzionymi itemkami.


Ferdynad umiera w podziemiach Urkaden, w miejscu gdzie znajdujemy klucz do skrzynki

MiT napisał/a:
3) Blisko Oasis jest palma otoczona górami (Pole 13:22) - tutaj głównie dla wyższych lvli (zdolność przeprawy przez góry) mam koncepcję nt. bossa "Illujanka" jest to wąż z mitologi hetyckiej. Mógłby mieć tam swoje legowisko. Jak go wgryźć w fabułę - do dogadania szczegóły.


Niesty ale to jest Oaza Leviathana


Droga do oazy w podziemiach to północny wschód a nie południowy wschód, dlatego padła ode mnie taka propozycja.

wisla12h - 18-04-2016, 16:16

Zgadza się....jest to oaza leviathana.
Defondros - 27-04-2016, 14:12

NerZul napisał/a:
Może administracja robiła by trochę częściej jakieś jakieś eventy na świecie 1 i 3. Mogło by to być coś w stylu zwiększony drop AP, GOLDA czy EXPA na kilka godzin. Myślę, że bardziej by to urozmaiciło grę graczom, którzy jeszcze grają na tych światach a nie event jest tylko na jakieś większe święto to coś w tym stylu co wyżej opisałem.

wisla12h - 10-05-2016, 21:15

To już po updatach? :sad:
Daraz96 - 10-05-2016, 21:22

Chyba tak, ta gra ma w sobie ogrnomny potencjal, ale niestety jest on marnowany :(
BaGGy - 11-05-2016, 19:03

Będzie coś nowego na święta bożego narodzenia i być może w wakacje.
Daraz96 - 12-05-2016, 08:36

To jak chcesz cos robic to napisz ogloszenie w grze ( tam aby bylo to zolte cos ) na s6 gra teraz blisko 100 osob online wiec jak by chociaz polowa tu zajzala to by mogli sie wypowiedziec
P56 - 14-06-2016, 10:38

Ja myślę że dobrym pomysłem byłby cotygodniowy event z podwojonym dropem expa golda i ap. A nie tylko w jakieś święta. No ale to tylko moje zdanie :)
Daraz96 - 19-06-2016, 09:45

Baggy zyjesz?
Mit lub Baggy dajcie komunikat w grze ze planowanne jest rozszerzenie gry i ze mozna dodawac swoje propozycje tutaj. Na s6 gra sporo graczy wiec mogli oni by tez sie wypowiedziec

DrutexSnack - 29-06-2016, 09:44

I gdzie te updaty minęło kilka miesięcy a w planach ani 1% niema :(
Wakacje też juz są a w mfo nic się nie pojawiło :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group